drukowanie

(6 wyników)
  • Jeżeli będzie to działało na iPhonie to mi się bardzo podoba. A co do bezpieczeństwa to przecież chyba nikt nie będzie drukował tego na drugim kontynencie tylko w sieci w pracy, szkole/uczelni ostatecznie w zaciszu domowym(można by wtedy używać telefonu jako przenośnego dysku i bezpośrednio(no prawie bezpośrednio) drukować dokumenty o których zapomnieliśmy, a mamy je zapisane w pamięci telefonu albo na gmail-u) Ogólnie jestem za.
  • hmm.. przeciez zapachy sa juz 'drukowane' od paru lat wiec w czym ten przelom? 'zamyka' sie zapach w lakierze, ktorym pokrywa sie strone i wystarczy potrzec, aby uzyskac efekt zapachowy.
  • Bardzo madra organizacja. Nie prosciej bylo przekonac ludzi zeby w swoich PDFach wylaczali mozliwosc drukowania? Albo wymusic na producentach czytnikow PDF wyswietlanie komunikatu ile drzew musi byc scietych zeby wydrukowac dokument? Nowy format pojdzie w pi*du a ekooszolomy wymysla ze to kwestia lobbingu producentow drukarek...
  • Słaby pomysł. Szybciej i sprawniej byłoby spojrzeć na wyświetlacz tel. lub zintegrować tel. z zegarkiem/bransoletką np. przez bluetooth w celu wyświetlenia nadchodzącej wiadomości :) -- blog komputerowy
  • Super pomysł. A oprócz tego przydałaby się jakaś dobra technologia, wykorzystująca ziemię pobraną w miejscu budowy (jako wypełniacz itp.) - np. do budowy parterowych zabudowań.
  • Otwierać, na glebę i ręce na kark! - Co się stało? - Nielegalnie skopiował pan detale, z których może zrobić pan samochód. To ciężkie naruszenie praw autorskich koncernów motoryzacyjnych. Ty obrzydliwy piracie, zgnijesz w pierdlu!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się