Forum Auto-Moto Automobil
ZMIEŃ
      czerwony

czerwony

(79 wyników)
    • Jadąc ( a raczej stojąc w korku) do pracy zaobserwowałem ciekawe zjawisko. Wiele samochodów europejskich czy japońskich jest wyposażone w czerwone kierunkowskazy. Nie jest to nic nowego, bo w Kanadzie i w Stanach kierunkowskazy mogą być czerwone lub żółte (pomarańczowe). Co jest ciekawe to to, że dokładnie te same auta w Europie maja żółte kierunkowskazy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jeśli by tylko szkło było czerwone, ale często (np. poprzedni model Golfa czy Jetty oraz Audi ...
    • Wreszcie do nas dotarl... niesamowity woz... [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7366/img4527hx.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7844/img4531ce.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6750/img4534u.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3793/img4532md.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9199/img4526s.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9624/img4537e.jpg[/IMG] Dwa razy do Midtwon wczoraj skoczylismy, w...
    • Zdjalem w tej chwili 2 glowice z silnika BMW 750 v12 model jeszcze E32 i oczom moim ukazal sie wszechobecny czerwony silicon, bylo go wszedzie duzo wiecej niz ewentualnie potrzeba. Co jest w tym siliconie, ze wszyscy wala go na kilogramy do samochodow?? sa przeciez specjalne masy uszczelniajace z powodzeniem zastepujace nawet uszczelki.Rzygac mi sie chce jak widze wszedzie czerwono.
    • Hmm.... Może lexus będzie wiedział. Tak sobie dumam, czy mogę sobie zmiksować czerwony płyn chłodzący Opel z czerwonym płynem chłodzącym K2? Czy potem czekać mnie będzie wymiana powtórna płynu? * * * Mam sytuację awaryjną ze Swiftem, chociaż bidulek nic tu nie zawinił. Po prostu pechowo pojazd trafił na fahofcuf w ASO (!!) Opel, Suzuki, łosz and goł :/ Otoż, wypuścili mnie z przeglądu 90 tys. km z niedoborem około 1-1,5 litra płynu chłodzącego. Myślicie, że to niewielki n...
    • Kolega jeżdżący czymś zdradził mi dzisiaj, że zapragnął przerobić tylne lampy na takie trochę bardziej europejskie. Zdradził mi też, że przekonali go do tego sympatyczni panowie z Cee'da ;) Panowie, którzy powozicie hamerykańskimi wynalazkami, poradźcie jak podejść do tego problemu?
    • Może pamiętacie z zamierzchłych czasów (czyli z września, od kiedy ostatnio byłem u lexusa) moją pełgająco-mrugającą czerwoną kontrolkę? Parę miesięcy temu zaczęła kompletnie świrować i były problemy z ładowaniem. Wszystko zostało sprawdzone - diody, alternator, kilka razy poskładane i sprawdzane. Rozlutowano i polutowano porządnie. werdykt: nie ma prawa być źle, to musi być regulator napięcia. Jako że nie miałem czasu ani kasy tak sobie jeździłem z taką szalenie mrugającą dysko...
    • Powinnam w sumie napisać wkurwiający, ale nie chciałam przekleństwem w temacie bić po oczach:) 1. Ile jeszcze osób musi się rozp... na skrzyżowaniu, żeby inni zrozumieli, że nie przejeżdża się na czerwonym??? Stałam dzisiaj na lewoskręcie i musiałam naprawdę spokojnie ruszyć, bo pan w maździe 323F sobie śmigał przez skrzyżowanie. Jakbym była motocyklem, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że by we mnie pierd..., bo motocyklem ruszam zdecydowanie szybciej niż samochodem. Te du...
    • Witam, Wlasnie odebralam czerwonego demona, czyli Honde Jazz w wersji dla ubogich (czyt. bez lakieru metalicznego za 2tys...):))))) Najchetniej bym w kółko po mieście jeździła:)))) Teraz się przygotowuje psychicznie na lanie benzyny, czyszczenie wnętrzna i zewnętrza, przeglądy, itd, itd... Oczywiście autko już kocham miłością dozgonną, już chętnie bym je wypucowała, chociaż jeszcze czyściutkie jest:)))) Oświadczam że rozpoczynam długi proces stawania się świadomym swojego auta kier...
    • wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7645395,Zegary_na_kazdym_skrzyzowaniu_w_Polsce__Resort_infrastruktury_.html Ja jakoś mam przeczucie, że będzie to powód do jakiejś afery, bo to zapewne "brat, szwagra, ciotecznego wujka ma firmę produkującą owe ustrojstwa" i "wygra" przetarg. A tak poważnie to podoba mi się ten pomysł.
