czy

czy

(991 wyników)
  • Większość ogłoszeń rekrutacyjnych zawiera info iż poszukują ludzi z wysoką średnią ocen na studiach, zagranicznymi stażami, wymianami itp A co np mają zrobić osoby, które uczyły się w miarę dobrze, czasem mając poprawkę, w trakcie studiów pracowały zarobkowo aby się utrzymać? Czy nie sądzicie, że wymagania wobec potencjalnych praktykantów czy przyszłych pracowników są horrendalne. Przecież jeśli ktoś jest tak wybitny i jesli skończył np studia zagraniczne, podyplomowe itp to najprawdopo...
  • Mam 23 lata kończę 3 rok administracji publicznej i nie wiem czy mam iść na staż czy na jakieś płatne praktyki? Doradzcie coś.....Dzięki.
  • jakie zarobki, jako kasjer lub na działąch? czy jest jeszcze coś po za zarobkami dodatkowo? jakie premie, bony itp, jak ogólnie się pracuje?
  • mam zamiar skończyć taki kurs w W-wie w PTWK ale zastanawiam czy znajdę jakieś zlecenia. Skończyłam studia humanistyczne ale nie jestem polonistką.PORADZCIE!!!!
  • Mam pilne pytanie czy ktos zna firme z Piaseczna Saint- Gobain Ecophon Sp. z o.o??????? i jeszce ejdno pytanie bardzo wazne mieszkam na dolnym mokotowie , czy jest dobry dojazd do Piaseczna, i czy sa jakies autobusy??? Bardzo prosze o porade, ile sie jedzie, ile trzeba wydac miesiecznie na dojazdy???
  • jestem z poza warszawy i powoli zaczynam myslec o przeprowadzce do stolicy i pracy w swoim wyoczonym zawodzie, czyli public relations. Problem w tym, ze z tego co sie juz wstepnie zorientowalem, agencje w warszawie jesli w ogole kogos takiego przyjmuja, to tylko na staz platny 500 zl netto. Jesli ktos ma rodzine w wawie to moze jeszcze kilka miesiecy tak popracowac, ale ja jako przyjezdny za takie pieniadze nawet mieszkania nie oplace wiec jest fizyczna niemozliwoscia sie na cos takiego...
  • Odzew na wysyłane przeze mnie aplikacje jest nikły. Kiedyś wysyłałem wyłącznie w formacie Word, ale przeczytałem gdzieś tu na forum, że powinno się wysyłać jedynie w Adobe (pdf). Zacząłem wysyłać więc jedynie w pdf, ale miałem już dwa sygnały zwrotne, żebym załączył Worda, bo nie mogą odczytać załączników. Zaczynam podejrzewać, że takich z kłopotami może być więcej, tyle że nie bawią się w prośby o Worda, tylko wyrzucają do kosza pdf-y i już. Nie wiem - może wysyłać i doc i pdf, a...
  • i jak daleko można dojść?
  • przejrzalem archiwum i wypadlo to cholernie kiepsko, czy rzeczywiscie tak strasznie i ciezko sie tam pracuje? czy narzekaja tylko ci, ktorzy lubia narzekac? dzieki z gory za odpowiedzi
  • Czy ktoś zna firmę Sobieski Crown ?
  • Hejka. Szukam pracy w Warszawie. Skończyłam biologię na UJ (błagam oszczędźcie komentarzy na temat ch#%owości tego kierunku, zdaję sobie sprawę z marności perspektyw od jakiegoś 3 roku studiów) Szukam czegokolwiek w obrębie "zawodu", albo i nie w obrębie. Tylko już mi się kończą pomysły gdzie szukać. Chyba wynajmę jakiś bilboard w centrum z ogłoszeniem:):):):) Wiem, że to wkurzające kiedy ludzie chodzą i żebrzą o pomoc...ale błagam dla mojego lichutkiego już zdrowia psychicznego.. pomóżcie!
  • Od grudnia mam współpracowac jako redaktor z jednym z magazynów wydawanych przez to wydawnictwo. Jaka atmosfera i warunki pracy tam panują? Słyszałam, że ta firma nie ma najlepszej renomy. Czy to prawda?
  • Hej, Pytanie do osób, które wysłały swoje aplikacje: po jakim czasie od wysłania bank skontaktował sie z Wami? Jedno ze stanowisk mi odpowiada :) I jak mniej więcej wygląda proces rekrutacji? Wieloetapowy? Chetnie też poznam wrażenia osób, które już w banku zaczęły pracę. Pozdrawiam, Zuza
  • Mam pytanie czy szukac pracy w W-wie po skonczonym prawie w 2003 czy siedziec w UK tak jak obecnie. Tutaj zlozylem papiery na studia i mam mozliwosc studiow na BPP w Londynie ( Graduate Diploma in Law ). Z tym, ze kosztowac mnie to bedzie sporo... I musze pracowac w czyms niezwiaz. z prawem W W-wie chcialbym dostac sie do jakiejs kancelarii chocby na praktyke, jezeli nie do pracy, czy mam szanse na tutejszym rynku??? J Ang. bez probl ( IELTS 7.0 )
  • Usłyszałem dzisiaj że podobno w jednej firmie miał miejsce następujący fakt. Pracownik (kobieta) dostała skierowanie do szpitala na operację w związku z podejrzeniem choroby nowotworowej. Poszła uprzedzić przełozoną o fakcie że musi iść do szpitala i że dłuższy czas jej niebędzie... Dzień później dostała wymówienie. Co można zrobić pracodawcy (bagata duża międzynarodowa instytucja)?
  • Nigdy nie byłam zatrudniona przez agencję rekrutacyjną/doradczą. proszę o jakieś opinie czy warto, czy mam się czego obawiać. Umowa ma być na rok, oni również przelewają wynagrodzenie. Jak to jest w ogóle? Dzięki za wszelkie komentarze.
  • dodam, ze na statusie studenta..
  • 50 pln za sprzatanie 45 metrowego mieszkania razem z prasowaniem
  • Witam, mam pytanie: czy ktos wykonywal jakies zlecenia dla PTC Era? Szczegolnie mam na mysli pracowników agencji reklamowych, ktore pracuja dla Ery. Mozecie sie podzielic jakimis spostrzezeniami odnosnie tej wspólpracy? PZDR, Arqu

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.