Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

ceny

ceny

(700 wyników)
  • jakie są ceny w wiosce Analipsi? Ile kosztuje obiad w restauracji? Ile kosztują podstawowe produkty w sklepach w Analipsi np woda 1.5l, piwo, chleb, owoce?
  • Szukam supermarketów w okolicy, gdzie będę na urlopie. jakie sieciówki są w Grecji oprócz Lidla i co oznacza grecki dodatek do Carefour ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ czy to sklep, czy magazyn, czy biuro?
  • Witam, mam prośbę do tych którzy wrócili już z tej wyspy by poinformowali nas o bieżących cenach biletów wstępu do zwiedzenia różnych miejsc, biletów komunikacji (autobusy, promy), wypożyczenia auta, roweru, skutera, posiłków w tawernach, artykułów w sklepach, paliwa itd itp. Ja wybieram się w lipcu i pomogłoby w planowaniu budżetu na wyjazd. Myślę, że takich osób które na tym skorzystają jest mnóstwo... pozdrawiam
  • Jak się kształtują ceny w Grecji? Chodzi o ceny w sklepach, marketach jak i w restauracjach. Wszelkie uwagi, sugestie, linki do gazetek marketów greckich mile widziane. pozdrawiam Justa
  • Kurcze od kilku lat latałam z firsta a w tym roku ceny są masakryczne.... Myślałam że neckermann będzie miał jakąś fają ofertę a tu.... nic. Ciekawe jak TUI
  • Witam, na forum znalazłam tylko stare wątki a potrzebuję w miarę aktualnych cen wynajmu samochodu na Rodos. Samochód na 2-3 dni w maju, czy ktoś wie jakie są ceny?
  • Paralia

(12)
    ktos się wybiera? Jakie ceny w tym sezonie? Chodzi mi o ceny na miejscu
  • Co ile kosztuje benzyna, cola, lody, piwo, obiad w tawernie,atrakcje na plaży , itp ...... . Szukalem informacji co ile kosztuje w Grecji i niestety natrafilem tylko na przykladowe ceny z 2008r. W tym roku wybieram się do Kos i zastanawiam się ile euro zabrać z sobą, dokladniej mowiąc ile bedą mnie kosztować dodatkowe atrakcje poza hotelem. Z tego co sie dowiedzialem wynajęcie samochodu 25-40 Euro doba.
  • Ceny 2012

(92)
    Czy to tylko moje odczucie, że w tym roku ceny poszły dramatycznie w górę - wczasy 2 tyg w Grecji 2 +1 to koszt ponad 11 tys, przy czym za dziecko tylko 290.... Dramat jakiś
  • Wg aktualnej oferty Triady za rodzinę 2 + 1 (dziecko 5 lat) zapłacę w czerwcu 2011 (połowa czerwca) około 6.100zł. czy to dobra cena za ten hotel w tym okresie?
  • Cześć Zamierzam w kwietniu odwiedzić (wyjazd prywatny, nie poprzez biuro) wyspę Kos, konkretnie miasto Kos. Jak sprawa wygląda z robieniem zakupów w mieście? Są też jakieś supermarkety? Czy tylko jakieś fajne stragany na ulicy? Może napiszecie coś z własnego doświadczenia co polecacie, co odradzacie?
  • Jedziemy do paralii w lipcu. Czy możecie podpowiedzieć czy założenie 5-7 euro na obiad i około 5 na śniadanie i kolację to wystraczy dla jednej osoby.
  • Wybieram się na kilka dni na Santorini we wrześniu. Orientujecie się może jakie są ceny w tym sezonie? Leżaki na plaży, kolacje w tawernach (Kamari, Fira), wynajęcie samochodu? Będę wdzięczna za info. pozdrawiam!
  • ceny

(12)
    czy ktoś wie jakie są aktualne ceny paliw w Grecji. we wcześniejszych wątkach były informacje, że rosną... mam wpłacona zaliczkę na wczasy, jadę autem i zastanawiam się jak bardzo podwyżki wpłyną na koszt podróży. podobno żywność też zdrożała. czekam na informację.
  • autobusy X95 i X96 - 5 euro metro 1, 40 euro za 1,5 h 8 euro- jednodniowy troszke urosly. jakies 80 % pozdrawiam w zaszdzie z chlodnych aten. jedyne 23 stopnie.ale do zwiedzania idealnie. yaacek
  • Santorini

(10)
    Czy można zrobić sobie taki jednodniowy wypad na Santorini? Czasu mało więc pewnie zostaje jedna miejscowość. Czy tak "z marszu" można kupić bilet na prom? Jaka cena biletu? Ktoś był opowie co i jak?
  • Heja, czy ktoś już był i podzieli się informacjami ? Mnie osobiście interesują Chalkidiki (sithonia) i okolice Olimpu. Może macie informacje z tamtego roku, bo przypuszczalnie niewiele się zmieniło.. Podstawowe produkty, typu chleb, bułka, masło, mleko, woda itd. Wiem, że na forum już pewnie było, ale nie mogę nic znaleźć konkretnie i zwięźle.
  • Czy ktoś mi może powiedzieć ile kosztuje prom,gdyż wolę sama sobie zorganizować wycieczkę do Turcji,niż kupować fakultety!
  • Czy ktoś miał już informacje z biur o dopłatach do imprez, zamawianych wcześniej bez gwarancji niezmienności ceny? Jeśli do wyjazdu zostało mniej niż 20 czy 21 dni, to już raczej ich nie będzie prawda? Od grudnia tamtego roku drżę czy ich nie będzie, ale chyba koniec oczekiwania:-)
  • Obserwuję oferty na wyjazd na Kretę, od dłuższego czasu ceny minimalnie spadały a jak dziś sprawdziłam to się przeraziłam - hotel za który mieliśmy zapłacić 6700 teraz kosztuje 7800 za takie same warunki!!! Czy to wina kursu Euro, czy sytuacji w Grecji? Liczyliśmy że im bliżej mistrzostw u nas ceny na wyjazdy będa spadały, a tu taka niespodzianka. Teraz nie pozostaje chyba nic innego jak czekać na ostatni last minute... Może macie jakieś sprawdzone pomysły na złapanie ekstra oferty?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.