buty

buty

(102 wyniki)
  • Półbuty kupione 30.08.2008, pierwsza reklamacja złożona 17.10.2008- po 2 tygodniach odbiór i przy sprawdzaiu jak je naprawiono odpada guziczek który jest na wierzchu (pólbuty się drą i pękają w miejscu szycia skóry na podbiciu)wiec nastepna reklamacja 30.10.2008. Odbieram po tych dwóch tygodniach,naprawione ale wyglądaja inaczej, tzn, inaczej przykleili paski z przodu buta( skrzyżowali je)nie podobało mi sie to ale wziełam bo potrzebne mi były buty. Teraz chodząc w nich tylko w bi...
  • Zakupiłem buty Umbro w sierpniu 2007, po 4 miesiącach uzytkowania, w obu butach odkleiły sie czuby oraz popękał materiał w okolicach napisów od zewnętrznych stron butów oraz poodklejały się napisy markowe. W lutym została złożona reklamacja, która została oddalona. Po bzdurnej opinii rzeczoznawcy, który stwierdził iż uszkodzenia są mechaniczne a charakter i rozległośc zgłoszonych uszkodzeń wskazuje na długotrwałe użytkowanie, reklamacja nie znajduje technicznego uzasadnienia. Zł...
  • Zakupiłam buciki, prześliczne...kozaczki...termin zakupu 20.09.2007 Eksploatowane były przeze mnie sporadycznie. Najpierw było ciepło, później padał deszczyk...stały sobie w pudełku. Wkładałam je jedynie na jakieś wyjścia, czyli z samochodu do kina i z kina do samochodu. 1.11.2007 na prostej złamał się obcas, bez przyczyny ani to jakaś dziura, ani nic poprostu się złamał..zaniosłam do salonu z zapytaniem czy w butach za 450 zł. po 1 m-cu używania często się łamią obcasy pani eks...
  • Odradzam zakup obuwia tej firmy!! Fatalna jakość, buty zniszczyły sie po niecałym miesiącu uzytkowania... tak było w 3 na 3 znane mi przypadki zakupu obuwia tej firmy!
  • W październiku 2007r zakupiłam buty w Prima Moda za 600 zł ,po 2 miesiącach pękła skóra na zgięciu buta i odklejały się podeszwy więc oddałam je do reklamacji a po 14 dniach sprzedawca poinformował mnie , że proponuje mi zwrot 50% ceny za powstałe , uszkodzenia. Jestem oburzona tak rozpatrzoną reklamacją , bo żądałam zwrotu gotówki albo wymianę na nowe buty . Nawet nie pokusili się o wyadnie opinii co do uszkodzeń ani uzasadnienia dlaczego nie spełniono mojego żądania rozpatrzen...
  • Witam. Wiem, że niżej znajduje się dość obszerny wątek, na temat tej złodziejskiej firmy, jak setki podobnych w internecie. Na forum Reklamacje przeczytałam post jednej z tysięcy już chyba oszukanych przez tę firmę: " Moja sprawa toczy się od listopada 2008 roku. Do dziś, ani naprawionych butów (obuwie było naprawiane kilkakrotnie!), ani wymiany na towar wolny od wad, ani zwrotu gotówki :( do akcji włączył się Rzecznik Praw Konsumenta. Negocjacje nie pomogły. Wiem, że firma nie stawia...
  • Kozaki zakupione 13.10.2006,w cenie 499.zl ,juz po 2 i pol miesiacach uzytkowania odkleily sie podeszwy w obydwu butach (w okolicach srodstopia).Zostaly zareklamowane z rzadaniem zwrotu gotowki lub wymiany na nowe.Po 3 tygodniach oczekiwania na decyzje dowiedzialam sie ,ze moge odebrac naprawione obuwie.Przy naprawie obuwia skora kozakow zostala bardzo mocno naciagnieta.Jednakze po dwoch tygoniach uzytkowania kozakow skora w miejscu sklejenia i naciagniecia pekla i buty sie rozkleil...
  • Oddałem do reklamacji buty trekingowe Trezeta bo w prawym bucie zaczeły robic się dziury po jego obu stronach, na jednym kawałku skóry. Dostałem odpowiedz że reklamacja jest bezpodstawna bo "buty zostały uszkodzone mechanicznie" co jest całkowitą bzdurą. Z prawej strony feralnego buta dziura "robi" się zaraz przy szwach a z lewej strony zrobiła się na krawedzi wewnętrznego wzmocnienia po niespełna półrocznym chodzeniu w nich po miescie. Co muszę teraz zrobic żeby muc odzyskac piniądze lub dos...
  • Prosze o radę, w listopadzie zakupiłam buty w salonie Bata, już w grudniu musiałam je reklamować z powodu rozszycia na szwie, zażądałam wtedy naprawy lub wymiany, reklamację uwzgledniono i naprawiono but. Niestety naprawa była taka, że po 2 tyg. szew w tym samym miejscu się rozszył. Nie czekając zaniosłam ponowne buty do reklamacji, żądając jednak tym razem wymiany lub zwrotu gotówki. Po tygodniu otrzymałam pismo ze sklepu, że wada kwalifikuje sie jako naprawialna, towar został ...
  • Buty Puma

