czerwony

(85 wyników)
  • czerwony

(16)
    czerwony kolor wózka dla chłopca?pasuje? J
  • www.babyjogger.co.uk/citymini4wheel.html Wlasnie dzisiaj kupilam, ale chyba zwroce, bo nie podoba mi sie kolor. W kazdym razie musze go miec! Jest super, duzo lepszy od testowanego dzisiaj w domu 3-kolowca. W porownaniu zdecydowanie stabilniejszy! 3 kolowiec byl jak taczka przy podbijaniu, bardzo sie chwial, az sie balam, ze dziecko wypadnie, wiec zdecydowalam sie na 4 kola i choc byl drozszy- nie zaluje!. W dodatku kupilam tacke, folie i spiworek (tez czerwony;-). Folie i tacka sie p...
  • Hej! mam pytanie do osób, które mają czerwone buggsterki. W moim super pojeździe bardzo wyblakła budka od słońca. cCzy też to zauwazyłyście? Czy Wasze wyglądają jak nowe? Mój co prawda trochę jeździł w samochodzie kombi i był wystawiony na działanie promieni słonecznych, ale czyżby aż tak bardzo??? Hmm.... Podzielcie się proszę swoimi spostrzeżeniami:-) Denerwuje mnie ta budka, chyba zapytam w sklepie w Kaliszu, czy można zamówić nową, tym bardziej, że po wymianie tapicerki (z powodu poprut...
  • No i zaczełam zastanawiać się nad czerwoną Teutonią ale mam obawy czy czerwony wózek nie będzie się gryzł z rózowymi ciuszkami ? Czy któraś z Was ma w tym temacie doświadczenie? Ja miałam czerwony wózek tylko że woziłam w nim Synka i uważam że Synuś wyglądał w nim super . A jak to jest z dziewczynkami? A raczej z różem i czerwienią ? Czy te kolory się nie gryzą ze sobą?
  • Chciałam zapytać o to czy bardzo się brudzi. Jak to wygląda w praktyce?
  • to który rocznik? Ile wart może być używany"?
  • poproszę o opinie i zdjęcie
  • Model wybrany, tylko który kolorek????? Będę miała dziewczynke. Podobają mi sie te dwa kolorki. Obawiam się tylko intensywnności zielonego, aczerwony jest raczej bordowy
  • No właśnie, jak już się zdecydowałam na PP Si to mam problem co z kolorem ... Podoba mi sie taki bezowy, ale juz go widzę jesienią w bucikach, na jasnym podnóżku :) Podoba mi się czerwony, ale dzieci są za zielonym -Mamo, czerwony dla chłopaka??? No i co zostaje mi chyba tylko kupić zielony, bo czarnego nie chcę :( A co Wy myślicie o czerwonej spacerówce dla chłopaka, może któraś widziała ten kolor na żywo, może jest bardziej bordowy, niż czerwony ??? --
  • Sprzedam Zappa, bo zal mi juz na niego patrzec gdy od roku stoi nieuzywany. Zappa kupilam na krotkie wypady, ale moje dzieci sypiaja w wozku i dla nas Zapp to niewypal. Uzylam go moze kilkanascie razy i tak wciaz liczylam, ze kiedys sie przyda, ale nie przydaje sie. Uzywamy na miasto tylko Pliko. W zestawie jest Zapp + folia przeciwdeszczowa + adaptery do fotelika Maxi Cosi + torba do wozka + koszyk kupiony na brytyjskim ebayu, ktory idealnie pasuje do Zappa i wozek bez proble...
  • Jaki kolor maclarena xlr wybralibyscie dla chłopca? czarny+ beż czy brąz + błękit?
  • mam jednego czerwonego NOwego buggstera S w kolorze czerwonym na sprzedaż jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na sonka3@gazeta.pl mam także folie oryginalną i śpiworek wszystko nowe z kolekcji 2008
  • Czy są tu posiadaczki Inglesiny Trip w kolorze ecru? Czy to bardzo niepraktyczny kolor? Nie moge sie zdecydowac, jaki kolor wybrać - pewnei dla chłopca najlepszy byłby granatowy, ale mi sie nei podoba ;) Poza tym boje się, ze będzie sie nagrzewac jak czarny/grafit. Podoba mi sie tez czerwony (Flamma), ale czy nei będzie przyciągac owadów? Czy w Tripie zdejmuje się jakoś tapicerke do prania????? Czy jesli tak, to w łatwy sposób, czy trzeba poodkręcac milion śrubek?
  • Ma ktoś taki wózek? Albo widział go na żywo? Zastanawiam się, jaki dokładnie jest kolor, bo na niektórych zdjęciach czerwony, a czasami różowy. Ma być dla chłopca, więc ma to znaczenie ;)
  • Wybraliśmy ostatecznie wózek Bertini X6 3w1. Spełnia nasze wszystkie oczekiwania oprócz koloru niestety. Mają je nie za ciekawe ale i tak nie będę szukała innego, więc musze się na cos zdecydować :-) Synek urodzi się w czerwcu. Wszystkie kolory są dość jaskrawe. www.allegro.pl/item932539795_ra_rewelacyjny_wozek_bertini_x2_automatic.html bardziej niż na zdjęciu Mąż chce niebieski, ja bym chyba wolała czarny ale boję się, że będzie zbyt przyciągać słońce. Sama nie wiem, prosze o ...
  • Proszę o radę doświadczone mamy- jaki kolor wózka wybrać? Chodzi mi zwłaszcza o łatwość w czyszczeniu, ale także o muszki, które lubią lecieć do określonych kolorów. Czy pomarańczowy, zielony, żółty wózek oznacza denerwujące muszki?
  • do posiadaczek : gdzie kupowałyście ??? w Poznaniu nigdzie nie ma i muszę zamówić przez internet , polećcie jakiś sklep lub alegrowicza a i jeszcze doradźcie kolor ??? waham się między zielonym a czerwonym ??? - dla dziewczynki dziękuję
  • Happy Baby ma już na swojej stronie częśc kolekcji 2011 Maclarena. W końcu Techno dostało kolor, a Volo nie ma już białej budki. Aż mnie kusi żeby wymienic mojego szaraka Techno na błękitnego ;)
  • No wiec zdecdowana jestem na ten wozek. I teraz zastanawiam sie czy mi jest do niego potrzebna gondola czy wystarczy jakis fajny fotelik samochodowy. na spacery nie bedziemy po miesice chodzic bo mieszkam w domu, ale bedziemy jezdzic. dziecko urodzi sie we wrzesniu. gondole moge kupic bo to nie jest duzy wydatek, w razie czego przyda sie moze dla nastepnego dziecka:) i teraz tak....spacerowke czarna czy czewona kupic? czarne trudno dostepne sa narazie ale bardzo mi sie podobaja, j...
  • Kupilam dzis questa mod ,pomaranczowego w ciapki.Jak go zobaczylam w sklepie zachwycilam sie tym kolorem ale moj zachwyt minol jak moj maz go zobaczy .Chodzi mu o kolor moj masz twierdzi ze chce zrobic z niego dziewczynke ,przez te ciapki czy Wy rowniez tak uwazacie? Jak dla mnie to ten kolor wcale nie jest jaskrawy jak ,co wczesniej niektore mamy tu pisaly.I widzialam tez czekoladowo niebieskiego ale mi sie nie spodobal,specjalnie sie mu przyirzalam bo dziewczyny ten kolor chw...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się