Forum Dom Developerzy: Wrocław
ZMIEŃ
      chabrowy

chabrowy

(23 wyniki)
    • Wynajmę luksusowe mieszkanie w Wysokiej na osiedlu Chabrowym. Osoby zainteresowane proszę o kontakt kaczorek43@wp.pl
    • czy ktoś ma informacje o postępach robót na Chabrowym II? będzie w terminie czy też opóźni się o prawie rok jak poprzednie osiedle? no i jak postrzegacie developera czyli Integer - czy to wiarygodna firma?
    • Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.chabrowe.pl - ku przestrodze!!!!!!!!!
    • Serdecznie zapraszamy na forum mieszkancow osiedla Chabrowego oraz potencjalnych klientow na II Etap. www.chabrowe.pl
    • Nie wiem czy przyszli mieszkańcy osiedla Chabrowe-II zauważyli, że na ich budowie ostatnio nic się nie dzieje. Czyżby integer zarządził przerwę letnią, zbyt ciepło jest na pracę, czy może już im zabrakło kasy? Postanowiłam w ramach pomocy przyszło-sasiedzkiej informować codziennie tych, co nie mogą zbyt często obserwować postępów na budowie o frekwencji. A więc dziś o godz.9.00 rano na całej budowie przebywało 6 osób (słownie: sześć). W tym tempie to chyba nie wybudują zbyt szybko...
    • Sprzedam komfortowo wyposażone, piękne mieszkanie na Osiedlu Zielonym przy ul. Chabrowej w Wysokiej. 2pokoje, 51m, balkon + taras. Wykończone materiałami najwyższej jakości z Hiszpanii i Włoch. Cena: 390 tys., bez pośredników. Kontakt i zdjęcia na maila: comoda1@gazeta.pl
    • Integer nie dotrzymuje warunków umowy. Nie dotrzymuje terminów, po podpisaniu umowy kierownik biura sprzedaży mieszkań okazuje zwykłym chamem i oszustem. Zarząd firmy nie reaguje na skargi, nie odpowiada na pisma, kłamie, odmawia spotkań i robi na budowie i osiedlu co chce PRYWATNY FOLWARK PANI PREZES. Jeśli chodzi o czynsz to za trzy pokojowe mieszkanie wychodzi średnio 700-900 złoty za miesiąc bez funduszu remontowego. Na rozliczeniach nie ma wyszczególnień za co się płaci ( chcą ...
    • Kto wie, kiedy Integer zakończy budowę budynku "I" na osiedlu Chabrowym w Wysokiej? Plan był na luty 2006, potem czerwiec 2006, ale chyba nic z tego. Kto coś wie?
    • Na Osiedlu Chabrowym w Wysokiej od dwóch dni pojawiły się poważne problemy z dostawami wody, której albo wręcz nie ma na ostatnich kondygnacjach, albo leci strumieniem szerokości kabla elektrycznego! Czy ktoś wie, czym są te nieobory spowodowane? Exprim rozkłada ręce i nabiera (sic!) wody w usta!!
    • Nosze sie z zamiarem kupna swojego M. Co polecicie w tej czesci wrocka?
    • kupilam mieszkanie na II etapie i tak sie zastanawiam dlaczego tam jeszcze jest dziura w ziemi i czy zdążą do grudnia 2005 zakonczyc budowę?
    • Moim zdaniem zieleń przy drodze wjazdowej jest potrzebna , ponieważ widok rzędu samochodów tworzy klimat wielkiego parkingu (jak przed TESCO), a chyba nie o to nam chodziło.Garaże stoją puste a samochody parkują nawet na chodnikach !
    • Moja znajoma zamierza kupic mieszkanie na tym osiedlu budoweane w II etapie. Jak sie mieszka obecnym mieszkancom? Jakie wady i zalety?
    • dali się wyprowadzić w pole przez integer i A.Gleń która rzekomo jest obiektywna ale cały czas była 5 kolumną develepora - szarabajka i e.lamla nic nie załatwiła oprócz bicia piany - chyba że to był element gry - i co teraz zrobimy ? ładnie nas załatwiono piszę to ja mieszkaniec osiedla który niepoznał się na fałszywych prorokach
    • Ostatnio Integer wpadl na doskonaly pomysl jak zwiekszyc sprzedaz - zdecydowanie zbyt drogich - miejsc postojowych pod budynkami. Wymyslili, ze zlikwiduja czesc miejsc postojowych na osiedlu i zamiast nich posadza drzewka (na posadzenie ktorych jest duuuzo miejsc na calym osiedlu). I wlasnie to robia - likwiduja co najmniej 6 miejsc postojowych, ktorych i tak jest za malo aby osiedle spelnialo wytyczne projektowe, ktore podobno mowia o 1,5 miejsca parkingowego na mieszkanie. Na Ch...
    • już mnie szlag trafia, termin oddania mieszkania upłynął 30 lipca i dalej nic, żadnej informacji od integera, czy w integerze naprawę pracują niekompetentni ludzie?
    • czy ktoś kupuje tam mieszkanie, ciekawią mnie wasze opinie
    • czy ktoś kupuje tam mieszkanie - mam kilka pytań i informacji
    • integer

(11)
      czyj ktoś slyszal co nowego w realizacji II etapu osiedla Chabrowego?
    • MIESZKAM NA CHABROWYM,SŁUCHAM I CZYTAM O PROBLEMACH NASZYCH OD PONAD ROKU,O CHAMSTWIE I NIEKOMPETENCJI TEGO DEVELOPERA MOGĘ NAPISAĆ KSIĄŻKE-ALE MAM JUŻ DOŚĆ-"TAKA" FIRMA NIE MA PRAWA JUŻ ISTNIEĆ NA RYNKU-TRZEBA ICH ZNISZCZYĆ MEDIALNIE-ŻEBY WIĘCEJ NIE OSZUKIWALI LUDZI-TO SĄ OSZUŚCI A NIE RZETELNY DEVELOPER{ZA KTÓREGO SIĘ PODAJĄ} I TRZEBA Z NIMI SKOŃCZYĆ!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się