(4)
    Witam tydzień temu oddałem na gwarancje buty marki Puma. Powodem reklamacji było " odklejanie sie czubka na prawym bucie". Dzisiaj listonosz dostarczył mi paczkę z butami, i kartką" Reklamacja oddalona - ustawa z 02r art,4,1 wg niej obuwie to było zgodne z umową. W tym przypadku jest to mechaniczne uszkodzenie a nie wada. Wina użytkownika." Na Boga buty sportowe za 340 zł rozpadają sie po 6 mies ?? dodam , iż nie uprawiałem w nich żadnego sportu. Czy mam szanse zwrot pieniędzy lub choci...
  • mam pytanie odnosnie farbujacego obuwia. Buty meskie firmy Kangaroos farbuja od wewnatrz (jasne skarpetki zalozone raz juz nie nadaja sie do noszenia). Reklamacja butow niestety zostala odrzucona, uznana za bezpodstawna. Prosze mi poradzic jak mam dalej postepowac, czy moge sie odwolac i czy mam szanse na zwrot gotowki?
  • czy podlegaja gwarancji?? starły sie zupelnie po tygodniu uzytkowania i zniszczyly czesc obcasa?? czy w przypadku nie uznania reklamacji mam odebrac buty i dalej sie od ich decyzji odwolywac, czy zostawic je w sklepie i oczekwiac jakiegos potwierdzenia pozdrawiam
  • Otóż moja sytuacja wygląda nastepujaco. Nie wiem czy to moja wina ze takie buble robia czy zle buty kupuje na swoje nogi kupuje( nie kupuje tandety)W tym roku oddalam 4 pary butow na reklamacje z powodu albo to doklejenia podeszwy albo pekniecia paskow zaczepow itp. sprzedawca w sklepie znal mnie juz na pamiec i zawsze mowil " o pani u nas " :)oczywiscie buty byly w stanie nie do naprawinia i za kazdym razem proszono mnie o wybranie nowego modelu obuwia... 2 dni temu gdy odbiuer...
  • Uwaga na zakup obuwia w Prima Moda. Buty w razie reklamacji ( a jest tego bardzo dużo ) z góry nie są uznawane. Nawet nie przestrzegają terminu 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. Pani powiedziała, że ich to nie dotyczy. Trzeba zająć się tą sprawą. Czytając inne fora internetowe o tej firmie i ich sposobie załatwianiu reklamacji, jestem w wielkim szoku. Zakupiłem też w tej firmie buty letnie i po 5 dniach popękały, złożyłem reklamacje i dostałem odmowę, oczywiście po terminie 14 dni. Jak...
  • Kupiłam buty wizytowe. Po 1,5 m-ca niezbyt intensywnego użytkowania przetarły się spody. Złożyłam reklamację, odpowiedź rzeczoznawcy - uszkodzenie mechaniczne w skutek ścierania, do obowiązków konsumenta należy właściwa pielęgnacja obuwia, w tym ZELOWANIE. Od kiedy zelowanie należy do czynności pielęgnacyjnych??? Czy jest sens odwoływać się od opinii rzeczoznawcy?
  • Zakupiłam sandałki w butyku, owszem bardzo wygodne i ładne, ale po bardzo krótkim czasie ( 5dni ) skóra na czubkach zaczęła się przecierać podczas najzwyklejszego użytkowania, Zareklamowałam buty, a rzeczoznawca uznał że to mechaniczne uszkodzenie i nie podlega reklamacji. Napisałam odwołanie od decyzji do butyku że uszkodzenia mechaniczne nie podlegają reklamacji tylko wtedy, jeżeli powstały z winy użytkownika - np. przez nieprawidłowe użytkowanie czy konserwację obuwia. A o ty...
  • Kupiłam skórzane buty w sklepie AMBRA, w Łodzi.Niestety stwierdziłam ze są one jednak zaciasne (zwłasza prawy) a rokowania aby sie same "rozeszły" były słabe.Buty te miałam na sobie 3 godziny w zasadzie tylko w pomieszczeniu i samochodzie wiec nie były ubrudzone.Następnego dnia od zakupu poszłam do sklepu z prośbą na ewentualna wymianę na inne buty i nawet w tej samej cenie gdyż też je wcześniej oglądałam.Byłam zdziwiona odmową gdyz podobno istnieje prawo zwrotu towaru w przec...
  • Zanim napisałam co kolwiek przeczytałam na forum posty z 1 pierwszej strony - buty, buty , buty!!! Ja tez mam problem z kozakami i choć mogą się zjeżyc włosy od tego co tu czytam to i tak chyba przebiję wszystkich!!! Kupiłam 20 grudnia piękne kozaki, na szpilce. 5 stycznia odleciał cały obcas-szpilka w lewym bucie - oddałam je do reklamacji. Wróciły 24 stycznia - 19 dni na zrobienie obcasa! Obejrzałam buty w sklepie, tzn. obcas głównei i zabrałam szczęśliwa do domu. Niestety o...
  • Dnia 07.07.07 kupiłem buty i użytkowałem je łącznie przez okres ok. 5-6 miesięcy (buty sezonowe używane w okresie zimowym zakupione w lipcu a użytkowane od października 2007 roku). W grudniu 2008 roku zauważyłem, że buty mam uszkodzoną podeszwę (przeciekają)i następnego dnia postanowiłem je zareklamować. Buty zostały zareklamowane 20.12.2008 na druku firmowym - przyczyna reklamacji: pęknięta podeszwa (lewy but) i odklejenie boku (prawy but) - okoliczność stwierdzona podczas użytkowania ...
  • Miesiąc temu kupiłam w bacie kozaczki skórzane za 359 zł, kolor ciemny brąz, nabyłam też pastę do ich pielęgnacji poleconą przez sprzedawczynię, moim zdaniem kozaczki pielęgnowałm należycie jednak po paru dniach użytkowania początkowo na cholewkach zauważyłam, że w niektórych miejscach skóra zrobiła się jakby wytarta a kolor z ciemnego brązu robi sie beżowy, wyczytałam, że to nie podlega reklamacji, wczoraj odkryłam dodatkowo, że kozaczki pzemakają, mało tego przy każdym nakład...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.