    • Dużo jeżdżę, w robocie i hobbystycznie. Różnie bywa, ale przez kilkanaście w sumie lat udało mi sie nie mieć poważnej kolizji, w sumie to miałem jedną niepoważną. Jutro o 5 wyjeżdzam, najpierw Warszawa, pozniej dalej, pozniej znow do Niemiec. No i pojechalem ok 21 blisko mnie, na BP przy rondzie Obornickim zatankować i umyć niesamowicie brudny samochod. Jest tam BP+McDrive, a rondo to 2 tranzytowe trasy często uczęszczane przez ciezarowki. Schemat jest taki, że żeby wyjechać w interesu...
    • www.yourfilehost.com/media.php?cat=video&file=06511220_launched.wmv
    • Chociaż chyba nie będzie tak łatwo. A było to tak: jechałem sobie dwupasową ulicą, za mną jechało obok siebie dwóch ścigantów z pierdzącymi tłumikami. Dojeżdżaliśmy do skrzyżowania na którym było zwężenie do jednego pasa tylko - tego, na którym ja byłem. Światła się zmieniały, więc zacząłem hamować, ale od czasu wypadku bardzo patrzę co się za mną dzieje (dla niewtajemniczonych - ja się zatrzymałem na światłach a idiota za mną nie). Widzę, że ten z prawego pasa próbuje się wcisnąć na...
    • Witajcie! W niektórych fotelikach jest zamocowana na półmetrowej długości sznureczku czerwona klamerka-klips. Wg instrukcji trzeba ją zapinać na pasie bezpieczeństwa w pobliżu zapięcia. Po co to?
    • Muszę kupić prostownik do ładowania akumulatorów i po przejrzeniu ofert wyselekcjonowałem 2 szt. ale teraz nie mogę się zdecydować. Może ktoś bardziej kuma na prądach??:)) moto.allegro.pl/item422770230_profesjonalny_prostownik_z_rozruchem_530_12_24w.html moto.allegro.pl/item416693396_prostownik_rozruch_dynamic_420_start_telwin_2008.html
    • Przez tydzień miłem możliwość jeździć Fousem II po ligtingu, z silnikiem 1.6 100KM. Samochód wg mnie pełen sprzeczności, bo fakt - prowadzi ię bardzo dobrze, ale okropne huczenie od kół toczących się po asfalcie i brdzo głosne zawieszenie to już sprawa nie do przyjecia. I nie chodzi o zużyte piasty, raczej o fabrycznie źle ustawiona geometrię zawieszenia (chociaż problem dotyczy ok. połowy Focusów i aut na jego bazie - Volvo S40/V50 i Mazda 3). Do tego deska rozdzielcza z naprawdę smutnie ta...
    • Sytuacja jak na rysunku nr. 3 ale bez drogi podporządkowanej po prawej. Więc wyjeżdżający z podporządkowanej nie jedzie prosto tylko w lewo. www.grupa33.jgora.pl/Article126.phtml No i kto ma pierwszeństwo?? Mam tak do pracy i nie wiem czy mam rację.
    • wczoraj bylem swiadkiem dosc spektakularnego ale na szczescie dobrze konczacego sie wypadku. warszawa, ul. radzyminska. ambulans "r" na sygnale, z wlaczonym oswietleniem ostrzegawczym zblizyl sie do skrzyzowania z glowna droga (po 3 pasy w jedna strone + 1 skrecajacy, ograniczenie 50) wjezdzajac na nie z drogi podporzadkowanej. ruchem kierowala sygnalizacja swietlna , mial czerwone wiec zwolnil. samochody nadjezdzajace glowna droga z prawej zahamowaly wiec zaczal przejezdzac skr...
    • Stoję sobie wieczorem przed czerwonym światłem na Puławskiej w Warszawie, przede mną "stopuje" mi po oczach trzema lampami stop wiśniowa meganka. Sygnalizator zmienił światło na zielone i mój poprzednik ... zniknął. Gdy zgasły jego stopy okazało się, że z tyłu nie ma żadnych świateł, później okazało się że z przodu też mu nic nie świeciło. Zastanawiam się, jakim trzeba być zakręconym, by jeździć po ciemku bez świateł. Chociaż "do przeżycia" wystarczało światło licznych tam lata...
    • ... a raczej moj zmysl estetyki, widzialem BIALE bmw 645 Moze mala antylista? najbardziej niepasujacy kolor do auta, sa auta stworzone do pewnych kolorow a w innych wygladaja koszmarnie. Choc to oczywisci kwestia dyskusyjna bo mowimy o gustach, ale moze sprobujmy:-) Jak dla mnie kazde auto w kolorze bialym wyglada jak mydelniczka, jestem zdecydowanie na nie.
    • Wiem że pewnie nudzę już Was tym tematem, ale dla mnie to w tym momencie temat #1 - bezpieczeństwo dzieci na drodze. W zeszłym tygodniu kolega mojej córki skończył tragicznie: www.floridatoday.com/section/videonetwork?bctid=111671955001 Co gorsza nie była to zupełnie jego wina - ruszył na zielonym i wjechał prosto pod idiotę próbującego przeskoczyć na czerwonym. Oczywiście samochód jakim jechał był starym rzęchem bez bocznych poduszek i jeszcze z czasów gdy zderzenia boczne uważano za...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się