cham

(7 wyników)
  • Od godz. 18.00 w piatek przez caly weekend tiry maja zakaz porusznia sie, a jezdza jak dawniej. Apel do mieszkancow zeby zglaszali do policji nr rej. kazdego takiego tira oraz tira, ktory przejezdza przez mostek na Orlickiego!
  • Pojemność widowni: 11500 (7776 miejsc stałych, 1560 miejsc na sektorach wysuwanych, 1700 miejsc dostawnych). Wymiary boiska: 45 na 60 m. Maksymalna wysokość hali to 32 m. Największe imprezy: halowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce (1975), mistrzostwa świata w hokeju na lodzie grupy A (1976), mistrzostwa Europy w boksie (1975), finały Ligi Światowej w siatkówce mężczyzn (2001 i 2007). Dojazd/parking: w centrum miasta, przy Rondzie im. gen. Jerzego Ziętka. W pół godziny można do ni...
  • www.spedycje.pl/wiadomosci/2731/automatyczne_wazenie_tirow_we_wroclawiu_.html Ale tam prezydent nie jest zlodziejem i oszustem.
  • pokazane w TVG www.telewizja.gliwice.pl/
  • www.rynkowy.pl/news.php?id=810 Ten czlowiek predzej da sie posiekac niz wyprowadzi tiry na 15 kilometrowy objazd!
  • A gdyby tu było przedszkole w przyszłości... Biznesmen wybierając siedzibę dla firmy chyba wiedział co jest za sąsiednim ogrodzeniem. Jednostka saperów ma tam lokalizację od dawna, a teraz maja się wyprowadzić, bo ON tam ma swoją firmę... paranoja... i jego kochane audi mu sie uszkodziło... Tylko ciekaw jestem, co by powiedział, jakby w ogródku znalazł pół-tonową bombę lotniczą, a wojsko by jej nie mogło wywieźć, bo inny jemu podobny wprowadził zakaz przewozu takich ładunków. Ja by...
  • Re: adres: *.sympatico.ca Gosc: Mirek 26-08-2002 02:58 odpowiedz na list odpowiedz cytujac ....Eh, ty plwocino starego, szwabskiego lajna..... Brawo mirus, i na tym wroclawi to byles tez ty, a tak sie wypieralesJ))) Meg powiedz czy z mirusia nie jest fajny facet. Zawsze mowilem nalezy tylko po lakierku odpowiednio podrapac i z czasem wylejsie ta wielka nacjonalistyczna, szowinistyczna swinia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się