Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      dobry dermatolog

dobry dermatolog

(11 wyników)
    • Szukam dobrego dermatologa we Wrocławiu bo mam problemy z cerą. Czy ktoś wie, gdzie przyjmuje dermatolog na Fundusz Zdrowia? A jeśli prywatnie to kto,gdzie i za ile wizyta? Z góry bardzo dziękuję za wasze odpowiedzi! :)
    • Bardzo Was prosze o namiar na dobrego dermatologa w Warszawie....juz nie mam sily - mam 25 lat, dziecko, i nadal straszne klopoty z cera!!!!Nic nie pomaga. Bede bardzo wdzieczna... Pozdrawiam Paola
    • potrzebuję pomocy specjalisty (chyba od drożdżycy), mam ogromny problem ze skórą - nadwrażliwa na wszystko i do tego wypryski typu pokrzywka albo sama niewiem juz.. ręce opadają , psycha siada - ponieważ pracuje w biurze z ludzmi... Bywałam juz u niejednego lekarza jakis czas temu.. nie pomogli nic .. lub tylko doraźnie więc w sumie sobie odpuściłam.. a teraz poprostu nie wiem do kogo iść, do kogoś kto rzeczywiści mi pomoze RATUNKU :(
    • Hej dziewczyny Mam straszny problem na szczęście ze sobą :( dzieciaki OK. Otóż mimo mojego wieku (dojrzewanie już dawno za mną) ciągle coś mi "wyskakuje" na twarzy i to nie zwykłe pryszcze (chciałabym aby takie były: ( tylko jakieś grube krosty. Rok temu dermatolog leczyła mnie na początku maściami, później tabletkami i antybiotykami a skończyło się na chirurgu który wyciął mi "to coś" równo pół roku temu:(( W związku z tym PILNIE potrzebny mi jakiś dobry dermatolog - sprawdzony - ...
    • Hej czy ktos moze polecic dobrego dermatologa w krakowie? z gory dzieki,pozdrawiam:)
    • czy mozecie polecic mi jakiegos fachowca - ktory wyleczy moja szwagierke z okropnej luszczycy - dziewczyna byla juz kilka razy w szpitalu ale niestety nic jej nie pomaga - zal mi jej jak cholera pomyslalam , ze moze moglabym isc z nia do jakiegos fachowca, ktory by jej wreszcie pomogl pozdrawiam
    • Mili Państwo, Dla mojej 20-letniej przyjaciółki szukamy dermatologa, który pomoże jej w walce z ciężkim trądzikiem. Dotychczasowe trwajace niemal bez przerwy kilkuletnie leczenie (antybiotyki, tabletki horm. itd.) nie przyniosło rezultatu. Kasia ma juz dosyć, bo wypryski ją b. bolą, no i jest śliczną dziewczyną, która rozpacza za każdym razem, kiedy spojrzy w lustro.. Bardzo prosimy o pomoc.
    • jeśli znacie takiego, to bardzo prosze o info pozdrawiam celkra
    • Witajcie, poszukuje dobrego i sprawdzonego dermatologa, ktory specjalizuje sie w leczeniu tradziku. Kogo polecacie? M.
    • Kogo polecacie?Wpisujcie nazwiska,podobno dobry jest dr Stelmasiak, czy ktoras z Was slyszala jakies opinie o nim, ewentualnie kims innym?Szukam dobrego lekarza, ktory fachowo zajalby sie moimi naczynkami na twarzy.
    • Wczoraj bylam u Pani dematolog w przychodzi zdrowia - nie prywatna, tylko publiczna. W związku z pewna dolegliwością. Pani po obejrzeniu mnie stwierdziła choróbsko i wypisała receptę. Ale miałam jeszcze jedno pytanie, odnosnie pewniej plamy, która zrobiła mi sie jakieś dwa lata temu na środku pleców (dosyć duża w kolorze brązowym i boli jak się w nią podrapię czy mocniej dotknę...Oczywićie powiększyła się od tych dwóch lat - tak jakby rosła). Ale pani dermatolog stwierdzila, ze to...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się