Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      cham

cham

(15 wyników)
    • ...czyli gdzie się podziała zwykła ludzka kultura... Mnie uczono, że starszym ludziom się ustępuje, że przepuszcza się kobietę w ciąży, że człowiek o kulach, nawet młody, ma prawo w autobusie siedzieć. Też jeżdżąc autobusami płacę za bilety, a jednak nie uprawniam się do bycia chamem i burakiem, który uważa, że "starzy powinni zostać w domu". Naprawdę aż tylu jest roszczeniowych staruszków, niepełnosprawnych wymachujących kulami i ciężarnych torujących sobie miejsce siedzące brzu...
    • Zamiast "czarnuchu" mogło być "eunuchu" Jak jest sens zajmowania się wypowiedzią której nikt nie słyszał? Ktoś umarł od obelg i wyzwisk rasistowskich (i nie tylko) rzucanych tak mimo woli? Nie, prawda? To oczywiście gorzki sarkazm. Jesteśmy podskórnymi chamami i rasistami... Należy piętnować nawet takie teksty, gdzie ktoś w emocji i biegu wyłączył swój mózg. A może to w emocjach mówimy to co naprawdę myślimy? Komentarz pod artykułem: > zabić wszystkich czarnuchów wtedy będz...
    • Było już? Wiadomość z przedwczoraj, ale nie widzę wątku:
    • 1. Wchodzi do mnie do gabinetu facet, który już od progu zachowuje sie niegrzecznie. Krzyczy, że ma mało czasu i mam natychmiast zrobic to co on mi każe. Wczesniej wepchał się przed "swołoczą, która ma dużo czasu na przesiadywanie pod gabinetem" - oswiadczył, że jest PREZESEM SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ.. Potem dowiedziałam sie jak sam traktuje petentów - ludzie zgłaszający skargi to też swołocz, która może mu naskoczyć. I naskakuje. Pan prezes od 10 lat ma w d ludzi. 2. Adwokat na przyj...
    • Jak reagujecie w przypadkach, gdy ktoś perfidnie robi wam na złość? Do mnie dosiadł sie w autobusie takie jeden cham, wiek ok. 60, i chyba nie podobało mu się, że zajmuję za dużo miejsca, mimo że siedziałam wyłącznie na swoim miejscu ale widocznie przeszkadzałam chamowi w rozwaleniu sie na sąsiednim siedzeniu. Zaczął napierać kolanem na moje, najpierw słabo, potem coraz mocniej bo nie reagowałam. W końcu zaczął wiercić tym kolanem powodując moją irytację. Poprawiłam sie na siedzeniu i powiedz...
    • wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10572475,Komorowski_gratuluje_pilotowi__Radny_PiS_komentuje_.html
    • Poinformowałam moją szwagierkę w luźnej rozmowie, że kupujemy działkę. Zapytała, gdzie, czy zamierzamy się budować. Odpowiedziałam, ze planujemy budowę, ale w przyszłości. Ona na to "no to świetnie, będę miała gdzie spedzać weekendy". Odpowiedziałam, że jeszcze długo pozostanie jej działka rodziców, bo ta jest pusta itp. Jak przyszłościowo się zachowywać, żeby nie rościła sobie nawet myśli do "spędzania weekendów" u nas? Już pytała, czy chociaz jakies drzewa tam sa, to można pojechac, grill...
    • pojechalam dzis do myjni samochodowej. najpierw poszlam zobaczyc czy nie ma dlugiej kolejki , nie bylo. nie mialam potrzebnej karty, zaparkowalam przed stacja, w wolnym miejscu , poszlam kupic, podjechalam do myjni i widze 1 auto przed soba. pan kierowca przedstawiciel zaparkowal, zaklepal sobie kolejke aby mu sie nikt nie wtrynil i poszedl na ok 4-5 min downetrza stacji z drugiej strony budynku aby jak sie pozniej okazalo kupic karte. potem wrocil, wlozyl karte i spokojnie wjecha. ju...
