cham

(7 wyników)
  • postanowiłam że nigdy nie poruszę tego tematu ale miarka się przebrała. kiedyś zadzwoniłam do tv walbrzych ze zwykłym zapytaniem o jakąś powtórkę zamiast informacji zostałam zbesztana i zwyzywana że jestem nieogarnięta, niewychowania i w ogóle po co dzwonie. jakiś cham wydarł się na mnie i rzucil słuchawką. jeszcze nigdy nikt mnie tak nie poniżył, ale zapomniałam o tym, przestałam ich oglądać. Jednak kiedy moja sądadka usłyszała że jest możliwość zalapania się tam na sekretarke, poszła dowied...
  • Można powiedzieć, że zostałem zbesztany z błotem. Koleś, który sprzedaje artykuły RTV, na hali, koło kina uważa się za pępek świata. Jest chamski, arogancki i myśli, że pozjadał wszystko rozumy. Skandaliczne traktowanie klienta! Obrażanie, poniżanie, to codzienność. Takim podejściem do klienta nie wróżę mu przyszłości. A żeby nie było za mało skumał się z kolegą ze stanowiska obok. Nie wiem z jakiego. W każdym razie ten kumpel pomagał mu w robieniu ze mnie pośmiewiska. A chciałe...
  • czy zauważyliście że lekarze ze szpitala im Sokołowskiego to chamy sa arogancki i wogóle poprzewracało im sie w głowach od kiedy dostali solidne podwyżki i teraz najmniej zarabiają 20tysięcy złotych. Aby sie cos dowiedzieć o stanie pacjenta to robia wielką łaskę. DOSYĆ tego przecież w szpitalu na Batorego jest całkiem odwrotnie uprzejmość fachowość a tam to jest skandal
  • Jadąc przez Swiebodzice zauważyłem służby miejskie czyszczące jezdnie z piachu. Jeździła również zamiatarka. Czy dalej będzie Pan udawał, że tumany pyłu podnoszące się z jezdni to tylko nic nie znaczące obłoczki ? Bierz Pan przykład od lepszych od siebie i pogoń Pan tych leni ze ZDiK niech chwycą za miotły! Świebodzice mogą sprzątać a Wałbrzych dopiero jak kalendarzowa wiosna wybije ??
  • co chwile same wpadki. Tylko pacjenci muszę przez niego cierpiec. nie rozumiem czy go rutyna gubi, starość czy inne coś. zapomniał już dawno przysiege Hipokratesa.
  • Gdzie sie podziewasz o Trutniu, tak rzadko raczysz nas swoimi blyskotliwymi uwagami. Wybierasz slabsze ofiary i na nich odreagowujesz swooje kompleksy, pytanie tylko czy masz na tyle jaj zeby spierac sie z mocniejszymi od siebie. A co wy uwazacie o nieskOMplikowanym "nieskaplikowanym"???
  • To się nie mieści w głowie!Sklep "HARRY"-Furmanów dzisiaj pracował pełną parą.I kto w sklepie ?sobięcińska patologia oraz część bogaczy- powiedzmy!!! No jak się bogacić to nawet w taki dzień!Ale tupet i chamstwo!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się