dermatolog

dermatolog

(4 wyniki)
  • Bardzo prosze czy mozecie polecic jakiegos dermatologa lub onkologa w celu oceny znamienia na czole, bardzo szybko sie rozrasta a powstalo moze 2miesiace temu. Jestem obecnie za granica ale bede w polsce w grudniu i chcialabym wczesniej umowic wizyte, Czy mozecie kogos polecic?
  • Obiecałam Mamie, że jak najszybciej zajmę się swoimi licznymi znamionami na skórze - pieprzyki, i takie inne. Czy mozecie mi polecić zaufanego i solidnego dermatologa, który mógłby mi w tym pomóc, zbadać, obejrzeć? W Warszawie. I jeszcze - gdzie można oznaczyć (prywatnie) wszystkie markery? Jaki jest przybliżony koszt? Dzięki, Karina
  • Znamię

(6)
    Czy każde znamię może przekształcic się w czerniaka ? czy od razu najlepiej usunąc znamienia ? jak wygląda znamię, które może przekształcic się w coś groźniejszego ? pozdrawiam Magda
  • Witam.Pisałam już na tym forum ,o brzydkim pieprzyku ,który mam na piersi.Moje pytanie do osób ,które chorują na czerniaka i nie tylko ,czy dermatolodzy naprawde znają sie na pieprzykach?Czy dwóch dermatologów mogło sie pomylić,to znamie tak źle wygląda a oni uważają że nic sie nie dzieje<jeden lekarz stawia diagnoze:znamie z brodawką łojotokową a drugi nie ma cech aktywnosci,nie wiem o co chodzi?>Dziś dowiedziałam sie że moja koleżanka ze studiów ma podejrzenie czerniaka,tydzie...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.