ceny

ceny

(405 wyników)
  • Witam. Czy ktoś posiada może sprzęt tej firmy i jest w stanie się na jego temat wypowiedzieć?Do jego zakupu namawia nas firma od kuchni, natomiast ja o nim nic nie słyszałam.
  • Chciałbym zrobic remont łazienki, ale nie wiem, czy się na niego porywać, kalkuluję i kalkuluję i różne koszta mi wychodzą... Będę chciał oczywiście położyć płytki, z wyposażenia to będzie najprawdopodobniej kabina 90x90, podwieszany sedesik i umywalka. Czyli bez szału ;-) Jakiej firmy polecacie w/w sprzęty aby były ładne, trwałe ale nie zrujnują mi budżetu? Jakich (tańszych) się wystrzegać?
  • Ile średnio wydaliście na meble kuchenne? Wiem, że zależy od materiałów itp., ale choć w przybliżeniu. Długość zabudowy ok. 4 m
  • witam! właśnie przymierzam się do wykańczania mieszkania. niestety budżet nie jest za wysoki. mam pytanie: łazienka w moim mieszkaniu ma ok 3.9m2 + osobno wc o powierzchni 1.3m2. na wykończenie tych dwóch pomieszczeń mam ok. 10-12 tyś i chciałbym się w takiej kwocie zamknąć. czy to jest możliwe? będę wdzięczny za podpowiedzi i komentarze. PS> widziałem strasznie zróżnicowane ceny płytek - jaką mniej więcej średnią cenę ceramiki można przyjąć do szacunków? pozdrawiam,
  • Witam, Właśnie otrzymałam wycenę mebli na wymiar do swojego aneksu kuchennego liczacego 5m2 - cena 17 000 tys. zł przeraziłam się.To nienormalne! fronty i blat mają być z laminatu Czy macie może kogoś godnego polecenia - stolarza lub firme którzy zajmują sie meblami kuchennymi i nie liczą sobie tak absurdalnych cen! Błagam pomóżcie, błagam o namiary, zdjęcia, linki. będe wdzięczna Klaudynka
  • Właśnie remontuję łazienkę i jest to idealna okazja do wymiany starej kabiny na nowszą w cenie do 3000pln max. Chciałbym wcześniej zasięgnąć porady na co należy zwracać uwagę przy ich zakupie? Zależy mi bardzo aby była "cicha" w sensie rozsuwanych drzwi i wytrzymała oraz funkcjonalna. Wymiary starej kabiny to 90x90 x 200cm wysokość. Czy kabiny z panelami prysznicowymi szybko się psują?? Czy lepiej kupić w marketach typu castorama czy u indywidualnych dealerów np: Roche? Bardzo pr...
  • Chciałam się zorientować, czy podane ceny w Warszawie nie są wysokie? Ile u Was biorą za podobne rzeczy. Moje mieszkanie to około 70 metrów, bo podobno to też wchodzi w rachubę, czy duża przestrzeń czy nie. montaż geberytów - 300 montaż drzwi - 250 wylewka za metr - 10 montaż wanny - 300 punkt hydrauliczny - 250 biały montaż (zawieszenie szafek, etc) - 100 malowanie za metr - 10 montaż parapetów - 70 zł Czy macie może godną polecenia osobę/ekipę, która wyremontuje łazien...
  • Witam i prosze o pomoc a wlasciwie info !!!czy ktos moze podac przyblizone ceny wykjonczenia nowego mieszkania w w-wie ?ile sie liczy obecnie za malowanie ,polozenie glazury i terakoty,zamontowanie wiszacej muszli,obnizenie sufitu w malym aneksie kuchennym(2m²]przesuniecie gniazdek elektrycznych,przelozenie kaloryfera w lazience z lewej na prawa,polozenie paneli ?!umawiajac sie z ekipa byla rozmowa o 4.500 zl,teraz domagaja sie prawie 8.000 ?!!!prawie zawalu dostalam !!!
  • Przymierzam się do wymiany mebli kuchennych,A wieć wizyta po sklepach , dziesiątki telefonów. Poniewaz mieszkam koło Kielc , wybór wielki nie jest. Wreszcie znalazłem oferte. Płyta MDF jakiś blat pastikowy, bez sprzątu , szafki dolne bez udziwnień 3.60, szafki górne ok 2.50. Cena około 20 tys. Czy to nie przesada? Bardzo ciekaw jestem waszych opinii.
  • Przygladam sie ofertom i trudny wybór, może ktosdoradzi - Koło varius, V@B Subway a może Ego ale drogie?
