Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      czy

czy

(991 wyników)
    • Mam pytanie czy szukac pracy w W-wie po skonczonym prawie w 2003 czy siedziec w UK tak jak obecnie. Tutaj zlozylem papiery na studia i mam mozliwosc studiow na BPP w Londynie ( Graduate Diploma in Law ). Z tym, ze kosztowac mnie to bedzie sporo... I musze pracowac w czyms niezwiaz. z prawem W W-wie chcialbym dostac sie do jakiejs kancelarii chocby na praktyke, jezeli nie do pracy, czy mam szanse na tutejszym rynku??? J Ang. bez probl ( IELTS 7.0 )
    • Właśnie dowiedziałam się że dostałam pracę o którą się starałam. Jest to budżetówka. Niestety pieniądze jakie oferują jak na warszawskie warunki sa nie za wysokie chyba .Mówię o kwocie 2700,00 brutto. Czy osoba spoza W-wy jest w stanie za te pieniądze przeżyć?? Proszę o opinie, dzięki.
    • mam informację, że doradcami finansowymi zostają także studenci np.1,2 roku i to wcale nie kierunków ekonomicznych.Bo tak naprawdę liczy się technika sprzedaży a nie wiedza finansowa. Idąc do doradców spodziewałam się, że są ekspertami. Znajomi tez tak myślą , bo zrobiłam krótką sondę. Zatem oszustwo? szukam studentow , którzy byli, są doradcami finansowymi i opowiedzieliby o swoich doświadczeniach. kontakt:hanna.zakrzewska@polskieradio.pl
    • 50 pln za sprzatanie 45 metrowego mieszkania razem z prasowaniem
    • jestem z poza warszawy i powoli zaczynam myslec o przeprowadzce do stolicy i pracy w swoim wyoczonym zawodzie, czyli public relations. Problem w tym, ze z tego co sie juz wstepnie zorientowalem, agencje w warszawie jesli w ogole kogos takiego przyjmuja, to tylko na staz platny 500 zl netto. Jesli ktos ma rodzine w wawie to moze jeszcze kilka miesiecy tak popracowac, ale ja jako przyjezdny za takie pieniadze nawet mieszkania nie oplace wiec jest fizyczna niemozliwoscia sie na cos takiego...
    • Szukam pracy w firmie leasingowej i wpadła mi w ręce informacja o tej firmie. Czy ktoś z Was ją zna lub pracuje tam? Proszę o informacje jaka atmosfera, zarobki, możliwości rozwoju.
    • Jakie plusy, jakie minusy. No czy bilans na tak czy na nie?:)
    • witam!...mam do Was pytanie, jak byscie odebrali to ze Waszym wspolpracownikiem jest lesbijka albo gej...czy zmienilby sie Wasz stosunek do takiej osoby?
    • wiadomosci.wp.pl/prasaWiadomosc.html?wid=7492726&kat=8171&rfbawp=1119690437.756&redId=146463386442bd1ec5be8b8&redTs =1119690437 Na WP ukazał się artykuł opisujący Polaków jako ludzi najbardziej niezadowolonych z życia we własnym kraju. Czy jest ktoś na forum kto uważa, że to nieprawda, że jego zarobki pozwalają mu na godziwe życie, że ma wiele perspektyw na przyszłość?
    • Idzie grafik/operator DTP na rozmowe w sprawie nowej pracy. Ma ponad 2 lata doswiadczenia, dobre protfolio, dobre wyksztalcenie. Patrza, ogladaja, pytaja... chwala, podziwiaja... Pytaja sie o oczekiwania finansowe: - Netto: 2,5K na poczatek, a 3K po okresie probnym. Twierdza, ze to za duzo! Pytanie do forowiczow: Czy rynek czeka na swierzakow, ktorzy robic beda za duzo mniejsze wynagrodzenie? Czy tez praca grafika/operatora DTP nie jest i nie bedzie intratna? Moze lepiej z...
    • Młody, zdolny, ze zmysłem artystycznym, z doświadczeniem w agencji reklamowej i wydawnictwie - szuka pracy. Czy osoba, z takimi predyspozycjami (ogólnie określone) ma szansę na znalezienie pracy w branży? Gdzie teraz graficy znajdują pracę?
    • mam pytanie czy będąc na stażu otrzymujemy pieniadze??
    • JESTEM Z WARSZAWY BARDZO CHCIAŁABYM PRACOWAĆ W DOMU DZIECKA JESTEM PO PEDAGOGICE SPECJALNEJ CZY TO WYSTARCZY PA POZDRAWIAM
    • Czy ktoś może mi powiedzieć ile dostanie na dzieńdobry asystentka w tej firmie? Idę na rozmowę kwalifikacyjną i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej ile się w tej firmie zarabia. z góry dziękuje na odpowiedzi pozdrawiam
    • Witajcie!! Czy może ktoś ma pojęcie jak sie pracuje i jakie są zarobki w Getinbanku?? Będę bardzo wdzięczny :-))Pozdrawiam wszystkich!!
    • Mam do wwas takie pytanie. Czy wygląd danej osoby może również przyczynić się do otrzymania pracy?
    • mam zamiar skończyć taki kurs w W-wie w PTWK ale zastanawiam czy znajdę jakieś zlecenia. Skończyłam studia humanistyczne ale nie jestem polonistką.PORADZCIE!!!!
    • Mysle ze wiekszosc tych co pojechalo do warszwy za praca tak na prawde nie spelnilo swoich marzen. Sa tacy co coś osiągneli nawet godnego pozazdroszczenia ale nie oszukujmy sie ze nie ma ich tak wielu. Czesto Ci co tak sie zachłysneli warszawą zarabiają grosze zwłaszcza w stosunku do potrzeb. TO co sie zarabia to sie zaraz wydaje na mieszkanie czy żarcie, A gdzie normalne zycie? imprezy i kolorowe strony tego świata? Ani sie nie dorobią specjalnie samochodu czy mieszkania. Pozostaj...
    • Dzisiaj wywalili mnie z mojej pierwszej w życiu pracy. Po trzech miesiącach. Jestem rozgoryczona, ale czuję, iż w tej kwestii można jeszcze coś zrobić. Proszę tylko o radę bardziej doświadczonych i zaprawionych w bojach forumowiczów. Ale wszystko od początku. Jestem z Gdańska. Mam 19 lat. Po maturze (zdawałam w tym roku), dziarsko zabrałam się do szukania jakieś pracy, gdyż zaplanowałam dalsze kaształcenie na szczeblu wyższym i zaocznych. Czyli generalnie chodziło mi o spłatę czas...
    • Mam 38l. Po zwolnieniu z zkładu pracy ( pracowałam w polgrafi) przez 4.5 roku pracowałam jako opiekunka ( bez umowy ). Teraz spotykam się z takim twierdzeniem potencjalnych pracodawców że przez te lata nic nie robiłam, przeciez nie mam dokumentów. Że ja po takiej przerwie nie nadaje się już do pracy, nawet jeden odłożył słuchawkę. Zaznaczam, że mam tylko wykształcenie średnie ( bez matury ). Ostrzegam, jeżeli jesteście już w pewnym w...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.