Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    czarna lista

  czarna lista

  (9 wyników)
  • Proszę wpisywać tu wszelkiej maści obiboków, leni, bumelantów, fałszywych chorych, partaczy, niedouczonych inżynierów, niesolidne biurwy, nieelastycznych, workowych facebookowców, niemobilnych, nieeuropejskich, o PRLowskim podejściu do pracy.
  • Przeglądając poniedziałkowe wydanie Gazety Wyborczej zauważyłam, że pewne firmy dosyć regularnie ogłaszają nabór na te same stanowiska. Wynika z tego, że rotacja w tych firmach jest bardzo duża. Również na tym formum dosyć często ostrzegacie przed pracą w firmie X, czy Y. Przyznam, że z wielką uwagą czytam te posty i nie odpowiadam na ogłoszenia firm, których pracownicy narzekają na warunki pracy. Stąd moja propozycja, może zamiast osobnych wątków poświęconych jednej firmie negatywn...
  • Proponuję stworzyć czarną listę pracodawców, hochsztaplerów wszelkiej maści, którzy oszukując i wykorzystując ludzi tłumaczą się, że "taki jest dzisiaj rynek pracy, takie zasady", zapominając, że to oni tworzą takie zasady. Wpisujcie na listę firmy, z podaniem miejscowości i z jakiego powodu zasługują na miejsce na tej liście. Rozliczmy w końcu ich z pracy za darmo, z niepłacenia pensji, z zaleganiem z ZUS itp. Dosyć tego!
  • Witam. Witam. Ci, którzy nie chcą trafić na niesolidnego pracodawcę - winni ich poznać macie tą możliwość. Ponadto wszyscy Ci, którzy są bezbronni, nie masz już sił walczyć o swoje prawa mogą na stronie znależć pomoc.
  • Witam, Czy slyszeliscie moze o liscie ,ktora posluguja sie pracodawcy miedzy soba w celu weryfikacji pracownikow?Czy to jest mozliwe?Dzieki za info
  • Ktos nizej chcial zalozyc czarna liste pracodawcow. A je chce zalozyc czarna liste pracownikow - spoznialskich; osob, ktore przyjmuje sie do pracy, szkoli za niemale pieniadze i z duzym wysilkiem a oni po 6 miesiacach pracy skladaja wymowienie; osoby, ktore nie stawiaja sie na rozmowe wstepna i nie racza nawet powiadomic, ze sie nie stawia; osoby, ktore podaja falszywe informacje w swoich CV; osoby, ktore choruja - najczesciej w piatki i poniedzialki; osoby, ktore maja pilne spraw...
  • Proponuję, aby powstała czarna lista firm, które nie wypłacają pracownikom pensji, lub wypłacają z dużym opóźnieniem albo cykają w ratach. Taka lista ma służyć jako ostrzeżenie, ludzie powinni dowiedzieć się gdzie nie należy składać podania o pracę, a nie daj Bóg zacząć tam pracować. Ponieważ bardzo często pracodawcy swoim krasomówstwem potrafią nakłonić niczego nie podejrzewających ludzi do pracy.
  • Proponuję, żebyśmy w tym wątku zbierali dane o nieuczciwych pracodawcach. Jeśli mieliście do czynienia z pracodawcą, który nie wywiązywał się z umowy, zalegał z wypłatą, zlecał Wam pracę ponad siły - piszcie, może uda się ostrzec innych.
  • Zwracam się do osób zaglądających na to forum z apelem. Ileż to razy poniżano nas bezrobotnych? Osoby rekrutujące traktowały nas jak śmieci. Braliśmy udział w rekrutacjach, gdy od samego początku znana była osoba, która będzie przyjęta. Piętnujmy takie firmy, przedstawiajmy takich "pseudofachowców". Może dzięki temu choć jedna osoba uniknie upodleń i porównywania do "szmaty". Liczę na odwagę wszystkich, którzy takich sytuacji doświadczyli.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się