cieszyn

cieszyn

(4 wyniki)
  • Muszę chodzić z Gosią w ramach rehabilitacji na basen. Musimy wybrać taką porę, żeby było mało ludzi, bo Gosia się boi basenu. Chciałam ją powoli oswajać. Czy nie orientujecie się w jaki dzień tygodnia , lub o jakich porach warto chodzić, żeby nie natrafić na godzinę szczytu? Myślałam, że rano, ale w tych porach mogą mieć zajęcia szkoły? A może ktoś chodzi na nowy basen koło czwórki w cieszynie? Czy tam warto pójść z dzieckiem?
  • NAJBLIŻSZE SPOTKANIA KLUBU KANGURA W NASZEJ OKOLICY ZAPRASZAM: w Skoczowie 1 września, Restauracja Karet, godz. 15:00 w Cieszynie 30 sierpnia i 8 września, Wzgórze Zamkowe - Klubokawiarnia Presso, godz.15:30 w Bielsku termin już niebawem, Księgarnia Elf, ul. Wzgórze 12 30 sierpnia w Cieszynie i 1 września w Skoczowie będzie co nie co o pieluchach wielorazowych
  • Wprawdzie jak na razie temat się mnie nie dotyczy ale na przyszłość warto wiedzieć gdzie się udać na porodówkę :). Ja Filipka rodziłam w Cieszynie w śląskim i muszę przyznać że osobiście złego słowa nie powiem, sama porodówka to u mnie krótki okres bo tylko sam poród, nie leżałam tam wcześniej na salkach więc się nie wypowiem, ale już na 8 piętrze było ok.... Na szczęście trafiłam na miły i uprzejmy przede wszystkim przyjazny personel...( raz w nocy była jedna mniej miła pani ale ja wte...
  • Witajcie, dziewczyny czytalam w ktoryms watku, ze posylacie dzieci na zajecia prowadzone ta metoda. Napisalam emaila do Pani Ewy Hladik, dostalam odpowiedz i planuje sie wybrac, ale chcialam sie dowiedziec od was jak jest, mam 2 chlopcow 2,5 roku, bardzo ruchliwi, ciekawi wszystkiego i suzkam dla nich zajec, abysmy nie spedzali calego dnia w domu lub na pl. zabaw, mysle ze sa tak duzi ze frajde sprawiala bym im juz "nauka"... napiszcie jak jest, co robicie na takich zajeciach, il...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.