Forum Sport Piłka nożna
ZMIEŃ
      cham

cham

(12 wyniki)
    • to co przed chwilą zrobił makaroniarz to typowo włoska gra.
    • karnym ztaranował Koreańczyka i ani przepraszam ani pocałuj mnie w d.... Ale przecież to typowe zachowanie Francuzów.
    • Świnie. I to ma być nasz drużyna?
    • Czy ktoś czytał wczorajszy PS? Jest tam krótki feletonik, w którym JW wylewa wiadro pomyj na Engela. Pełno jest tam złośliwości nt. trenera i piłkarzy. "Pyzaty NIuniuś" to jedno z delikatniejszych okresleń... Ja wiem, że chwała awansu dawno przebrzmiała (zwłaszcza w świetle porażki z Koreą), ale do cholery Engelowi się udało. A Wójcikowi nie, więc niech ten zakompleksiony trenerek z podrzędnej ligi europejskiej walnie setę zanim powie coś głupiego , o kimś kto jest od niego o głowę...
    • Slyszeliscie jak Engel odpowiedzial Borkowi na pytanie : "Dlaczego w meczu Portugalią Świerczewskiego przesunal na obrone, a za rozgrywanie wzięli sie Krzynówek i Bąk" ? Engel odpowiedzial mniej wiecej tak... "Panie Mateuszu, nie najpierw niech pan nauczy sie odroznic kopanie pilki od kopania ludzi, a to nastapi za 25 lat, wtedy porozmawiamy" .. wg mnie powinien trzymac nerwy na wodzy, obojetnie co sobie tam mysli, obojetnie jak wewnetrznie jest sfrustrowany, ale takie zachowanie ...
    • Totti to cham i prostak - udowodnil to swoim zachowaniem. Dla mnie juz nie istneije jako pilkarz i jako czlowiek. to malpa!!!
    • komedia. swoja droga milo wiedziec, ze nie tylko PZPN potrafi sie kompromitowac, ale i organizacja kilkakrotnie 'powazniejsza'
    • Nistelrooy i tak najlepszym napastnikiem świata!
    • szanuje tego pilkarza ale sposob w jaki sie ostatnio zachowal na treningu jast ponizej krytyki. poza tym jest to najwiekszy prowokator i cham(na boisku) jakiego widziałem
    • Trudno kibicować Niemcom gdy gra u nich taki dupek jak Klose. W meczu z Koreą starał się wymusić karnego - wywrócił się artystycznie, potem widać było tą typową dla dupka z koziej wólki mordkę i świńskie (a la Hajto) oczka łypiące w stronę sędziego. Z kolei Voeller gratulował Ballackowi "taktycznego faulu" na wychodzącym na czystą pozycję żółtku. Sport polegający na faulu - widać cham chamem zostaje nawet jak posiwieje. A swoją drogą Ballack powinien zostać wyrzucony z boisk...
    • Przypadkiem znalazlem sie w tej czesci forum i nie moge sie powstrzymac od podzielenia sie moimi spostrzezeniami. Mysle ze teksty ktore mozna tutaj znalezc powinny byc moderowane. Wiekszosc osob piszacych to zwykle hamy ze stadionow i boisk. Niestety, dopoki nie zrobi sie porzadku z tym motlochem polska pilka nozna nie wyjdzie z zascianka. Znalazlem sie tu przypadkiem - wiecej tego bledu nie zrobie. Trzymajcie sie prostaki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się