czy

czy

(991 wyników)
  • Mam 23 lata kończę 3 rok administracji publicznej i nie wiem czy mam iść na staż czy na jakieś płatne praktyki? Doradzcie coś.....Dzięki.
  • jakie zarobki, jako kasjer lub na działąch? czy jest jeszcze coś po za zarobkami dodatkowo? jakie premie, bony itp, jak ogólnie się pracuje?
  • Mam pilne pytanie czy ktos zna firme z Piaseczna Saint- Gobain Ecophon Sp. z o.o??????? i jeszce ejdno pytanie bardzo wazne mieszkam na dolnym mokotowie , czy jest dobry dojazd do Piaseczna, i czy sa jakies autobusy??? Bardzo prosze o porade, ile sie jedzie, ile trzeba wydac miesiecznie na dojazdy???
  • mam zamiar skończyć taki kurs w W-wie w PTWK ale zastanawiam czy znajdę jakieś zlecenia. Skończyłam studia humanistyczne ale nie jestem polonistką.PORADZCIE!!!!
  • Odzew na wysyłane przeze mnie aplikacje jest nikły. Kiedyś wysyłałem wyłącznie w formacie Word, ale przeczytałem gdzieś tu na forum, że powinno się wysyłać jedynie w Adobe (pdf). Zacząłem wysyłać więc jedynie w pdf, ale miałem już dwa sygnały zwrotne, żebym załączył Worda, bo nie mogą odczytać załączników. Zaczynam podejrzewać, że takich z kłopotami może być więcej, tyle że nie bawią się w prośby o Worda, tylko wyrzucają do kosza pdf-y i już. Nie wiem - może wysyłać i doc i pdf, a...
  • jestem z poza warszawy i powoli zaczynam myslec o przeprowadzce do stolicy i pracy w swoim wyoczonym zawodzie, czyli public relations. Problem w tym, ze z tego co sie juz wstepnie zorientowalem, agencje w warszawie jesli w ogole kogos takiego przyjmuja, to tylko na staz platny 500 zl netto. Jesli ktos ma rodzine w wawie to moze jeszcze kilka miesiecy tak popracowac, ale ja jako przyjezdny za takie pieniadze nawet mieszkania nie oplace wiec jest fizyczna niemozliwoscia sie na cos takiego...
  • przejrzalem archiwum i wypadlo to cholernie kiepsko, czy rzeczywiscie tak strasznie i ciezko sie tam pracuje? czy narzekaja tylko ci, ktorzy lubia narzekac? dzieki z gory za odpowiedzi
  • Czy ktoś zna firmę Sobieski Crown ?
  • i jak daleko można dojść?
  • Od grudnia mam współpracowac jako redaktor z jednym z magazynów wydawanych przez to wydawnictwo. Jaka atmosfera i warunki pracy tam panują? Słyszałam, że ta firma nie ma najlepszej renomy. Czy to prawda?
  • ktos pracuje? mnie przyjęli, niedlugo mam zaczac. jakie sa ogolnie opinie? jak sie pracuje? pozdrawiam
  • Usłyszałem dzisiaj że podobno w jednej firmie miał miejsce następujący fakt. Pracownik (kobieta) dostała skierowanie do szpitala na operację w związku z podejrzeniem choroby nowotworowej. Poszła uprzedzić przełozoną o fakcie że musi iść do szpitala i że dłuższy czas jej niebędzie... Dzień później dostała wymówienie. Co można zrobić pracodawcy (bagata duża międzynarodowa instytucja)?
  • Mam pytanie czy szukac pracy w W-wie po skonczonym prawie w 2003 czy siedziec w UK tak jak obecnie. Tutaj zlozylem papiery na studia i mam mozliwosc studiow na BPP w Londynie ( Graduate Diploma in Law ). Z tym, ze kosztowac mnie to bedzie sporo... I musze pracowac w czyms niezwiaz. z prawem W W-wie chcialbym dostac sie do jakiejs kancelarii chocby na praktyke, jezeli nie do pracy, czy mam szanse na tutejszym rynku??? J Ang. bez probl ( IELTS 7.0 )
  • dodam, ze na statusie studenta..
  • Witam, mam pytanie: czy ktos wykonywal jakies zlecenia dla PTC Era? Szczegolnie mam na mysli pracowników agencji reklamowych, ktore pracuja dla Ery. Mozecie sie podzielic jakimis spostrzezeniami odnosnie tej wspólpracy? PZDR, Arqu
  • bardzo chcialabym pracować jako kurator społeczny czy ktoś mi powie jakie warunki musze spełnić i jak to zalatwić??????dodam że skońvczyłam pedagogike resocjalizacje aha prosze podac jak wyglada taka praca tzn. ile godzin dziennie ile dostaje sie wynagrodzenia??z góry bardzo dziekuje
  • 50 pln za sprzatanie 45 metrowego mieszkania razem z prasowaniem
  • Mam 35 lat, wyksztalcenie zawodowe (nie chce pracowac w zawodzie),j. rosyjski- dobry, robilam w zyciu rozne rzeczy bez udokumentowania. Czy jest praca z takim zyciorysem jak moj, bo juz stracilam nadzieje.
  • czy warto podjąć współpracę z firmą na zasadzie załorzenia własnej działalości?jakie są plusy i minusy?co z urlopami i chorobami?jak oni zatrudniaja?na kontrakt czy umowa o pracę?czy mozna mieć w takim systemie jakiekolwiek przywileje typu okres wypowiedzenia itp... prosze o fachową radę bo zupełnie się na tym nie wyznają dzięki pozdrawiam

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.