czy

czy

(991 wyników)
  • jestem z poza warszawy i powoli zaczynam myslec o przeprowadzce do stolicy i pracy w swoim wyoczonym zawodzie, czyli public relations. Problem w tym, ze z tego co sie juz wstepnie zorientowalem, agencje w warszawie jesli w ogole kogos takiego przyjmuja, to tylko na staz platny 500 zl netto. Jesli ktos ma rodzine w wawie to moze jeszcze kilka miesiecy tak popracowac, ale ja jako przyjezdny za takie pieniadze nawet mieszkania nie oplace wiec jest fizyczna niemozliwoscia sie na cos takiego...
  • Mam pytanie czy szukac pracy w W-wie po skonczonym prawie w 2003 czy siedziec w UK tak jak obecnie. Tutaj zlozylem papiery na studia i mam mozliwosc studiow na BPP w Londynie ( Graduate Diploma in Law ). Z tym, ze kosztowac mnie to bedzie sporo... I musze pracowac w czyms niezwiaz. z prawem W W-wie chcialbym dostac sie do jakiejs kancelarii chocby na praktyke, jezeli nie do pracy, czy mam szanse na tutejszym rynku??? J Ang. bez probl ( IELTS 7.0 )
  • Zostalem zaproszony na warsztaty do tej firmy .Czy ktos pracuje na stanowisku konsultant ds. ubezpieczen ? Jakie zarobki netto (jest jakas podstawa + prowizja) ? czas pracy ,warunki ? bede wdzieczny za informacje
  • czy 1.500 zł wystarczy na życie w Warszawie, łącznie z wynajęciem mieszkania?
  • Mam takie male pytanko, mam propozycje przejscia do PwC, czy warto? co o tym myslicie, prosze o rady, moze ktos tam pracowal, jaka jest tam atmosfera, ludzie, Z gory dziekuje
  • Mieszkamy w innym mieście. Niespodziewanie mój mąż dostał ofertę pracy w Warszawie. Jest bardzo atrakcyjna i na pewno się na nią zdecyduje, ale jest inny problem. Jak myślicie, czy ryzykować i przenosić się od razu z całą rodziną (my i dwójka małych dzieci), czy też żyć na odległość? Jestem księgową, mam dobrą, satysfakcjonującą pracę, może niezbyt dobrze płatną, ale nie narzekam. To mąż zarabia pieniądze. Czy rzucić to wszystko i szukać pracy w Warszawie? Czy w Warszawie trudno ...
  • mam zamiar skończyć taki kurs w W-wie w PTWK ale zastanawiam czy znajdę jakieś zlecenia. Skończyłam studia humanistyczne ale nie jestem polonistką.PORADZCIE!!!!
  • 50 pln za sprzatanie 45 metrowego mieszkania razem z prasowaniem
  • Mam 33 lata. Dawno temu skonczyłem AE i mam 10-letni staż pracy. Zawsze pracowałem w firmach świadczących usługi techniczne, na różnych stanowiskach. Mam nawet skonczone 3 lata politechniki;-) Niestety angielski znam średniawo (narządy nieurzywane zanikaja) a co najważniejsze jestem wyjątkowo nieurodziwy - konkretnie otyły. Czy w tej sytuacji mam jakieś szanse na pracę w Wawie? Dodam jeszcze, ze chce sie tam przeprowadzić z powodu wielkiej miłości...
  • Może ktoś poradzi mi czy mogę po pedagogice resocjalizacyjnej pracować w szkole jako pedagog albo na świetlicy szkolnej. Jeżeli tak to jak mam szukac pracy. I czy mam jakąś szansę, dodam że doświadczenia wielkiego nie mam. Obecnie pomagam w nauce 2 dziecią z dysleksją klasa II i IV.
  • Do których warto zwrócic sie o pomoc w znalezieniu pracy a które są badziewne???
