czy

czy

(991 wyników)
  • Mam 35 lat, wyksztalcenie zawodowe (nie chce pracowac w zawodzie),j. rosyjski- dobry, robilam w zyciu rozne rzeczy bez udokumentowania. Czy jest praca z takim zyciorysem jak moj, bo juz stracilam nadzieje.
  • Czy wiecie jakie są warunki pracy w tej firmie - chodzi mi o warunki finansowe jak i pozafinansowe?? Praca jako kierownik supermarketu w Warszawie.
  • jestem z poza warszawy i powoli zaczynam myslec o przeprowadzce do stolicy i pracy w swoim wyoczonym zawodzie, czyli public relations. Problem w tym, ze z tego co sie juz wstepnie zorientowalem, agencje w warszawie jesli w ogole kogos takiego przyjmuja, to tylko na staz platny 500 zl netto. Jesli ktos ma rodzine w wawie to moze jeszcze kilka miesiecy tak popracowac, ale ja jako przyjezdny za takie pieniadze nawet mieszkania nie oplace wiec jest fizyczna niemozliwoscia sie na cos takiego...
  • Jak zwykle długo czeka się na telefon w sprawie terminu rozmowy kwalifikacyjnej po akceptacji aplikacji w serwisie infopraca.pl? Czy tydzień czasu to długo?
  • czy 1.500 zł wystarczy na życie w Warszawie, łącznie z wynajęciem mieszkania?
  • Mam pytanie czy szukac pracy w W-wie po skonczonym prawie w 2003 czy siedziec w UK tak jak obecnie. Tutaj zlozylem papiery na studia i mam mozliwosc studiow na BPP w Londynie ( Graduate Diploma in Law ). Z tym, ze kosztowac mnie to bedzie sporo... I musze pracowac w czyms niezwiaz. z prawem W W-wie chcialbym dostac sie do jakiejs kancelarii chocby na praktyke, jezeli nie do pracy, czy mam szanse na tutejszym rynku??? J Ang. bez probl ( IELTS 7.0 )
  • Mam takie male pytanko, mam propozycje przejscia do PwC, czy warto? co o tym myslicie, prosze o rady, moze ktos tam pracowal, jaka jest tam atmosfera, ludzie, Z gory dziekuje
  • Pytanie jak w temacie. Jestem ciekaw Waszych doswiadczen, w jakich firmach, jaka atmosfera, czy nauczyliscie sie czegos, tez chetnie dowiem sie o zenujacych/niepowaznych przykladach. pozdr.
  • mam zamiar skończyć taki kurs w W-wie w PTWK ale zastanawiam czy znajdę jakieś zlecenia. Skończyłam studia humanistyczne ale nie jestem polonistką.PORADZCIE!!!!
  • 50 pln za sprzatanie 45 metrowego mieszkania razem z prasowaniem
  • Mieszkamy w innym mieście. Niespodziewanie mój mąż dostał ofertę pracy w Warszawie. Jest bardzo atrakcyjna i na pewno się na nią zdecyduje, ale jest inny problem. Jak myślicie, czy ryzykować i przenosić się od razu z całą rodziną (my i dwójka małych dzieci), czy też żyć na odległość? Jestem księgową, mam dobrą, satysfakcjonującą pracę, może niezbyt dobrze płatną, ale nie narzekam. To mąż zarabia pieniądze. Czy rzucić to wszystko i szukać pracy w Warszawie? Czy w Warszawie trudno ...
  • Mam 33 lata. Dawno temu skonczyłem AE i mam 10-letni staż pracy. Zawsze pracowałem w firmach świadczących usługi techniczne, na różnych stanowiskach. Mam nawet skonczone 3 lata politechniki;-) Niestety angielski znam średniawo (narządy nieurzywane zanikaja) a co najważniejsze jestem wyjątkowo nieurodziwy - konkretnie otyły. Czy w tej sytuacji mam jakieś szanse na pracę w Wawie? Dodam jeszcze, ze chce sie tam przeprowadzić z powodu wielkiej miłości...
  • Może ktoś poradzi mi czy mogę po pedagogice resocjalizacyjnej pracować w szkole jako pedagog albo na świetlicy szkolnej. Jeżeli tak to jak mam szukac pracy. I czy mam jakąś szansę, dodam że doświadczenia wielkiego nie mam. Obecnie pomagam w nauce 2 dziecią z dysleksją klasa II i IV.
  • Mam pytanie czy pracował ktos z was w UPS , chodzi o zatrudnienie w firmie która jest ich podwykonawcą... Jestem ciekaw: zarobków,atmosfery czy jest dużo pracy i czy jest to ciezka praca??
  • Do których warto zwrócic sie o pomoc w znalezieniu pracy a które są badziewne???
  • Witam serdecznie. Mam pytanie. Jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne w urzędzie miasta? Przeszłam testy wiedzy i dostałam zaproszenie na rozmowę. Nie wiem tylko czy znów będą przepytywać z ustaw czy już bardziej luźna rozmowa. Byłabym wdzięczna za odpowiedź kogoś kto już to przeszedł:)
  • Jakie plusy, jakie minusy. No czy bilans na tak czy na nie?:)
  • Idzie grafik/operator DTP na rozmowe w sprawie nowej pracy. Ma ponad 2 lata doswiadczenia, dobre protfolio, dobre wyksztalcenie. Patrza, ogladaja, pytaja... chwala, podziwiaja... Pytaja sie o oczekiwania finansowe: - Netto: 2,5K na poczatek, a 3K po okresie probnym. Twierdza, ze to za duzo! Pytanie do forowiczow: Czy rynek czeka na swierzakow, ktorzy robic beda za duzo mniejsze wynagrodzenie? Czy tez praca grafika/operatora DTP nie jest i nie bedzie intratna? Moze lepiej z...
  • Witam serdecznie. Dostałem propozycję pracy w firmie Gold Finance, nie ukrywam,że firma prezenuje się nieźle pod względem gamy produktów no i ludzi tam pracujących. Niestety na początku trzeba jak to się mówi "lecieć po znajomych" bo nie udostępniają kontaktów.Czy ktoś z was miał styczność z tą firmą i czy rzeczywiście nie da się jakoś inaczej rozpocząć tej pracy.pozdrawiam i dzięki z góry za wpisy.
  • Interesuje mnie praca monitora badań klinicznych (CRA), nie jestem lekarzem ani farmaceutą ale mam wykształcenie biologiczne i niestety żadnego doświadczenia w tej dziedzinie. Wiem, że kilka firm w Warszawie prowadzi szkolenia n.t. wprowadzenie do monitoringu badań klinicznych. W obecnej pracy bywałem już na kilkudniowych szkoleniach i wiem, że oprócz użytecznych materiałów i paru ćwiczeń nie za wiele w tym czasie da się zrobić. Zastanawiam się więc czy firmy poszukujące CRA cenią sobie takie...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.