bromergon

bromergon

(39 wyników)
  • Czy ktoś z Was brał bromergon w ciązy i czy w związku z tym nie było żadnych problemów z dzieckiem. Z tego co czytałam to są rozne opinie na ten temat a moja gin kazała mi go brać przed ciążą i potem w ciązy?
  • nie wiecie przypadkiem czy skutkiem ubocznym brania bromergonu jest wzrost wagi?
  • Od pół roku biorę Bromergon, w tym cyklu mam zrobić badania prolaktyny z obciążeniem (7 dc). Czy można wykonać takie badanie biorąc lek czy należałoby odstawić bromergon i wtedy zrobić badanie prolaktyny (zapomniałam zapytać lekarza :/ )? Dziękuję za pomoc :))
  • Witam wczoraj dowiedzialam sie ze jestem w ciazy 6 tydzien(test 2 kreseczki i wynik z krwi) Od 1,5 miesiaca bralam bromergon z powody podwyzszonej prolaktyny. Po wczorajszej wizycie u lekarza odstawialm bromergon i sie zalamalam poniewaz lekarz stwierdzil ze absolutnie nie bierze sie bromergonu w ciazy i moglo to spowodowac negatywne skutki na dziecko. Dziewczyny czy wy bralyscie bromergon w ciazy ??? Czy faktycznie jest tak bardzo szkodliwy ??? strasznie sie boje i strach parali...
  • Pomocy, nie wiem co robic, od tygodnia biore bromergon i od tego czasu moje jelita przestały pracowac, nawet harbatka przeczyszczajaca nie działa, nie wiem co robi, odzywaiam sie dobrze, mam duzo ruchu i nic, nie wiem co robic, czuje sie jakym wazyła ze 100 kg :-(
  • Poprosze Was kochane zyczliwe forumowiczki bo wiem, ze taie tez sa tutaj jeszcze :)) o Wasze zdanie... kiedys juz sie przymierzalam do bromergonu, wzielam go razem z diane 35 i wymiotowalam i mialam straszne bole brzucha... odstawilam jedno i drugie jednoczesnie i teraz nie wiem co bylo powodem tego zlego samopoczucia :)) pozniej bralam jeszcze raz diane 35 i takze wymiotowalam i lekarz kazal odstawiac i juz nie probowac po raz kolejny!! teraz mam wziac jeszcze raz bromergon ...
  • bromergon

(4)
    czy któraś z was brała bromergon? ja biorę go od czerwca, do sierpnia razem z mercilonem. W tym miesiącu odstawiłam mercilon i bardzo bolą mnie piersi, co nie miało miejsca wczesniej. Zastanawiam się, czy przypadkiem nie jestem w ciąży? Co prawda pani endokrynolog zapewniała, że mercilon razem z bromergonem zachowuje swoje własciwości antykoncepcyjne, a mnie wpadka mogła jedynie przydarzyć się ostatniego dnia brania mercilonu. Potem wystapiła normalna miesiączka. Ale teraz bolące ...
  • czy wiecie może jaka jest różnica pomiędzy tymi lekami (bromocorn a bromergon)? U mnie prolaktyna ponad norme (podana norma na wynikach do 28ng/ml) czyli 39ng/ml. Moja lekarka zaleciła bromocorn 1/2 tabletki raz dziennie po jedzeniu. A tu na Forum mowa ciągle o bromergonie. Jaka jest różnica między nimi? domyślam się że podobnie działają w celu obniżenia poziomu PRL ale czy to wszystko? pozdrawiam mikey
  • Cześć, mam pytanie do wszystkich tych które brały i biorą nadal bromergon. Otóż czy zauważyłyście jakiś związek pomiędzy tyciem a tymże preparatem? I czy bardzo dużo obniżone libido oraz straszna awersja do sexu mogą być związane z bromergonem lub dosyć podwyższoną prolaktyną? Pozdrawiam:)
  • Mam wlasnie prolaktyne 35 po odstawieniu pigulek. Przez to zahamowana owulacje i miesiaczke. Prawdopodobnie dostane bromergon, ale nie wiem jak dlugo nalezy go brac? wszyscy pisza, ze do zajscia w ciaze, ale ja jeszcze nie planuje dziecka. Chce tylko przywrocic plodnosc i regularnosc cykli i wyrownac poziom hormonu. Tak, zebym w kazdej chwili mogla zajsc w ciaze jak sie zdecyduje. Podobno prolaktyna po odstawieniu bromergonu lubi wzrastac. Dlaczego i czy to jest regula, czy mozna ...
  • Mam dość pilne pytanie dotyczące bromergonu i badania prolaktyny. Mam zrobić w czwartek badanie poziomu protaktyny, ale biorę bromergon, więc wynik może być zafałszowany. Na ile przed badaniem należy odstawić bromergon, żeby wynik był obiektywny? I czy bromergon może zafałszować wynik 17-OH [rpgesteronu, DHEA-S i kortyzolu? Z góry dziękuję za odpowiedź!
  • Czy ktoras z pan przyjmuje taka mieszanke? Ja biore bromergon juz od 3 lat na zbijanie prolaktyny teraz cykle w porzadku, ale od 2 miesiecy zaczelam przyjmowac Diane35 ze wzgledow na stan mojej skory, a jednoczesnie jako antykoncepcje. Czy mozna przyjmowac te dwa leki razem? Co na to wasi lekarze?? prosze o szybka odpowiedz! dziekuje
  • chcialam zapytac czy ktoras z was brala lub bierze rownoczesnie tabletki anty i bromergon. ja zaczelam wlasnie (biore regulon, 5 tabl) i mam jakies dziwne plamienie. nie wiem czy jest to spowodowane polaczeniem tych srodkow czy moze raczej faktem iz zaczelam tabl anty w 5 dniu cyklu. jak wy tolerowalyscie takie polaczenie? pozdrawiam cieplo
  • Czy mozna brać brpmergon w ciąży. Moja prolaktyna wynosi 48 a lekarz wypisał mi Duphaston.I nie wiem co myślec o tym?
  • bromergon

