dominika

dominika

(5 wyników)
  • CZy ta laska nie umie się bronic gdy ktoś ją obraża. Dziewczyna ma na co dzień do czynienia z podejrzanymi facetami, jest prostytutką, a gdy ktoś ja obraża (np. wstrętna Anita) nie potrafi buzi otworzyć tylkoo patrzy tym przepraszającym wzrokiem. Ja rozumiem , ze chcą z niej zrobić skrzywdzoną panienkę, ale bez przesady.
  • Czy Dominice Ostałowskiej nie żal tego, że tak bardzo marnuje swoją urodę? Przecież ma ładną buzię. Już wiele razy w przeszłości udowadniała jak pięknie potrafi wyglądać. Czy tak trudno jest zmienić fryzurę na lepszą, gdy jest się celebrytą? Wystarczyłby dobry fryzjer i prostownica. Poniżej kilka zdjęć jak Ostałowska ślicznie wyglądała w przeszłości: www.m-jak-milosc.pl/files/photo/full_123/867/425/7_16/86153266.jpg www.poradnikzdrowie.pl/media/image/41312/image/ostalowska.jpg film.o...
  • wygląda jak down!!!!!!!!!!
  • "M jak miłość" i b. mi się w nim spodobała Dominika Ostałowska, jest b. kobieca i taka delikatna, wprawdzie nie piękność ale ma w sobie to coś (wdzięk, urok osobisty) www.m-jak-milosc.pl/index.php?p=galeria&id=853 www.m-jak-milosc.pl/index.php?p=galeria&id=846 www.m-jak-milosc.pl/index.php?p=galeria&id=845
  • Obejrzalam sobie kilka odcinkow Klanu, co do fabuly - przemilcze litosciwie, ale podziele sie z Wami moim nader negatywnym zdaniem o stylistach i efektach dzialalnosci tychze chocby tylko na podstawie obrazu postaci Agnieszki: Czy musza z niej robic jakiegos babiszona bez odrobiny samokrytycyzmu, gustu i wdzieku, ubierajac ja w przyciasne i zle zestawione ciuchy jakby zywcem wyjete ze skrzyn do "odzysku"? Czemu pozwalaja a moze kaza jej wpadac do swojej redakcji tym "dynamicznym" ...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.