brno

(15 wyników)
  • Do Cieszyna wiem jak jechać. Z Wiednia też wiem, na Graz, Maribor, Ljubljana, Koper. Nie wiem tylko, czy wybrać trasę przez Brno, czy przez Bratysławę. Jak TERAZ wyglądają obie trasy ?
  • witam serdecznie, poszukuję na lipiec (2 połowa) kwatery dla 2 osob dorosłych na wyspie korcula - zatoka Brna. jezeli mozecie polecic jakies niedrogie bede wdzieczna pozdrawiam
  • Witam zastanawiam sie jak jechac czy lepiej Slowacja i tamtejsza autostrada czy moze wiecie jak wyglada ten kawalek z Cieszyna do Brna , jaka to droga ? dzieki . A jade we wrzesniu wiec chyba korkow nie spotkam raczej nigdzie ?
  • Czy droga nr 52 z Brna do Mikulova na trasie do Wiednia jest dalej 'bez poplatku', czy tez moze Czesi juz ja 'opoplatkowali'? Kiedy jechalem nia ostatnio - 4-5 lat temu - byla bezplatna, ale byc moze cos sie zmienilo? Pytanie do tych, ktorzy wiedza, a nie do tych, ktorym sie wydaje, ze wiedza.
  • Do Cro przez Brno czy Bratyslawe i dalej Austria? ja wyglądają drogi? Która drogą sugerujecie?
  • Witam serdecznie , mam krotkie pytanko a mianowicie jak wyglada trasa z cieszyna przez Brno do Wiednia , spogladam na mape i nie widze autostrady choc forumowicze co poniektorzy twierdza ze jest . A ja pytam czy tak czy nie , i jaka jest ta droga czy to dwupasmowka , jaki czas mniej wiecej przejazdu , wybieram sie w we wrzesniu . Dziekuje za wskazowki .
  • Czesc, Slyszalem info, ze droga E461, ktora jest odcinkiem jednej z chetniej wybieranych drog do Chorwacji, jest w remoncie i podrozuje sie nia dosyc wolno. Wynikaloby z tego, ze lepiej ewentualnie kierowac sie na Bratyslawe i dopiero Wieden. Czy ktos jest w stanie potwierdzic to info? Niestety nie jestem w stanie znalezc wersji EN storn podanych w linku ponizej i uzyskac potwierdzenia: www.austria.info/pl/na-miejscu/raporty-drogowe-1156513.html Pozdrawiam, Marcin
  • Witam wszystkich. W ubiegłym roku jechałem do Chorwacji z Wrocławia przez Boboszów, Svitavy, Brno, Mikulov, Wiedeń itd. Okazało się, że niepotrzebnie kupiłem czeskie winietki, ponieważ autostradowa obwodnica Brna jest "bez polatku". Czy w tym roku coś się zmieniło ? Czy należy kupić te winietki ? Dzięki za info. Pozdrawiam. Bartek
  • witam,mimo ze wiele dyskusji na podobny temat na forum,proszę o info extra, za pare dni jade ta trasa do Cro,jechal moze ktoś ta trasa? Ile za viniety trzeba wydac na Slowacji i Wegrzech? dzieki za info
  • Czy ktoś może mi doradzić trasę jak w tytule? Dziękuję.
  • Wyruszamy w czerwcu do Dalmacji, myślę o noclegu w trakcie podróży (dzieci), proszę o adresy sprawdzonych miejsc w Słowenii (tam planuję postój). Z góry dzięki za wszelkie inne podpowiedzi. Pozdrawiam M.
  • Witam, Chętnie odkupię autostradową winetę ważną do połowy września, zarówno słoweńską, ale także austriacką i/lub czeską jeżeli ktoś miałby ochotę odlepić ją z szyby :)))
  • Jade przez Wrocław więc przejscie graniczne mam w Boboszowie (czy jakos tam i potem z Austria w Mikulovie. Jechać do Brna przez Olomouc czy bardziej na lewo (patrząc na mapie drogi sa tej samej kategorii ale czy na pewno?). omijając olomouc mamy 40km blizej ale czy warto? Z tego co widze nie ma na tej trasie zadnych autostrad chyba ze mam starą mapę :)))
  • Zamierzamy 15.08 skoro swit wyjechac z Trojmiasta do HR w okolice wyspy KRK (pozniej dalej). Czy z PL kierowac sie przez Slowacje do Bratyslawy a pozniej omijajac Wieden kierowac sie na Graz??? Czy z Graz Kierowac sie na Maribor czy lepiej jechac na zachod w kierunku Villach i w dol na Lubljane i przejscie graniczne Rupa. Podobno przejazd przez Wieden i Maribor w piatek w okresie zmiany turnusow to niezbyt dobry pomysl. A moze jestem w bledzie? Prosze o pomoc.
  • czesc! czy ktos byl lub jeszcze jedzie w tym roku z Triada na Korcule?? bo ja jade we wrzesniu. powiedzcie jak tam jest??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com