cv

cv

(58 wyników)
  • Witam, Od jakiegoś czasu szukam pracy i nurtuje mnie pytanie w jakiej formie wysłać? Czy ma to znaczenie? Może jakiś HR się wypowie...
  • co zrobic jesli cv jest za dlugie i miesci sie na kilku stronach, czy pominac te poczatkowe firmy w ktorych sie pracowalo?
  • Mam problem z w pisaniem wykształcenia w cv. Pierwszy polega na tym ze nie wiem czy wpisywać 3 lata studiów z których niestety mnie skreślili za egzaminy a drugi polega na tym ze jak mnie skreślili ze studiów poszedłem do szkoły policealnej, którą ukończyłem i teraz nie wiem jak to wszystko ująć w cv bo to trochę nie w kolejności, dodam ze w trakcie 2 roku studiów zacząłem pracować. Jak nie wpisze studiów to wyjdzie na to ze przez dwa lata od ukończenia liceum nic nie robiłem(nie byłem zarej...
  • witam, szukam pracy po 3letnim pobycie w usa, na ten czas zrezygnowalam ze studiow. jak to ujac w cv, czy podac lata, w ktorych studiowalam (2001-2005 i 2008-2009), czy po prostu rok rozpoczecia i ukonczenia, ale wtedy wyglada to tak, jakbym studiowala 8 lat:/ poza tym mam pytanie jak wkleja sie zdjecie do elektronicznego CV? czy wysyla sie osobny plik jpg czy wkleja do pliku cv? i to samo pytanie z "papierowym" cv, czy wkleja sie odbitke na papier?
  • Mam taki problem, wykształcenie zdobywałem trochę dłuższą drogą bo po podstwawówce poszedłem do zawodówki-cóż błedy młodości, a raczej dzieciństwa.Wina rozwiedizonych rodziców też pewnie w tym jest ze mnie nie przypilnowali , no ale cóz nie bede tego rozkminiał teraz. Po zawodówce poszedłem do liceum, następnie zrobilem studia, ukończyłem podyplomówkę ukończyłem parę dodadkowych kursów. Moje pytanie brzmi czy warto okres szkoły zawodowej wpisywać w cv , zarówno w wykształceniu, jak i w karie...
  • Witam Pracowałam u jednego pracodawcy 3,5 roku, w tym tylko 1,5 na umowę o pracę, wcześniej na umowę zlecenie. Świadectwo pracy mam tylko za 1,5roku. Czy powinno to być jakoś określone w cv? Co mam powiedzieć pracodawcy jeśli za ten okres 3,5 r będzie chciał świadectwo? I jeszcze jedno , pracowałam jako kierownik sklepu, a na świadectwie mam "sprzedawca", czy gdy napiszę że byłam kierownikiem i że może to poświadczyć referent to będzie w porządku? Sama byłam zaskoczona tym, ...
  • ogolnie aplikując dokumenty o pracę w internecie nie zauwazyłam by pracodawcy prosili o cv ze zdjeciem, (no chyba ze hostessy), ale czy nie lepiej je załączać? poki co nikt nie odp na moje zgloszenia...moze zdj by to przyspieszyło..?
  • chcialabym zapytać czy w cv należy wpisywać okres urlopu macierzyńskiego i wychowawczego?
  • Witam Czy jeżeli szukam pracy w sprzedaży to warto wpisywać w CV sprzedaż na allegro (przez długi czas dość efektywnie sprzedawałem konkretny towar)? Jeżeli tak, to wpisać to jako doświadczenie czy jakoś inaczej? pozdrawiam
  • "zbyt dlugie" przerwy w cv to jakie? wiem ze to zalezy od okolicznosci ale ile miesecy bezrobocia budzi podejrzenia osob rekrutujacych?
  • Witam,jestem świeżo upieczonym mgr inż ochrony środowiska. Dopiero od niedawna szukam pracy, nie mam więc dużego doświadczenia w przygotowaniu dokumentów rekrytacyjnych. Potrzebuję angielskie cv. Poproszę o wszelkie praktyczne porady i informacje. Z góry dziękuję.
