dla dzieci

dla dzieci

(113 wyniki)
  • Witam, chce zorganizowac dziecku 6 lat ur - w zeszlym roku robilam w aktiv, bylam zadowolona ale w tym roku chcialabym zmienic miejsce. Znalazlam klub j/w , napisalam tam, pani podala fajne propozycje. mam pytanie-czy ktoras z was tam w ogole byla? a moze bylyscie lub tez organizowalyscie tam ur? Poprosze o opinie!!!
  • moze ktoś juz wie, gdzie mozna kupić fajne i w przystępnej cenie kombinezony zimowe lub jesienno/zimowe dla dzieci (od rozmiaru 80)??? Byłam póki co w H&M, Dyziu i nic nie wybrałam.... a to rozmiaru brak, a to kolor zły a to cena kosmiczna..... Moze jeszcze za wczesnie na szukanie kombinezonu?
  • czy macie jakies pomysly na ferie dla waszych maluchow,dzwonilam dzis do Dabrowki pytalam o polkolonie ale sa od 7 lat i wszystkie miejsca zajete,chciala bym gdzies synka zaprowadzac zeby sie nie nudzil
  • Mam pytanko: czy możecie polecić jakiś fajny lokal, gdzie można zjeść coś dobrego (i niedrogiego ;) ) i zabrać ze sobą 9-miesięcznego brzdąca - chodzi mi o jakąś knajpkę czy restaurację, gdzie mają specjalne krzesełka dla dzieci no i jest zakaz palenia. Jakie są Wasze doświadczenia?
  • Moze ktos zna jakies zajecia 2,3 razy w tygodniu w Poznaniu(Koziegłowy, Czerwonak). Mała bardzo lubi dzieci, chętnie uczestniczy w takich zajeciach. Czekam na jakieś podpowiedzi. Gospie
  • witam wszystkie mamy. W sierpniu urodzi sie mój synek. Po zasięgnięciu wszelkich opinii zdecydowałam się na poród w szpitalu na Juraszów. Jestem jednak unieruchomiona w domku i nie mam mozliwości osobistego odwiedzenia oddziału i porozmawiania z połoznymi. Dręczą mnie pytania: co trzeba do tego szpitala zabrać na poród? Czy trzeba brać własne kosmetyki dla dzidzi i ubranka, czy tylko pieluchy jednorazowe? Czy trzeba kupić zestaw do lewatywy? Czy brać własną golarkę? Czy wszystkie...
  • Czy ktoś może wie gdzie w Poznaniu jest sklep z tanią odzieeżą, ale taką ładną. Z tego co czytam, co mamy kupują swoim dzieciaczkom w takich sklepach a za naprawdę malusieńkie pieniądze, to też bym chciała. Ale na razie mam jakoś uraz do takich sklepów, bo trafiam na dosłowne "szmateksy". Może ktoś kupuje i powie gdzie??? Zolcia
  • Proszę Was drogie Mamy Poznanianki! napiszcie adresy jakichś dobrych sklepów z artykułami dla niemowlaczków. Moja przyjaciółka miesiąc temu przeprowadziła się do Waszego miasta, nie zna tam nikogo, kto mógłby jej poradzić, gdzie kupić wyprawkę (ma urodzić w czerwcu). Mogą być również jakieś dobre "lumpexy" - w niektórych można przecież wyszukać świetne, nie zniszczone rzeczy. Z góry dziękuję za pomoc!
  • Czesc dziewczyny! Gdzie w Poznaniu sa komisy z artykulami dzieciecymi. Szukam podgrzewacza do butelek bo nowe sa strasznie drogie. Pomozcie Natalia
  • Witam Mam pytanie gdzie w Poznaniu można się wybrać z rocznym dzieckiem na obiad na mieście ?? Pozdrawiam
  • czy możecie polecić jakieś miejsca w Poznaniu, gdzie jest też kącik zabawowy dla malucha?
  • jestem mamą dwóch chłopców, starszy ma 2,5 roku a młodszy 2 miesiące. Gdzie mogłabym się z nimi wybrać? chodzi mi o jakieś zorganozowane zajecia dla starsezgo albo np gimnastyka dla mnie i zapewniona opieka dla dzieci. A może znacie jeszcze jakies inne formy aktywnego, rozwijającego spedzania czasu z dziećmi? z góry dziekuję!
  • Prosze o opinie o tym przedszkolu bo na forum niestety nic nie znalazłam. Pozdrawiam Natalia
  • Hej Poratujcie mnie prosze dziewczyny - jade na weekend do Poznania, maz pracuje na targach, ja z dzieciakami musze sobie radzic sama. Poleccie mi prosze jakies ciekawe miejsa w waszym miescie, i te na pogode (parki z placykami zabaw) i te na deszczyk ewentualny. Kuba ma 4 lata, Marysia prawie 3, sa bardzo zywe i siedzenie w domu u cioci nie wchodzi w gre. Bylismy kiedys w palmiarni i oczywiscie na starym miescie. czekam niecierpliwie na wszelkie sugestie, w piatek w poludnie wyr...
  • Witam, szukam zajęć popołudniowych z angielskiego dla 6-latka. Wiem, że są w Berlitzu, Empiku i w niektórych domach kultury. Zależy mi jednak na Waszych osobistych opiniach i doświadczeniach, bo jak wiadomo, bardzo dużo zależy od konkretnego nauczyciela. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia (potyzywne, ale i negatywne też się przydadzą:))? Bardzo proszę o podzielenie się na forum. Z góry dziekuję. Pozdrawiam, Lena
  • Cześć Dziewczyny- jestem w 35 tyg i Dzidziuś nadal w ułożeniu pośladkowym. Wiem,że może obrócić się w każdej chwili,ale mimo to zaczęliśmy rozważać opcję-ceasrka.Do tej pory myślelilśmy o porodzie w szpitalu im.Raszei,ale w przypadku cięcia najlepsza jest ponoć Polna.Niestety.Macie może jakieś sugestie co jest potrzebne do szpitala, a czego można się spodziewać tam- myślę o koszulach, kosmetykach dla dziecka, pieluchach itp.? Pozdrawiam- Bestja i Hania (najprawdopodobniej) ;o)
  • Jak w temacie.Proszę serdecznie o namiary.
  • Witam. Mam zapytanie, gdzie moge oddac zabawki? Wlaśnie robie porządki u dzieciaków i nagromadziło sie tam sporo zabawek, ktorymi one sie juz nie bawią (zwlaszcza pluszaki). Do jakiej organizacji czy podobnej instytucji mozna takie rzeczy oddac, bo na pewno moga sie jeszcze komus przydac. Prosze o kontakty. Z góry dziękuje.
  • Witam. Chce założyc klub malucha w poznaniu lub pod poznaniem.Teraz poszukuje domku z ogródkiem tylko wlasnie nie wiem gdzie byloby najwieksze zainteresowanie/zapotrzebowanie na taki klub?? Mamy prosze wypowiedzcie sie!! Obecnie jestem nastawiona na Swarzędz(a dokladniej Nowa Wieś). Z tego co sprawdzalam to w Swarzędzu jest tylko jeden żłobek(podobno trudno jest sie tam dostac) i 4-5 przedszkoli.Myślalam tez o Borówcu...czy może lepiej w centrum Poznania? Z góry dziękuje za wszel...
  • czy któraś z Mam chodzi z dzieckiem na ten basen?proszę o tel.i info od jakiego wieku przyjmują-mój Mały ma 3mies.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.