brno

(12 wyniki)
  • Widzę na stronie czeskich autostrad,że na tej drodze jest teraz nieco robót drogowych. Czy to w praktyce mocno spowalnia ? Może ktoś akurat przejeżdżał.
  • Witajcie, Moze ktos pomoze jak najkorzystniej kupowac bilet w PKP Trasa Katowice-Brno-Katowice W 1 strone K-atowice-Brno - czy lepiej odrazu w kasie kupic, czy tylko do granicy a pozniej u czeskiego kontuktora. ??? A pozniej chciałbym sie dowiedziec czy w czechach sa jakies promocje wekendowe - jakoze chciłbym co drugi weekend jezdzic do domu z Brna do Katowic? (piatek wieczor-niedziela wieczor) Pozdr. i z góry dzieki za pomoc ... xxx
  • czy jest lepsza od autostrady Żilina- Bratysława? Bo słyszałam, że wcale nie. Był ktoś ostatnio?
  • Czy przejazd na tej trasie jest możliwy w autostradą ? Jeśli tak to czy w całości trasy jest to możliwe? Interesuje nas przejazd na tej trasie w czasie wakacji natomiast nie mamy aktualnych map może ktoś nam udzieli dokładnej informacji. Pozdrawiam:)
  • Witam 15 sierpnia ruszam z wawy do brna na moto gp. Tuż za granicą czeską planuję nocleg. Może znacie jakieś ciekawe miejsce godne polecenia? Nie dalej niż Olomouc. Do tego czasu polecam: s9.gladiatus.pl/game/c.php?uid=31009
  • Witam :) Szukam nie drogiego, noclegu w okolicy Brna . Będę w drodze do Chorwacji i chciałbym się gdzieś przed granicą przespać :) może ma ktoś, zna, jakieś niedrogie, i co ważne... sprawdzone noclegi w tym rejonie ? pzdr
  • Jak sie jedzie z Rybnika do Chałupek (jakość trasy i natężenie ruchu?), a jak trasa z Chałupek do Mikulova? czy to cały odcinek autostradowy? gdzie trzeba ewentualnie uzbroić się w nerwy i cierpliuwość?
  • witam wszystkich na forum, mam proste pytanie, wybieram się z rodzina do Hajduszoboszlo i nie wiem czy jechać "gierkówka" do Cieszyna potem przez Brno, Bratysławę i Budapeszt czy jest jakaś "dobra" trasa gdzie nadrobię kilometrów i czasu oczywiście np przez Kraków lub Tarnów. Naprawdę nie wiem jak wyglądają drogi w tym rejonie a patrząc po mapie to byłoby krócej.
  • Jak w temacie. Jedziemy w maju do Krumlova, ale chcielibyśmy zwiedzic jak najwięcej po drodze. Co szczególnie polecacie?
  • Witam. Jak najszybciej dojechac samochodem z Krakowa do Pragi ? Czy leciec na Ostrawe i Brno, czy tez A 4 na Wrocław i dalej na Kudowe ? Via Michelin pokazuje, ze nalezy jechac ta druga trasa, z drugiej strony w ogole nie znam tych terenow, a zalezy mi na szybkim dojezdzie. Czy ktos jechal do Pragi z Krakowa samochodem, a jezeli tak, to ktora trasa? Dziekuje za podpowiedz.
  • jadę na wycieczkę do Pragi i Brna na 4 dni ;) radość ogromna a problem spory ile pieiędzy ze sobą zabrać?! żeby było tak mniej więcej w sam raz ile tam ksztują takie produkty jak woda, napoje, słodycze, jakieś bułki czy nawet chleb! z góry dzięki za odpowiedz
  • witam czy sa jakies pułapki, objazdy etc etc jadąc przez Bratyslawe do Gyor

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com