ceny

ceny

(313 wyniki)
  • Ćwiartkę można kupić za 3,50-3,90 natomiast udko kosztuje 6,90. Co bardziej się opłaca kupować. Niby ćwiartka tańsza, a może jednak w ogólnym rozrachunku może nie?
  • Mechanik rozpisał co naprawić i za ile Opel corsa wersja chyba B. Łożyska kół tylnych 100 zl Hamulec reczny 150zl silnik wspomagania 100zl Lozyska amortyzatora 250 zł Amortyzatory przednie 200zl przegub prawy przedni 200 zl Taką kartkę dostałam co trzeba zrobić i za ile. Czy to drogo czy można taniej ? Jak sądzicie ?
  • Jest wątek warszawski, ale ciekawi mnie jak to jest w innych miejscach Polski. Mieszkam w małym mieście na Lubelszczyźnie, raczej wszystko jest wyceniane. Ostatnie moje zakupy w dzień dostawy 2 spódnice jedna za 7,50 druga za 9,50, M&S i Next, bez metek lecz jak nowe. Koszulka nocna M&S 5,50. Czyli bardzo tanio. są droższe rzeczy po 25- 28zł czasem więcej np oryginalne kurtki, spódniczki sukienki coś z metką itp ale i ja nie kupuję w tych cenach bo uważam że to są dużo za używany ciuch. J...
  • Kto z Was skorzysta z tej oerty? Miesięcznie to koszt około 5 zł dodatkowo, ceny są takie jak obecne gwarantowane na dwa lata. czy jest gdzieś haczyk? Prąd ma zdrożeć więc myślę, że może warto?
  • Przymierzamy sie do zakupu większego mieszkanie w przeciągu max 2 lat. Czekać jeszcze czy kupować w przyszłym roku, lub za dwa? Jak radzicie? Boje się tego kroku no ale cóż kto nie ryzykuje ten nie ma...
  • Czy ktoś orientuje się jakie są ceny żywności w Dani? Co kupować a czego unikać do jedzenia aby przetrwać 3 dni (dorosły + dziecko) bez możliwości gotowania (obiady w jakiś barach lub resteuracjach). Ile koron powinni mieć na wyżywienie?
  • Mieszkam na Dolnym Śląsku, moja kuzynka na Pomorzu Zach. Zgadałyśmy się ostatnio co do cen pieczywa i wyszło na to, że u mnie chleb kosztuje 3 zł, u niej 1,80 zł. To prawie dwukrotnie mniej. Za dwa tyg jadę na wczasy do Łeby i zazwyczaj kupowałam u siebie w supermarketach podstawowe produkty żywnościowe (żeby było na początek, żeby było taniej, bo wiadomo, że w nadmorskiej miejscowości drogo). Teraz jednak zastanawiam się czy jednak te zakupy nie wyjdą mi drożej, może lepiej jednak kupić tam,...
  • Kochani co w przyzwoitej cenie możecie polecić na opuchnięte zmęczone nogi z ewentualnymi skłonnościami do żylaków?Wszystkie maści jakie widziałam na doz.pl sa bodajże od 12 złotych.Macie jakieś sprawdzone sposoby?
  • Witam, Temat gorący jak co roku-ceny podręczników. Moje dziecko idzie do I klasy, kupujemy książki. Jestem zażenowana ich poziomem jak i ceną... Myślicie ze jako rodzice możemy coś zrobić, aby ceny spadły? Macie jakies pomysly?
  • Jakie ceny dla 2+1 za kwaterę bez wyżywienia niedaleko od morza max 20min spacerkiem? Lipiec ,sierpień.
  • dziś kupiłam mężowi w tesco 3 pary bokserek, dwa trójpaki skarpetek stopek, podkoszulę bawełnianą wszystko FF i kosztowało nas to 171 zł fakt ze produkty FF wydają mi sie dobrej jakości, szczególnie te dla dzieci, sama też cos mam, pierze się dobrze, nosi dobrze, jak za te cene to moze być ale ta kwota dziś mnie lekko przeraziła i tu pytanie do Was, gdzie kupić dobrą i tanią bielizne, kiedyś w Mark Spencer kupiłam na przecenie fajne rzeczy (bielizna damska, meska i skarpety), ale w mieś...