(10)
    Pani Dr.biore bromergon i prubuje zajsc w ciaze.Czy nalezy przerwac stosowanie jesli sie uda.Czy moge go stosowac nadal bez obaw.Czy moze wywolac jakies skutki uboczne?
  • Dziewczyny mam pytanie czy w przypadku brania bromergonu na obniżenie poziomu prolaktyny należy nadal ją brać w na początku ciązy, czy zgodnie z ulotką odstawić. Spotkałam się z informacjami tu na forum, że lekarze zalecają kontytuację terapii ( brac nadal)jeszcze we wczesnej fazie ciąży? joanna
  • od okolo poltora tygodnia biore bromergon, 1/4 tabletki na noc. przez pierwszy tydzien bylam przeziebiona, ale nie odczuwalam jakis symptomow innych niz przeziebieniowe. jednak od 3 dni mam "klopoty zoladkowe", tzn. uporczywe , nasilajace sie coraz bardziej z kazdym dniem mdlosci. nie wiem co robic, nie moge sobie przez to miejsca znalezc...caly czas sie zastanawiam czy juz mam leciec do kibelka czy za chwile? czy to normalne przy tak malej dawce? dlaczego mdlosci pojawily sie ...
  • mam torbiele na piersiach, pęcherzyki na jajnikach. zapalenie jajników leczę już ok. pół roku. Nic. robilam badania na poziom prolaktyny. wynik początkowy 24,8, po drugim pobraniu krwi, po tym jak wzięłam jakiąś tabletke, 304. TSH 2,864. lekarz zalecil bromergon.boje sie że zrujnuję sobie gospodarkę hormonalną. o dzieciach jeszcze nie myślę. czy ten bromergon nie powiększy mi torbieli? zmniejszy powiększone jajniki?czy mam iśc do 4 z kolei lekarza?a może poczekać jak bedę chciała ...
  • witam mam takie pytanko; lekarz zapisal mi diane 35 na wyregulowanie cyklu i bromergon na zbicie prolaktyny, niestety zapomnialam sie zpytac, czy mam ten bromergon zaczac brac od razu czy od poczatku nastepnego cyklu, kiedy zaczne brac diane? czy moze mi pani doktor podpowiedziec? dziekuje, vika
  • Od 6 tygodni biorę bromergon, pół tabletki przed snem. Przez ten czas przytylam ok 3 kilogramy, nie zmienilam raczej trybu życie, więc to moze przez ten lek..? Przyjmuje też Metformax dwie tabletki dziennie, ale ten lek wpływa raczej pozytywnie na przemianę materii. Lekarka nic mi nie wspominała o skutkach ubocznych bromergonu.Cz ktoś ma podobnie?
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.