    • Mam prawojazdy od 12 lat.Nigdy nie mialam wypadku ani nie bylam przyczyna czyjegos wypadku. A dzis pod centrum handlowym bylam uczestnikiem takiej sytuacji. Wyjezdzam spod cenrum , zakupy spakowane dzieciak zapiety wiec w droge. na 1 swiatlach musze skrecic w prawo ale poniewaz nie mam zielonego a jedynie warunek wiec czekam az bedzie pusto a co najmniej ta bym mogla sie wlaczyc. Za mna staje facet ok 56-60 lat. I zczyna na mnie trabic , dajac mi znac ze mam sie gdzies wcisnac...
    • Tyle juz fajnych i sympatycznych watków z emamy zostało rozwalonych przez to że zostały wysłane głowną! [sonda=Czy to dobrze, że linki do watków z emamy pojawiają się na głównej stronie gazety?] [*]Tak, świadczy to o tym, że forum emama jest ciekawe [*]Tak, bo przyciaga nowe, fajne osoby [*]Nie, przyciąga głównie dziwaków i chamów przez co rozwala klimat forum emama [*]Nie interesuje mnie to [/sonda]
    • Kobitki kochane obiektywnie powiedzcie kto ma rację: Kilka dni temu przyjechał do naszego miasta kolega męża.Wcześniej pytałam się czy zamierza u nas przenocować małżonek powiedział że nie.Chłopaki poszli na piwo,o 19 dostaję telefon,że zaraz będą do nas jechać.Zdziwiłam się,bo ostatni pociąg miał 0 22-pytam się czy K ma zamiar u nas nocować na to mąż,że tak.Ja się wkurzyłam bo: -mógł to ze mną wcześniej ustalić, -ostatnio przeżywam ciężki okres i nie mam ochoty na jakiekolwiek wizyty ...
    • nie sądzicie, że im bardziej prymitywny człowiek, tym trudniej go poskromić/wychować/dogadać się? czy w prymitywizmie tkwi jakaś siła(bo np. ktoś bardziej inteligentny może być bardziej ustępliwy, przez co słabszy od brutalnego "chama"?)
    • Wparowało nagle razem do zakładowego sekretariatu pięciu studentów. Sekretarka akurat załatwiała ważną sprawę przez telefon więc panowie rzucili się na mnie. Sekretarka grzecznie prosi, żeby mówili ciszej bo nie słyszy drugiej strony słuchawki. Ja grzecznie proszę żeby mówili po kolei bo jak mówi 5 na raz to ja nic nie rozumiem. A oni uparcie chórem i na cały regulator. W końcu doszłam z towarzystwem do ładu, ale nie ukrywam, że z trudem się powstrzymałam, żeby nie skopać panom ...
    • Wczoraj chodził u mnie ksiądz po kolędzie. Księdza przyjmuje moja mama, nie ja, a że mieszkam u mamy, muszę stosować sie do zasad, czyli : albo wyjść z domu, albo przyjąć z mamą kolędę albo wyjść do innego pokoju, ale kolęda musi przyjść i tyle. Nic do tego nie mam, nie ja rządzę więc ta jedna kolęda raz na rok nie przeszkadza mi na tyle bym się wyprowadzała. Zawsze wychodzę z domu na ten czas, jednak wczoraj nie wyszłam bo byłam zmęczona,wróciłam z podróży. I o co chodzi? Ano o ...
    • dotyczy kwesti tesciów i ich syna a mojego meza. Tesc jest nieobliczalny i nie panuje nas sobą . Po raz kolejny prosilam aby nie palil fajek przy naszym dziecku Dzidzia miala wtedy 1,5 miesiaca. Nie sluchal wiec powiedzialam aby wyszedl z mieszkania(mamy 1 pokoj -kawalerke 30 m)To sie wkurzyl zwyzywał mnie i i złapal za szyje, jakby chcial poddusic. No szok.Mąż wyrzucił go z domu. Po 7 miesiacach, nadal nie przeprosił, a wrecz jest obrazony. I knuje afery ze swoja zoną przeciwko ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się