chabrowy

(5 wyników)
  • Dziś po godz. 16.00 wydarzył się tragiczny wypadek na ulicy Chabrowej. Rozpędzony samochód Volvo na angielskich numerach potrącił w okolicy przejścia dla pieszych 12 letniego chłopaka na rowerze. Chłopak w ciężkim stanie został odwieziony do szpitala. Ta ulica może niedługo zostać nazwana drogą śmierci, jadący od strony ronda w kierunku Jelcza rozpędzają się grubo ponad 100 km na godzinę. Coś z tym trzeba zrobić!
  • COś się porobiło, że w dzień lampy tam świecą a w nocy nie zawsze.
  • Widać, że zarząd osiedla działa. Będzie bezpieczniej.
  • Ostatnio zauważalny jest na naszym forum wzrost zainteresowania w zakresie poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W związku z tym proponuję wskazać naszym władzom, w których miejscach powinny spowodować ustawienie tych nielubianych, ale potrzebnych i sprawdzonych w eksploatacji urządzeń. Zapewne część forumowiczów będzie niezadowolona z takiej inicjatywy, ale skoro sama władza nic nie robi w tym kierunku, to trzeba im podpowiedzieć. Mam wrażenie, a nawt jestem pewny, że po ost...
  • Prace przy budowie drogi Chabrowa - Aleja Młodych idą w szybkim tempie, ale widzę, że przerwano w połowie ścieżkę rowerową biegnącą wzdłuż Al.Młodych! Jak by tak miało zostać to to jest zupełnie bez głowy i bardzo niebezpieczne!No bo co mają robić ci, którzy dojeżdżają rowerem do wylotu tej nowej drogi, jeśli jadą Al.Młodych od strony wieżowca? Muszą wejść na jezdnię i kawałek iść lub jechać pod prąd!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się