ceny

ceny

(404 wyniki)
  • Chciałbym zrobic remont łazienki, ale nie wiem, czy się na niego porywać, kalkuluję i kalkuluję i różne koszta mi wychodzą... Będę chciał oczywiście położyć płytki, z wyposażenia to będzie najprawdopodobniej kabina 90x90, podwieszany sedesik i umywalka. Czyli bez szału ;-) Jakiej firmy polecacie w/w sprzęty aby były ładne, trwałe ale nie zrujnują mi budżetu? Jakich (tańszych) się wystrzegać?
  • Ile średnio wydaliście na meble kuchenne? Wiem, że zależy od materiałów itp., ale choć w przybliżeniu. Długość zabudowy ok. 4 m
  • witam! właśnie przymierzam się do wykańczania mieszkania. niestety budżet nie jest za wysoki. mam pytanie: łazienka w moim mieszkaniu ma ok 3.9m2 + osobno wc o powierzchni 1.3m2. na wykończenie tych dwóch pomieszczeń mam ok. 10-12 tyś i chciałbym się w takiej kwocie zamknąć. czy to jest możliwe? będę wdzięczny za podpowiedzi i komentarze. PS> widziałem strasznie zróżnicowane ceny płytek - jaką mniej więcej średnią cenę ceramiki można przyjąć do szacunków? pozdrawiam,
  • Witam, Właśnie otrzymałam wycenę mebli na wymiar do swojego aneksu kuchennego liczacego 5m2 - cena 17 000 tys. zł przeraziłam się.To nienormalne! fronty i blat mają być z laminatu Czy macie może kogoś godnego polecenia - stolarza lub firme którzy zajmują sie meblami kuchennymi i nie liczą sobie tak absurdalnych cen! Błagam pomóżcie, błagam o namiary, zdjęcia, linki. będe wdzięczna Klaudynka
  • Witam. Czy ktoś posiada może sprzęt tej firmy i jest w stanie się na jego temat wypowiedzieć?Do jego zakupu namawia nas firma od kuchni, natomiast ja o nim nic nie słyszałam.
  • Właśnie remontuję łazienkę i jest to idealna okazja do wymiany starej kabiny na nowszą w cenie do 3000pln max. Chciałbym wcześniej zasięgnąć porady na co należy zwracać uwagę przy ich zakupie? Zależy mi bardzo aby była "cicha" w sensie rozsuwanych drzwi i wytrzymała oraz funkcjonalna. Wymiary starej kabiny to 90x90 x 200cm wysokość. Czy kabiny z panelami prysznicowymi szybko się psują?? Czy lepiej kupić w marketach typu castorama czy u indywidualnych dealerów np: Roche? Bardzo pr...
  • Witam i prosze o pomoc a wlasciwie info !!!czy ktos moze podac przyblizone ceny wykjonczenia nowego mieszkania w w-wie ?ile sie liczy obecnie za malowanie ,polozenie glazury i terakoty,zamontowanie wiszacej muszli,obnizenie sufitu w malym aneksie kuchennym(2m²]przesuniecie gniazdek elektrycznych,przelozenie kaloryfera w lazience z lewej na prawa,polozenie paneli ?!umawiajac sie z ekipa byla rozmowa o 4.500 zl,teraz domagaja sie prawie 8.000 ?!!!prawie zawalu dostalam !!!
  • Chciałam się zorientować, czy podane ceny w Warszawie nie są wysokie? Ile u Was biorą za podobne rzeczy. Moje mieszkanie to około 70 metrów, bo podobno to też wchodzi w rachubę, czy duża przestrzeń czy nie. montaż geberytów - 300 montaż drzwi - 250 wylewka za metr - 10 montaż wanny - 300 punkt hydrauliczny - 250 biały montaż (zawieszenie szafek, etc) - 100 malowanie za metr - 10 montaż parapetów - 70 zł Czy macie może godną polecenia osobę/ekipę, która wyremontuje łazien...
  • Przymierzam się do wymiany mebli kuchennych,A wieć wizyta po sklepach , dziesiątki telefonów. Poniewaz mieszkam koło Kielc , wybór wielki nie jest. Wreszcie znalazłem oferte. Płyta MDF jakiś blat pastikowy, bez sprzątu , szafki dolne bez udziwnień 3.60, szafki górne ok 2.50. Cena około 20 tys. Czy to nie przesada? Bardzo ciekaw jestem waszych opinii.
  • Przygladam sie ofertom i trudny wybór, może ktosdoradzi - Koło varius, V@B Subway a może Ego ale drogie?
