dużo

dużo

(3 wyniki)
  • Chciałbym zakupić z żoną mieszkanie o wartości 370 000 PLN, przy wkładzie własnym 120 000 PLN. Kwota kredytu wyniosłaby więc 250 000. Rozważamy kredyt w EUR na okres 30 lat. Czy EUR przy tych parametrach to dobry wybór ? Jaki bank ma aktualnie najlepszy produkt dla tych parametrów. Rozważam DB PBC, ale naczytałem się sporo o tym że lubią mnożyć problemy papierkowe (nie wiem czy ma to zastosowaie na rynku wtórnym) oraz że trzeba stosunkowo długo czekać na decyzję kredytową. Zastanawialiś...
  • Witam czy jest w jakimś banku szansa na uzyskanie kredytu z dopłata na dokończenie budowy. Pow. uzytkowa domu wynosi 160 m2 pozostałe warunki sa spelnione.czy jest jakas szansa?słyszalam ze mzona postarac sie o kredyt na róznice miedzy 140 m2 a reszte pow. niewiem czy to prawda. Bardzo prosze o pomoc jesli ktos wie jak wyjsc z takiej sytuacji...
  • dzień dobry wszystkim Chciałbym wziąć kredyt na kupno mieszkania ale w obecnej chwili jestem zielony, czy ktoś mógłby mi doradzić między którymi bankami wybierać, jaki kredyt byłby najlepszy.
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.