david

(7 wyników)
  • Przekazuje Ci davidku gest balcerowicza: mazepa.psend.com/
  • - Czy jest Pan pedofilem? - Tak. Wypowiedź Davida L. przytaczam dosłownie. Zaczerpnąłem ją z internetowej strony portalu agora.pl.
  • Konsumpcjonizm vide USA wielkimi krokami zbliza sie do Polski. Ludzie przestaja myslec, mysli za nich reklama lub bycie "trendy" - juz dzis widac to po polskij mlodziezy.
  • Witam Czy ktoś z forumowiczów wie do kogo należy Spes sp. z o. o., czyli wydawca "Naszego Dziennika"? Czy to jest coś z imperium o. Rydzyka, czy inicjatywa niezależna od niego? Jak to się ma do TV Trwam i Radia Maryja? Z góry dzięki za pomoc. Beata
  • Witam serdecznie, po przerwie - powracam do moderowania na "Prasie i Mediach". Ciesze się, że będziemy to robić wspólnie z davidem.locke, który sprawdził się podczas mojej nieobecności. Życzę wszystkim jak najciekawszych wpisów na forum! A sobie i davidowi jak najmniej konieczności usuwania postów.
  • czy moze mi ktos nakreslic przyblizony koszt druku, powiedzmy 5 tys egz. 100-150 str.ksiazki?jakie w praktyce sa mozliwosci negocjacji kosztow druku?
  • (zle misie kliknelo - chcialem "zdjac" czerwony kolor admina ze swojej wypowiedzi a zamaist tego wyslalem watek na osla lawke. Przepraszam i chyba tylko w ten sposob moge naprawic swoj blad. Wszystko bylo na temat itp.) Rośnie nam nowy Sartre misio_zalogowany 23.08.2005 13:06 + odpowiedz Biorę sobie z rana gazetkę do rąk i oczom własnym nie wierzę. Jacek Żakowski stanowczo protestuje przeciwko usunięciu Macieja Nowaka z funkcji dyrektora Teatru Wybrzeże. Co ma Żakowski ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.