drawsko

(29 wyników)
  • Przy okazji wizyty w Drawsku stwierdziłem,że dzięki pieniądzom z poligonu dużo tam się dzieje. Chodniki, elewacje, twawniki no i boisko ze sztuczną nawierzchnią.Ładnie położone. Zastanowiło mnie,że było tam mrowie dzieci młodzieży która uprawiała sport i to w weekend. Nie widziałem tego w Złocieńcu. Niestety. :(
  • Drawsko

(6)
    Widzieliscie ile Drawsko Pom ma wpisow? Lekko ponad 200. Badzmy dumni. P.S. Ciekawe co napisze Selion pewno ze jade po niej Z
  • W moim rodzinnym mieście na dni miasta będą ciekawe koncerty, Kombi i Wilki, później na początku lipca będzie znów Kombii, Budka suflera, Sidney polak (czy jak to się pisze) i wiele innych dobrych koncertów, jak tylko będę miała czas to napiszę dokładne daty. Serdecznie zapraszam na zabawę :)
  • Poszedłem tropem, który wskazał mi pan 33kk i kupiłem książkę "Drawsko Pom zarys dziejów". Można ją kupić w muzeum w Koszalinie za kilkanaście złotych. W niektórych księgarniach wysyłkowych kosztuje 50 złotych, więc warto kupić w muzeum. Książka naprawdę warta polecenia. Jest to praca zbiorowa, więc trochę nierówna. Sredniowieczne dzieje miasta opisane dość poprawnie, ale z taką śmieszną manierą rozpaczliwego szukania słowiańskich korzeni miasta. Między innymi zabawne stwierdzenie...
  • Z "przecieków" które docierają z NFZ wynika,że w ciągu najbilższych 3 lat po poradę do specjalisty (nawet chirurgiczna czy ginekologiczną) trzeba się będzie udać do Drawska. Ciekawe co na to władze miasta?
  • Uważam,że Drawsko powinno podzielic się cześciowo urzędami powiatowymi z najwięszym, cetralnym miastem powiatu Złocieńcem.W końcu władza miała być bliżej ludzi.Niech powstanie powiat drawsko-złocieniecki(vide czarnkowsko- trzcianecki etc.).Kto jest za?
  • WOŚP

(21)
    Jak w Złociencu jest organizowana akcja Wielkiej Orkiesrty Świątecznej Pomocy? W Drawsku 100 metrów od mojego okna jest scena w naczepie za ciągnikiem siodłowym (ale i tka fajnie wygląda) i właśnie licytują parę rzeczy (za niestety małą sumę, pomimo, że są więcej warte). Jest bardzo głośno, mam zamknięte okna i wszystko głośno słychać, wspóczuję ludziom, którzy mają małe dzieci w bloku pod którym jest "scena". Wszystko jednak się kręci, był jeden mały koncercik mało znanej grupy, m...
  • Muzeum

(14)
    Przeczytałem informację w Głosie Pomorza, że w Drawsku przymierzają sie do otwarcia muzeum regionalnego. To chyba na odpowiedź na powstające w Złocieńcu muzeum. Ciekawe kto dostanie fundusze z powiatu. Jak myślicie? Ja się domyślam.
  • CZY UWAŻACIE,ŻE LEPSZĄ NAZWĄ DLA POWIATU DRAWSKIEGO BĘDZIE POWIAT DRAHIMSKI? PRZEZ WZGLĄD NA HISTORIĘ TYCH TERENÓW BĘDZIE TO CHYBA LEPSZA NAZWA.
  • w sobote 5.03.05 na Hali przy Zespole Szkól odbędzie się nowy turniej piłki siatkowej, ponoć mają przyjechac zespoły z Łobza, Stargardu, Drawska oraz zespoły miejscowe, zapraszam wszystkich kibiców piłki saitkowej
  • Atom koło Szczecina? Naukowcy nie ukrywają, że niebawem w Polsce rozpocznie się budowa elektrowni jądrowej. Plany obiektu już są. Nieoficjalnie wiadomo, że największą szansę na inwestycję ma nasz region, a konkretnie Gryfino lub Drawsko Pomorskie. Siłownia jądrowa miałaby powstać w naszym regionie do 2015 roku. Budować jak najszybciej W Instytucie Fizyki Jądrowej Polskiej Akademii Nauk potwierdzają, że są takie rozważania. - Trzeba budować, i to jak naj...
  • Miałem okazję wpaść do Złocieńca i Drawska w srodę. Kupiłem książkę "Dzieje Liceum Ogólnokształcącego..." wydaną z okazji 60-lecia LO. Właśnie postanowiłem trochę poczytać i po lekturze dwóch stron omal nie wyskoczyłem z łóżka. Fragment rozdziału Slowo Wstępne: "Po prawie siedmiowiekowej niewoli, Ziemia Drawska wróciła(??? - wtrącił jleszcze) do Macierzy. Polska w ciągu 60 lat swojej obecności na tych ziemiach, starała się zatrzeć wszelkie administracyjne, ekonomiczne i kulturaln...
  • Gdzie w Złociencu lub najbliższej okolicy przyjmuje DOBRY KARDIOLOG? Czy w razie pilnej wizyty u lekarza takiej specjalności mozna liczyc tylko na szpital w Drawsku lub Szczecinie? Czy władze miasta Złocieniec podjęły jakieś działania aby zapewnić swoim mieszkańcom dostęp do lekarzy specjalistów( nie tylko ginekolog, pediatra czy stomatolog)?
  • HURRA !!! forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=14385 God Bless America
  • Ciekawe dlaczego na temat lokalizacji bazy amerykańskiej w Złocieńcu wypowiadał się burmistrz Drawska Pom.(w Głosie Szczecińskim i Głosie Pomorza)? Czyżby powstała nowa "supergmina Drawsko", obejmująca swoim zasięgiem Złocieniec, z wszechwiedzącym burmistrzem?
  • Czy ktoś wie kiedy i dlaczego przeniesiono sąd z budynku przy ul.Czaplineckiej w Złocieńcu do Drawska?
  • Co się stało z Gazeta Złocieniecka? Kiedyś najlepsza w okolicy.Teraz od jakiegos czasu zniknęła z kiosków.Pojawiła się Gazeta Drawska szumnie kreująca się na powiatową zajmująca sie jedna głównie sprawami Drawska.
  • Będę z rodzinką tydzień urlopu koło złocieńca. Pls dajcie jakieś namiary gdzie w Drawsku, Złocieńcu lub Czaplinku będzie można obejrzeć mecz w pubie lub na jakimś telebimie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się