  • Co się stanie z cenami mieszkań w PL, jeśli przyjdzie kryzys? Myślę czy kupić teraz mieszkanie, czy się jeszcze jednak wstrzymać kilka miesięcy. Ale tak na prawdę to nie jest dla mnie wiadome czy jak przyjdzie kryzys, to mieszkania stanieją czy zdrożeją. Ceny mieszkań są ostro napompowane. Jak dotąd ceny nie reagują na inflację, stoją w miejscu lub spadają. Jak myślicie jaki będzie scenariusz, zapraszam do dyskusji.
  • Chcąc zakupić mojemu czteroletniemu synowi trochę letnich ubrań udałam się do jednego z warszawskich centrów handlowych. I powiem,że przeżyłam niemałe zdziwienie. Porządne krótkie spodenki kosztują w okolicach 70zł, koszulki - te lepsze, nie "szmaty" po jednym praniu nadające się tylko do podłogi, od 50zł wzwyż. A ja potrzebuję tych spodenek ze siedem sztuk, koszulek z dziesięć. Gdzie kupujecie dzieciom ciuchy?
  • Czy ktoś z Was nie orientuje się czy i ewentualnie kiedy Media Markt albo Saturn planują obniżenie cen o Vat? Musze kupić trochę sprzętu i nie wiem czy może lepiej nie poczekać i trochę zaoszczędzić. Będę wdzięczna za info. Pozdrawiam.
  • Witam, ponieważ mam sporo możliwości sprawdzania cen w rożnych sklepach, zanim coś kupię, robię spore rozeznanie. A różnice są spore. Ostatnio kupowałem na prezent grę na PC Gwiezdne Wojny - The force Unleashed - część drugą czyli najnowszą. I tak to wyglądało: w supermarketach cena ponad 110 pln, w empik i w sklepie z zabawkami Toys4Us - 69,9. na ceneo jest jeden dostawca z niższą ceną - 24 pln, a już następny 50 pln (czyli ten pierwszy dał promocyją cenę, żeby po prostu zaistnieć). Ciekawe...
  • Od czasu do czasu zdarza mi się coś wysłać na poczcie. Mam wrażenie, że odkąd weszły gabaryty B, to Paniom w ogóle nie chce się stosować tych miarek na listy jakie mają. Pani z okienka bierze mój list wkłada jego róg w swoją miarkę i szybko stwierdza, że to gabaryt B. Gdyby jej sie zechciało przejechac miarką całą koperte i splaszczyć ją to byłby gabaryt A. Tylko po co.. Czy u Was na poczcie też tak jest ?
  • Dla dostawcy energii Stoen w grupie taryfowej G11 (czyli dla gospodarstw domowych) cena za kWh w roku 2011 - 0,1225 w roku 2012 - 0,2555 Czy ja dobrze widzę, że od stycznia będę płaciła ponad dwa razy tyle co teraz??? Ratunku!!!
  • nie przeraża Was ona ? co z tego że uda mi się oszczedzić g[i]rosik tu grosik tam j[/i]ak mój bak to studnia bez dna a do pracy mam tylko 13 km tankując za 100 zł to wskazówka mi ledwo co się podniesie ; D DLACZEGO U NAS NIE MA ŻADNEJ DEBATY POLITYCZNEJ NA TEN TEMAT ? JAK OBNIZYĆ AKCYZE I INNE KTORE TAK NAPRAWDĘ ROBIĄ CENE BENZYNY ? TEMAT NIE ISTNIEJE .....chyba dlatego że ludzie i tak i tak będą tankować ...nawet jak bedzie kosztowac litr 8 zł
  • szykuje się od przyszłego roku. Według Dziennika Gazety Prawnej (wczorajsze wydanie) dostawcy energii elektrycznej w nieoficjalnych rozmowach przyznają, ze na dostawach energii elektrycznej dla klientów indywidualnych (najpopularniejsza taryfa G) traca rocznie ok 500 mld złotych. (mam nadzieję ze nie omylilam z milionami, jezeli tak to przepraszam, ale nie moge znalezc wczorajszej gazety, zeby ponownie sprawdzic.). I zamierzaja to sobie odbic. Z nawiązką. Oczywiscie - oficjalnie nikt tego...
  • Szykuje mi się spory remont. Który market budowlany jest wg Was najtańszy? A może lepiej szukać w mniejszych sklepach materiałów budowlanych? Nie znam się zbytnio na temacie, więc liczę na Waszą pomoc, bo Wy wiecie wszystko :)
« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.