cieszyn

cieszyn

(4 wyniki)
  • Muszę chodzić z Gosią w ramach rehabilitacji na basen. Musimy wybrać taką porę, żeby było mało ludzi, bo Gosia się boi basenu. Chciałam ją powoli oswajać. Czy nie orientujecie się w jaki dzień tygodnia , lub o jakich porach warto chodzić, żeby nie natrafić na godzinę szczytu? Myślałam, że rano, ale w tych porach mogą mieć zajęcia szkoły? A może ktoś chodzi na nowy basen koło czwórki w cieszynie? Czy tam warto pójść z dzieckiem?
  • NAJBLIŻSZE SPOTKANIA KLUBU KANGURA W NASZEJ OKOLICY ZAPRASZAM: w Skoczowie 1 września, Restauracja Karet, godz. 15:00 w Cieszynie 30 sierpnia i 8 września, Wzgórze Zamkowe - Klubokawiarnia Presso, godz.15:30 w Bielsku termin już niebawem, Księgarnia Elf, ul. Wzgórze 12 30 sierpnia w Cieszynie i 1 września w Skoczowie będzie co nie co o pieluchach wielorazowych
  • Wprawdzie jak na razie temat się mnie nie dotyczy ale na przyszłość warto wiedzieć gdzie się udać na porodówkę :). Ja Filipka rodziłam w Cieszynie w śląskim i muszę przyznać że osobiście złego słowa nie powiem, sama porodówka to u mnie krótki okres bo tylko sam poród, nie leżałam tam wcześniej na salkach więc się nie wypowiem, ale już na 8 piętrze było ok.... Na szczęście trafiłam na miły i uprzejmy przede wszystkim przyjazny personel...( raz w nocy była jedna mniej miła pani ale ja wte...
  • Witajcie, dziewczyny czytalam w ktoryms watku, ze posylacie dzieci na zajecia prowadzone ta metoda. Napisalam emaila do Pani Ewy Hladik, dostalam odpowiedz i planuje sie wybrac, ale chcialam sie dowiedziec od was jak jest, mam 2 chlopcow 2,5 roku, bardzo ruchliwi, ciekawi wszystkiego i suzkam dla nich zajec, abysmy nie spedzali calego dnia w domu lub na pl. zabaw, mysle ze sa tak duzi ze frajde sprawiala bym im juz "nauka"... napiszcie jak jest, co robicie na takich zajeciach, il...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.