  • Witam mam takie pytanie, moje cv już się nie mieści na jednej stronie, jak mam je rozmieścić,żeby ładnie wyglądało, co powinno być na pierwszej stronie a co na drugiej Z góry dziękuję
  • Witam, Od jakiegoś czasu ubiegam się o pracę, w której liczy się kreatywność. W zwykłym CV ciężko jest przekazać takie cechy, bo przecież każdy pisze, że jest kreatywny, pomysłowy itp. Nie chce być jedną z setek, chce się wyróżnić, ale pozytywnie. Czytałam o różnych sposobach pisania CV i trafiłam na Video CV - krótki filmik, w którym przedstawia się rekrutującemu. Dodatkowo przy jego realizacji można się wykazać znajomością programów komputerowych. Takie VCV miałoby być dodatkiem do...
  • Potrzebuje porady.Mam roczna luke w cv powod to urodzenie dziecka i chcialam z nim byc przez jakis czas.Teraz szukam pracy, doświadczenie mam niewielkie tzn prace na umowe zlecenie jeszcze w czasie studiow a pozniej pobyt zagranica.Co wpisac w cv? urlop macierzynski,wychowawczy? poradzcie prosze
  • Fatalnie wychodze na zdjeciach. Znacznie lepiej wygladam w realu. Czy, wysylajac cv musze wkleic zdjecie? Czy cv bez zdjec sie rozpatruje? Czy wieksze szanse na zaproszenie na rozmowe maja osoby 'widoczne' w cv? A.
  • chcialabym wyslac moje dokumenty w jezyku polskim ale niestety nie moge uzyc znakow polskich bo mam niemiecka klawiature. nie mam tez mozliwosci zmiany tej klawiatury. mieszkam zagranica. poniewaz wkrotce planuje powrot stale szukam ciekawych ofert.czy wypada przeslac aplikacje i ewent. nadmienic dlaczego nie moge przeslac tekstu normalnego?
  • W wielu poradnikach dotyczących pisania CV czytałam, że nie tylko list motywacyjny, ale i CV powinno być pisane "pod" konkretną firmę/stanowisko. Czyli, że powinno się dobierać informacje zawarte w CV i usuwać te, które nie są związane z potencjalną pracą i "nic nie wnoszą". Rozumiem takie postepowanie w przypadku osób z doświadczeniem. Jednak jeśli chodzi o absolwentów, to mam wątpliwości. Studenci, wiadomo, chwytają się róznych zajęć, kółek, organizacji, stypendiów, kursów -...
  • Witam! Mam pytanie do kobiet, które szukały pracy po macierzyńskiem lub wychowawczm. Czy wysyłając aplikacje w CV umieszczałyście informacje, że aktualnie opiekujecie się dzieckiem. Ja wysłałam CV i list motywacyjny, z których wynika, jakbym obecnie pracowała (tzn. napisałam, że jestem aktualnie zatrudniona, co nie jest kłamstwem, ale też nie do końca prawdą- właśnie kończę macierzyński). Czy zrobiłam źle? Bałam się, że jeżeli napiszę prawdę nikt mnie na rozmowę nie zaprosi :( Jak wy robiłys...
  • Maz napisal list motywacyjny, ktory podpisal. Ponizej byla napisana klauzula "wyrazam zgode na przetwarzanie...". BYly rowniez wypisane zalaczniki, wsrod nich CV. Pytanie 1: Czy CV nalezy podpisywac? Pytanie 2: Czy te klauzule rowniez nalezy dodatkowo podpisywac? Pytam o to, poniewaz jego dokumenty zostaly odrzucone z powodu braku podpisow pod CV i pod klauzula, co ja uwazam za przyczepianie sie. PRzeciez jest podpis pod litem motywacyjnym i wiadomo, czyje to dokumenty.
  • cv,lm

(5)
    mam pracę ale chciałabym ją zmienić, niestety pisanie cv i lm to koszmar, nie umiem się "sprzedać", na pewno są jakieś portale gdzie ktoś może mi pomoże to zrobić, ktoś zna? szczególnie interesuje mnie w wydaniu hiszpańskojęzycznym
« poprzednie 1 2 3

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.