  • Witam; planuję meble kuchenne z materiału jak w tytule.Cena mnie z lekka przeraziła, bo u mnie w Łodzi jest to 300 zł za metr kw. Mdf satynowy to koszt 220 za metr, czyli niewiele mniej. Czy wszędzie ta cena jest podobna? Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam, s.
  • witam. słyszałam ze w opocznie (miastach produkujących płytki) mozna kupic glazure i terakote dużo taniej. Jakie ceny przeważają?.
  • Mam takie proste pytanie ... jeżdze po studiach projketowych w Warszawie i można powiedzieć dech mi zapiera jakie ładne są kuchnie tam pokazywane ... ale również dech mi zapiera cena. Powiedzcie mi jedna rzecz są firmy specjalizujace się w produkcji frontów drewnianych (które podobno są większą częśćią kosztów) są firmy robiace systemy szuflad zawiasów i inne takie, są firmy z których biorę blat. A płacimy kasę firmie która to wszystko składa do kupy? czy się mylę czy nie bardzo? ...
  • Wyceniono mi kuchnię wg nstepujacxych stawek" FORNIR 1700 ZL /MB MDF 1300 ZL/MB gdzie zabuowa dolna stanowi 60 procent ceny Nie wiem z jakiej półki sa to ceny. kuchnie mam duza ok 8 mb szafek (glownie zabudowa dolna- mam 3 okna w kuchni) bardzo prosze o Wasze opinie
  • Il zapłaciliście za meble kuchenne? Właśmnie zaczynam szukać firmy meblarskiej i nie wiem nawet ile to jest "dużo" a ile "mało". Ktoś zaproponował mi 25000 bez agd, za meble z formniru, ładne fachowe, ale to chyba trochę drogo. Mam 5 m szafek dolnych i 3 m szafek górnych. Ile zapłaciliście i jakie były wasze meble (materiał +wyposażenie).
  • Mam kilka pytan nt wolsztynskich kuchni- a dokladnie czy ktos ma takie meble i jak sie sprawuja? i jak to wyglada cenowo (orientacyjnie 4-5 metrow mebli)? Polecacie? Dzieki za odpowiedzi...
  • za zmianę położenia (obrócenie) wc warszawski (demontaż miski i montaż kompaktu, demontaż/montaż przyłączenia wody - wężyk, redukcja, z odkuciem starego przyłączenia w ścianie), demontaż umywalki i baterii, montaż kraniku do podłączenia pralki, ułożenie terakoty 2 metry kwadratowe (z fugowaniem i zbijaniem starej terakoty), podłączenie pralki pod podejścia po umywalce. Cena 650 zł??
  • Witam, czy ktos ma doswiadczenie z kuchniami REMEB? Bardzo spodobala mi sie ekspozycja w Blue City, ale Pani nie chciala powiedziec, chocby w przyblizeniu ile kosztuje dany zestaw. Zaplacilismy 500 zl za wizualizacje i dowiedzialam sie, ze meble kosztuja 50 tys bez blatow, sprzetu, uchwytow, swiatelek. Jakosc mebli jest ok, ale cena mnie powalila. M2 mdf ponad 3 tys zł ! Zabudowa ok. 5 m, wlasciwie sam dol bez szafek gornych. Dodam, ze kuchnia nie ma rozwiazan niestandardowych, ...
  • Witam! Biorę kredyt na wykończenie mieszkania i przeznaczyłam na kuchnię max 10000 zł ( więcej poza moimi możliwościami :-(. W tym mają być szafki, zmywarka i piekarnik. Pojecia nie mam ile kosztują meble? Takie na MDF i z ikei na przykład. U jednego producenta powiedzieli mężowi 1000 zł za metr bieżący, ale gapa nie zapytał, czy to góra szafek i dół, czy też za każdy metr bieżący ( np. 2 metry góry i dwa metry dołu to byłoby 4000 zł- przerażająca cena). Ja potrzebuję około 3 metry dolnych sz...
  • w MEDIA MARKT, ELECTRO WORLD, EURO AGDRTV, AVANS lub SATURN??? napiszcie na ile byli skłonni zejść z ceny (jesli w ogóle)
DOMOSFERA.PL POLECA:

Kawalerka dla studentów

Ciekawie urządzone mieszkanie w Białymstoku o powierzchni 33 m2.

Rowerowe poroża

Co zrobić ze starej kierownicy i siodełka? Modne poroże na ścianę!

Stylowe mieszkanie

Zobaczcie stylowy, nowoczesny i elegancki apartament w Warszawie.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.