  • Witam, czy ktos ma doswiadczenie z kuchniami REMEB? Bardzo spodobala mi sie ekspozycja w Blue City, ale Pani nie chciala powiedziec, chocby w przyblizeniu ile kosztuje dany zestaw. Zaplacilismy 500 zl za wizualizacje i dowiedzialam sie, ze meble kosztuja 50 tys bez blatow, sprzetu, uchwytow, swiatelek. Jakosc mebli jest ok, ale cena mnie powalila. M2 mdf ponad 3 tys zł ! Zabudowa ok. 5 m, wlasciwie sam dol bez szafek gornych. Dodam, ze kuchnia nie ma rozwiazan niestandardowych, ...
  • Witam; planuję meble kuchenne z materiału jak w tytule.Cena mnie z lekka przeraziła, bo u mnie w Łodzi jest to 300 zł za metr kw. Mdf satynowy to koszt 220 za metr, czyli niewiele mniej. Czy wszędzie ta cena jest podobna? Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam, s.
  • Witam, Czy ktoś z Was ma może kuchnię od nich? Podzielcie się opinią proszę. Strona internetowa wygląda przyzwoicie, nie miałam jeszcze okazji odwiedzic ich osobiście. Warto? Jakie ceny, poziom usług, wykonanie mebli, traktowanie klienta itp. Z góry dzięki za pomoc.
  • Witam, w styczniu wprowadzam sie do nowego mieszkania i szukam sprawdzonych producentów kuchni na wymiar. Nie chodzi mi o jakieś znane wielkie firmy,tylko trochę mniejsze i z przystępnymi cenami. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie? Albo kontakty do konkretnych osób? Z góry dziękuję:)
  • witam. słyszałam ze w opocznie (miastach produkujących płytki) mozna kupic glazure i terakote dużo taniej. Jakie ceny przeważają?.
  • Il zapłaciliście za meble kuchenne? Właśmnie zaczynam szukać firmy meblarskiej i nie wiem nawet ile to jest "dużo" a ile "mało". Ktoś zaproponował mi 25000 bez agd, za meble z formniru, ładne fachowe, ale to chyba trochę drogo. Mam 5 m szafek dolnych i 3 m szafek górnych. Ile zapłaciliście i jakie były wasze meble (materiał +wyposażenie).
  • Proszę polećcie mi jakieś solidne firmy które zrobią kuchnię na wymiar w bloku - Gliwice lub bliskie okolice
  • Drodzy forumowicze,jestem na etapie wyceny projektu mojej kuchni. Wybrałam górne szafki lakierowane na biało, dolne fronty z palisandru natomiast na blat roboczy(niecałe 2,5m długości) i wyspę o pow.1,5m x 0,5m x 0,85m chciałam zastosować Corian( lub Staron u niektórych producentów kuchni). Przyznam ,że trochę zdębiałam gdy dostałam wycenę gdzie za ten nieszczęsny Corian(Staron) musiałabym zaplacić 14,5 tys zlotych!! Czy to normalna cena?? Wyszło na to że same blaty z wyspą kosztują pon...
  • Zdecydowanie odradzam wszystkim jakiekolwiek zakupy w firmie AWIP znajdującej się w salonach sieci TTW OPEX oraz na ulicy Bartyckiej. Dokonałem zakupu deszczownicy firmy Kohler (również odradzam kontakt i zakupy w tej firmie!), po tym jak została mi polecona przez sprzedawców w firmie AWIP w TTW Opex w al.Jerozolimskich. Po 2 tygodniach oczekiwania i wstrzymaniu remontu mieszkania dostałem towar. Koszt 3300 pln ! Po rozpakowaniu deszczownicy, okazało się, że brakuje rurek doprowadzających wod...
  • Mam takie proste pytanie ... jeżdze po studiach projketowych w Warszawie i można powiedzieć dech mi zapiera jakie ładne są kuchnie tam pokazywane ... ale również dech mi zapiera cena. Powiedzcie mi jedna rzecz są firmy specjalizujace się w produkcji frontów drewnianych (które podobno są większą częśćią kosztów) są firmy robiace systemy szuflad zawiasów i inne takie, są firmy z których biorę blat. A płacimy kasę firmie która to wszystko składa do kupy? czy się mylę czy nie bardzo? ...
« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9
DOMOSFERA.PL POLECA:

Kawalerka dla studentów

Ciekawie urządzone mieszkanie w Białymstoku o powierzchni 33 m2.

Rowerowe poroża

Co zrobić ze starej kierownicy i siodełka? Modne poroże na ścianę!

Stylowe mieszkanie

Zobaczcie stylowy, nowoczesny i elegancki apartament w Warszawie.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.