drzewo

drzewo

(3 wyniki)
  • Witam, Planuje czesc podlogi w lazience (okolo 1,8x1,2m) pokryc drewnem - konkretnie merbau, w formie: a) parkiet przemyslowy 14x20x250 lub b) deska (ala parkietowa) 14x90x450 wykonczenie to olejowanie. Prosze o ewentualne opinie i porade, ktora z opcji wybrac (a lub b) oraz wskazowki, jak to wykonac (czy polozyc bezposrednio na posadzce w lazience - ale jak wycyklinowac? czy moze przygotowac u stolarza na podkladzie - tylko co z gruboscia i dostosowaniem do poziomu podlog w mies...
  • Marzy mi sie blat z drzewa egzotycznego pod umywalke. Czy ktoś wie gdzie w Warszawie mozna taki blat zamowic (kupic). Pozdrawiam.
  • Witam , właśnie stałem się właścicielem nowego mieszkania. Zawsze bardzo podobało mi się drewno na podłodze w łazience ale trochę się boję, że po jakimś czasie zacznie się wypaczać i falować. Jakiś czas temu zobaczyłem gres przypominający drewno np. www.paradyz.com.pl/index.php?s=20&a=7&lang=pl&collID=296 Czy to dobry pomysł kłaść taki gres w łazience wielkości 4,5 m2. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
« poprzednie następne »
DOMOSFERA.PL POLECA:

Kawalerka dla studentów

Ciekawie urządzone mieszkanie w Białymstoku o powierzchni 33 m2.

Rowerowe poroża

Co zrobić ze starej kierownicy i siodełka? Modne poroże na ścianę!

Stylowe mieszkanie

Zobaczcie stylowy, nowoczesny i elegancki apartament w Warszawie.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.