  • Witam, Czy ktos ma nowe info na temat tej firmy? Wiem, ze juz bylo na forum, ale to posty sprzed dluzszego czasu. Jesli ktos moglby sie podzielic aktualnymi informacjami (atmosfera wewnatrz firmy, zarobki, mozliwosci awansu), bede niezmiernie wdzieczna. Zauwazylam, ze czesto rekrutuja - czy to oznacza, ze sie rozwijaja, czy raczej, ze jest tak kiepsko, ze duzo ludzi odchodzi? Moze ktos byl ostatnio na rozmowie i czeka na odpowiedz lub juz ja dostal? pozdrawiam, mouffinka
  • Jakie plusy, jakie minusy. No czy bilans na tak czy na nie?:)
  • Idzie grafik/operator DTP na rozmowe w sprawie nowej pracy. Ma ponad 2 lata doswiadczenia, dobre protfolio, dobre wyksztalcenie. Patrza, ogladaja, pytaja... chwala, podziwiaja... Pytaja sie o oczekiwania finansowe: - Netto: 2,5K na poczatek, a 3K po okresie probnym. Twierdza, ze to za duzo! Pytanie do forowiczow: Czy rynek czeka na swierzakow, ktorzy robic beda za duzo mniejsze wynagrodzenie? Czy tez praca grafika/operatora DTP nie jest i nie bedzie intratna? Moze lepiej z...
  • Zamierzam poodjąć pracę w pewnej firmie związanej z telekomunikacją. Zarobki zależą od mojej skuteczności- jednym słowem prowizja. I teraz mam pytanie - mam rozpocząc pracę bez podpisania żednej umowy - dopiero po miesiącuprzepracowanym z konkretną sumą zarobioną będę podobno podpisywać zlecenie i dostanę kase - czy to normalna praktyka i czy powinnam sie na to godzić, przecież bede dla nich pracowac przez miesoiąc bez zadnej umowy (na ładne oczy). Poradźcie mi cos prosze.... pójs...
  • no wlasnie mam taki dylemat. Jestem handlowcem z dosc "niszowej branży". odbiorców mam moze 50 na cala Polskę wiec sie nie przemęczam (efektywnie pracuje ok 2-3 h dziennie, wszystko sprowadzilem do rozmów telefonicznych, czasami tylko spotkania osobiste z klientem) reszte zajmuje mi ściemnianie w biurze - przegladanie netu, granie w gierki po necie (zaletą jest wlasciwe ustawienie monitora by nikt w niego nie zagladal hhe) czytanie gazet itp. Opracowalem niezly sposob zbiera...
  • Witam, Czy ktos moze mi doradzic czego moge sie spodziewac na ostatnim etapie rekrutacji do Deloitte. Aplikuje do dzialu FAS, ale uwagi osob ktore aplikowaly do Audit, Tax, Konsulitng tez beda dla mnie cenne. Podobno ostatni etap to rozmowa z managerem. Czego moge sie na niej spodzeiwac? Czy np. moga byc na niej pytania merytoryczne, do rozwiazania case przy uzyciu roznych formul finansowych, sprawdzanie obslugi Excela (szukaj pionowo, sortowanie, tab przestwane, znajdz/zamien etc.)?...
  • i jak daleko można dojść?
  • wiadomosci.wp.pl/prasaWiadomosc.html?wid=7492726&kat=8171&rfbawp=1119690437.756&redId=146463386442bd1ec5be8b8&redTs =1119690437 Na WP ukazał się artykuł opisujący Polaków jako ludzi najbardziej niezadowolonych z życia we własnym kraju. Czy jest ktoś na forum kto uważa, że to nieprawda, że jego zarobki pozwalają mu na godziwe życie, że ma wiele perspektyw na przyszłość?
  • Witam, czy można jakoś dostać pracę w ZUS, a jeśli tak, to gdzie należy złożyc CV? Interesuje mnie też, ile można w ZUS na początku zarobić oraz opinie nt. samej pracy, warunków, atmosfery, możliwości awansu etc. Z góry dziękuję za wszelkie info

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.