ciemne

(18 wyników)
  • czy to jest normalne?
  • ciemne :(

(4)
    mam mały problem.Mam 28 lat, w prawdzie mam małe problemy z tarczycą, ale lekarz powiedział ze to nie od tego. A problemem jet to że mam ciemne łokcie (tak jakby brudne) i kłykcie na dłoniach. Wygląda to strasznie, jeszcze latem jak się opalę to powiedzmy jest ok, ale to przecież nie rozwiązuje problemu. Czy któraś z Was miała coś takiego, jak się tych przebarwień pozbyć?
  • Witam, czy któraś z Was ma może jakiś namiar na sprawdzonego lekarza/klinikę wykonującego tzw. badanie z kropli krwi w ciemnym polu w Szczecinie lub okolicach? Jeżeli ktoś może podzelić się ze mną swoimi doświadczeniami na temat tego badania (jego skuteczności, trafności, itp.) i leczenia po nim, to bardzo proszę. Słyszałam bardzo pozytywne opinie o Vega Medica i o doktorze Giovanolim-Jakubczaku, ale to aż w Warszawie. Wolałabym znaleźć coś bliżej swojego miejsca zamieszkania....
  • czy to jest możliwe?
  • Witam, zauważyłam na mojej wardze sromowej (większej, daleko od ujścia do pochwy) malutki guzek, jakby uwypuklenie. To coś jest koloru prawie czarnego. Nie boli, ani przy dotyku, ani normalnie. Nie jest wypełnione ropą, nie krwawi, itd. - po prostu jest. Co to może być? Na razie nie mam możliwości skonsultowania się z ginekologiem, chyba zwariuję :/ Dodam, że nie wiem od jakiego czasu to mam, bo najzwyczajniej w świecie nie oglądam sobie tych 'okolic' :/ Jeszcze wyjaśnię - nie c...
  • moczu mam od kilku ostatnich dni, ponadto miesiaczka mi sie spoznia jakies 10 dni, nie wiem czy to ma jakikolwiek zwiazek ale to 2 objawy ktore pomalu zaczynaja mnie niepokoic. Czuje sie slabiej niz zwykle zdzrzaja sie zawroty glowy chcoiaz to akurat moze sie dziac w wyniku wahan cisnienia i ogolnej zmiennej pogody. Jesli ktos wie czym to moze byc spowodowane z gory dziekuje za pomoc.
  • Mialam duzy probelm z plamieniami, trwaly one nawet tydzien przed okresem i byly dosc obfite. Lekarz przepisal mi yasmin odkad biore hormony plamienia wyraznie sie zmniejszyly i sa krotsze ale nadal wystepuja w drugim tygodniu cyklu :(((... CZy mial ktos podobny problem? Czy mozna to w ogole zlikwidowac? Powiem szczerze, ze bardzo mnie to krepuje i zle wplywa na moje zycie seksualne, gdyz wstydze sie uprawiac sex w okresie tych plamien :(
  • Jestem w 7 tyg ciąży. Jest to moja pierwsza (oczekiwana)ciąża i trochę się denerwuję. Od jakiegoś tygodnia biorę tabletki witaminowe Prenatal.Od tygodnia też zauważyłam, dosyć ciemny kał.Czy to ma związek z tymi witaminami. A może jest jakaś inna przyczyna. Nic innego nie zmieniło się w moich przyzwyczajeniach jedzeniowych.
  • Halo Troche nie wiem jak to napisac, ale moze ktos mial cos podobnego i podzeili sie informacja. Dzis zauwazylam ze w sluzie znajduja sie drobne ciemne centyki. Na pierwszy widok koloru rybiej luski, ale rozmazuje sie jak sluz. Wiem to troche krepujace, ale zaczelam sie obawiac co to moze byc? Ide do lekarza po niedzieli. Nie wiem czy to ma zwiazek z ostatnim okresem byl bardzo silny. Czy to jakies zakazenie? Poradzcie prosze czy leciec do lekarza?
  • Dziewczyny mam wlasnie taki problem jak napisalam w tytule,sa to plamy koloru brazowego i pojawiaja sie jakos 2-3 dni przed prawidlowym okresem.Czy jest to jakis powazy problem , z ktorym powinnam udac sie do gina. Czy odkladajac ta wizyte moga pojawic sie jakies konsekwencje zdrowotne.???
  • Ostatnio zauważyłam na mojej szyji na samym dole,lekko po boku znamię które nigdy wcześniej nie widziałam. Nie wyglada to jak czerniak ( nie jest czarne) jest raczej brązowe, nie ciemne, nie jest to żadna narośl, chociaż przy dotyku czuć wypukłość. Troche się przestraszyłam , zaznaczam ze nie chodze do solarium ( max 4 razy w roku od 3 lat, latem też raczej sie nie opalam dużo ) Jedyna przyczyna jaka mi przychodzi do głowy to mocne kremy przeciwtrądzikowe których często używam na noc. Czy...
  • moje owłosienie na nogach jest grube i ciemne (czyt. czarne :-) czy w takim razie będę w stanie ogolićnogi depilatorem??? czy depilator jest w stanie wyrwaćte ciemne i czarne wlochy??? zastanawiam się wlaśnie nad kupnem. porażcie mi proszę
  • mam 36 lat i waze o 20 kg za duzo.
  • Ostatnio zauważyłam, że moje wargi sromowe i okolice odbytu są bardzo ciemne. Czy to normalne?
  • Szesc miesiecy temu zaczelam dostawac okres co 2 tygodnie i to nie taki normalny tylko strasznie ciemny i skapy.Poszlam do lekarza wszystkie badania wyszly ok.Przepisal mi tabletki na wyregulowanie okresu ´´YASMIN´´.Powiedzial ze to moze potrwac kilka miesiecy az wszystko sie wyreguluje.Biore juz piaty listek,ale zawsze w polowie brania tabletek dostaje lekkie plamienia trwaja one okolo 4 dni.Potem po skaczeniu listka dostaje normalny okres,tylko ze jest go malo i trwa 3 dni.Czy ...
  • wokół sutka wyrastają mi coraz ciemniejsze włosy, o czym to świadczy?
  • witam :))) Hmmm... nadmierne owlosienie, ciemne, w niechcianych miejscach, ktore nikiedy zwyczajnie krepuja.Ciemny wasik, ciemne wloski na posladkach...Jest to skutkiem nadmiernej ilosci meskich hormonow?W ulotce informacyjnej o tabletkach Cilest przeczytalam:"U kobiet,ktorych organizm produkuje nadmierne ilosci meskich hormonow(co objawia sie tradzikiem, lojotokiem i nadmiernym owlosieniem) nastepuje poprawa lub calkowite ustapienie tych nieprzyjemnych dolegliwosci".Czy ma to f...
  • Czy podawanie doustnej antykoncepcji (minuletu) i androcuru przy stwierdzonym zespole PCO jest leczeniem mającym docelowo przywrócić jajeczkowanie i prawidłowy wzór wydzielania hormonów przysadki, czy tylko metodą przywrócenia regularnego miesiączkowania bez owulacji i zahamowania objawów działania męskich hormonów płciowych - czyli drogą donikąd, drogą do zakrzepów i bezpłodności. Jak można inaczej leczyć PCO? Czy słyszała Pani o metodzie podawania dopochwowo progesteronu w posta...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się