dla dzieci

dla dzieci

(113 wyniki)
  • Witam, Mój synek dostał skierowanie na badania do szpitalla na Szpitalnej, ma byc tam 2 dni. Ma roczek. Jak to jest z takimi maluchami w szpitalu? Co muszę dla niego zabrać? Czy jakaś mama ma doświadczenia ze szpitalami???
  • Jeśli ktoś słyszał o tym przedszkolu proszę o opinię.
  • czy macie jakies pomysly na ferie dla waszych maluchow,dzwonilam dzis do Dabrowki pytalam o polkolonie ale sa od 7 lat i wszystkie miejsca zajete,chciala bym gdzies synka zaprowadzac zeby sie nie nudzil
  • Czesc dziewczyny! Gdzie w Poznaniu sa komisy z artykulami dzieciecymi. Szukam podgrzewacza do butelek bo nowe sa strasznie drogie. Pomozcie Natalia
  • Proszę Was drogie Mamy Poznanianki! napiszcie adresy jakichś dobrych sklepów z artykułami dla niemowlaczków. Moja przyjaciółka miesiąc temu przeprowadziła się do Waszego miasta, nie zna tam nikogo, kto mógłby jej poradzić, gdzie kupić wyprawkę (ma urodzić w czerwcu). Mogą być również jakieś dobre "lumpexy" - w niektórych można przecież wyszukać świetne, nie zniszczone rzeczy. Z góry dziękuję za pomoc!
  • witam wszystkie mamy. W sierpniu urodzi sie mój synek. Po zasięgnięciu wszelkich opinii zdecydowałam się na poród w szpitalu na Juraszów. Jestem jednak unieruchomiona w domku i nie mam mozliwości osobistego odwiedzenia oddziału i porozmawiania z połoznymi. Dręczą mnie pytania: co trzeba do tego szpitala zabrać na poród? Czy trzeba brać własne kosmetyki dla dzidzi i ubranka, czy tylko pieluchy jednorazowe? Czy trzeba kupić zestaw do lewatywy? Czy brać własną golarkę? Czy wszystkie...
  • Czy ktoś może wie gdzie w Poznaniu jest sklep z tanią odzieeżą, ale taką ładną. Z tego co czytam, co mamy kupują swoim dzieciaczkom w takich sklepach a za naprawdę malusieńkie pieniądze, to też bym chciała. Ale na razie mam jakoś uraz do takich sklepów, bo trafiam na dosłowne "szmateksy". Może ktoś kupuje i powie gdzie??? Zolcia
  • Witam, chce zorganizowac dziecku 6 lat ur - w zeszlym roku robilam w aktiv, bylam zadowolona ale w tym roku chcialabym zmienic miejsce. Znalazlam klub j/w , napisalam tam, pani podala fajne propozycje. mam pytanie-czy ktoras z was tam w ogole byla? a moze bylyscie lub tez organizowalyscie tam ur? Poprosze o opinie!!!
  • Moze ktos zna jakies zajecia 2,3 razy w tygodniu w Poznaniu(Koziegłowy, Czerwonak). Mała bardzo lubi dzieci, chętnie uczestniczy w takich zajeciach. Czekam na jakieś podpowiedzi. Gospie
  • Prosze o opinie o tym przedszkolu bo na forum niestety nic nie znalazłam. Pozdrawiam Natalia
  • Cześć Dziewczyny- jestem w 35 tyg i Dzidziuś nadal w ułożeniu pośladkowym. Wiem,że może obrócić się w każdej chwili,ale mimo to zaczęliśmy rozważać opcję-ceasrka.Do tej pory myślelilśmy o porodzie w szpitalu im.Raszei,ale w przypadku cięcia najlepsza jest ponoć Polna.Niestety.Macie może jakieś sugestie co jest potrzebne do szpitala, a czego można się spodziewać tam- myślę o koszulach, kosmetykach dla dziecka, pieluchach itp.? Pozdrawiam- Bestja i Hania (najprawdopodobniej) ;o)
  • Witam Mam pytanie gdzie w Poznaniu można się wybrać z rocznym dzieckiem na obiad na mieście ?? Pozdrawiam
  • Witam, szukam zajęć popołudniowych z angielskiego dla 6-latka. Wiem, że są w Berlitzu, Empiku i w niektórych domach kultury. Zależy mi jednak na Waszych osobistych opiniach i doświadczeniach, bo jak wiadomo, bardzo dużo zależy od konkretnego nauczyciela. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia (potyzywne, ale i negatywne też się przydadzą:))? Bardzo proszę o podzielenie się na forum. Z góry dziekuję. Pozdrawiam, Lena
  • Hej Poratujcie mnie prosze dziewczyny - jade na weekend do Poznania, maz pracuje na targach, ja z dzieciakami musze sobie radzic sama. Poleccie mi prosze jakies ciekawe miejsa w waszym miescie, i te na pogode (parki z placykami zabaw) i te na deszczyk ewentualny. Kuba ma 4 lata, Marysia prawie 3, sa bardzo zywe i siedzenie w domu u cioci nie wchodzi w gre. Bylismy kiedys w palmiarni i oczywiscie na starym miescie. czekam niecierpliwie na wszelkie sugestie, w piatek w poludnie wyr...
  • czy możecie polecić jakieś miejsca w Poznaniu, gdzie jest też kącik zabawowy dla malucha?
  • jestem mamą dwóch chłopców, starszy ma 2,5 roku a młodszy 2 miesiące. Gdzie mogłabym się z nimi wybrać? chodzi mi o jakieś zorganozowane zajecia dla starsezgo albo np gimnastyka dla mnie i zapewniona opieka dla dzieci. A może znacie jeszcze jakies inne formy aktywnego, rozwijającego spedzania czasu z dziećmi? z góry dziekuję!
  • Jak w temacie.Proszę serdecznie o namiary.
  • Cześć! Proszę Was o radę, do której restauracji w Poznaniu można iść z maluchem (1,5 roku) na obiad? Gdzie będzie dla niego krzesełko i coś przystępnego do zjedzenia. Do tej pory chodziliśmy do Ikea, ale ile można :))) p.s. Nie interesują mnie fast food'y typu pizza hut. Pozdrawiam, HeXe123
  • czy któraś z Mam chodzi z dzieckiem na ten basen?proszę o tel.i info od jakiego wieku przyjmują-mój Mały ma 3mies.
  • Mam pytanko do doświadczonych mam, co zabrać dla siebie i maleństwa na porodówkę do szpitala na Polnej? Bardzo będę wdzięczna za rady.Pozdrowienia juma

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.