ceny

ceny

(700 wyników)
  • jakie są ceny w wiosce Analipsi? Ile kosztuje obiad w restauracji? Ile kosztują podstawowe produkty w sklepach w Analipsi np woda 1.5l, piwo, chleb, owoce?
  • Witam, mam prośbę do tych którzy wrócili już z tej wyspy by poinformowali nas o bieżących cenach biletów wstępu do zwiedzenia różnych miejsc, biletów komunikacji (autobusy, promy), wypożyczenia auta, roweru, skutera, posiłków w tawernach, artykułów w sklepach, paliwa itd itp. Ja wybieram się w lipcu i pomogłoby w planowaniu budżetu na wyjazd. Myślę, że takich osób które na tym skorzystają jest mnóstwo... pozdrawiam
  • Jak się kształtują ceny w Grecji? Chodzi o ceny w sklepach, marketach jak i w restauracjach. Wszelkie uwagi, sugestie, linki do gazetek marketów greckich mile widziane. pozdrawiam Justa
  • Witam, na forum znalazłam tylko stare wątki a potrzebuję w miarę aktualnych cen wynajmu samochodu na Rodos. Samochód na 2-3 dni w maju, czy ktoś wie jakie są ceny?
  • Co ile kosztuje benzyna, cola, lody, piwo, obiad w tawernie,atrakcje na plaży , itp ...... . Szukalem informacji co ile kosztuje w Grecji i niestety natrafilem tylko na przykladowe ceny z 2008r. W tym roku wybieram się do Kos i zastanawiam się ile euro zabrać z sobą, dokladniej mowiąc ile bedą mnie kosztować dodatkowe atrakcje poza hotelem. Z tego co sie dowiedzialem wynajęcie samochodu 25-40 Euro doba.
  • Wg aktualnej oferty Triady za rodzinę 2 + 1 (dziecko 5 lat) zapłacę w czerwcu 2011 (połowa czerwca) około 6.100zł. czy to dobra cena za ten hotel w tym okresie?
  • Szukam supermarketów w okolicy, gdzie będę na urlopie. jakie sieciówki są w Grecji oprócz Lidla i co oznacza grecki dodatek do Carefour ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ czy to sklep, czy magazyn, czy biuro?
  • Cześć Zamierzam w kwietniu odwiedzić (wyjazd prywatny, nie poprzez biuro) wyspę Kos, konkretnie miasto Kos. Jak sprawa wygląda z robieniem zakupów w mieście? Są też jakieś supermarkety? Czy tylko jakieś fajne stragany na ulicy? Może napiszecie coś z własnego doświadczenia co polecacie, co odradzacie?
  • Ceny 2012

(92)
    Czy to tylko moje odczucie, że w tym roku ceny poszły dramatycznie w górę - wczasy 2 tyg w Grecji 2 +1 to koszt ponad 11 tys, przy czym za dziecko tylko 290.... Dramat jakiś
  • Kurcze od kilku lat latałam z firsta a w tym roku ceny są masakryczne.... Myślałam że neckermann będzie miał jakąś fają ofertę a tu.... nic. Ciekawe jak TUI
  • Wybieram się na kilka dni na Santorini we wrześniu. Orientujecie się może jakie są ceny w tym sezonie? Leżaki na plaży, kolacje w tawernach (Kamari, Fira), wynajęcie samochodu? Będę wdzięczna za info. pozdrawiam!
  • Paralia

(12)
    ktos się wybiera? Jakie ceny w tym sezonie? Chodzi mi o ceny na miejscu
  • ceny

(12)
    czy ktoś wie jakie są aktualne ceny paliw w Grecji. we wcześniejszych wątkach były informacje, że rosną... mam wpłacona zaliczkę na wczasy, jadę autem i zastanawiam się jak bardzo podwyżki wpłyną na koszt podróży. podobno żywność też zdrożała. czekam na informację.
  • Jedziemy do paralii w lipcu. Czy możecie podpowiedzieć czy założenie 5-7 euro na obiad i około 5 na śniadanie i kolację to wystraczy dla jednej osoby.
  • autobusy X95 i X96 - 5 euro metro 1, 40 euro za 1,5 h 8 euro- jednodniowy troszke urosly. jakies 80 % pozdrawiam w zaszdzie z chlodnych aten. jedyne 23 stopnie.ale do zwiedzania idealnie. yaacek
  • Heja, czy ktoś już był i podzieli się informacjami ? Mnie osobiście interesują Chalkidiki (sithonia) i okolice Olimpu. Może macie informacje z tamtego roku, bo przypuszczalnie niewiele się zmieniło.. Podstawowe produkty, typu chleb, bułka, masło, mleko, woda itd. Wiem, że na forum już pewnie było, ale nie mogę nic znaleźć konkretnie i zwięźle.
  • Czy ktoś mi może powiedzieć ile kosztuje prom,gdyż wolę sama sobie zorganizować wycieczkę do Turcji,niż kupować fakultety!
  • Witam Jak w temacie proszę o informacje czym dysponuje sklep? Jakie ceny? Mnie szczególnie interesuje produkt lokalny czyli Metaxa 5 i 7*, OUZO i chałwa. Warto kupować czy na wyspie ceny podobne??
  • Mam pytanie o ceny tax na Cyprze chodzi mi głownie o przejazd transfer z lotniska do Aya Napa czy ktoś jechal ile to kosztuje ? Hotel proponuje cene 60 Eur za 3 osoby czy to jest ok ?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.