dzielnice

(30 wyników)
  • od jakiegoś czasu jestem pod wrażeniem, urzędnicy są niezwykle mili i pomocni, załatwiałam parę spraw w różnych wydziałach i w każdym 'okienku' 'urzędnik-przyjaciel' :) co się takiego stało, że już na nas interesantów nie fukają? nie odsyłają po dokumenty, o których wcześniej nie poinformowali? no tak, to ja lubię :) zmieniły się władze czy wytyczne? wiecie skąd te zmiany? :)
  • Istnieje coś takiego jak "validated parking" Często jest stosowane zagranicą i widziałem to samo na parkingu w Promenadzie. Przy wjeździe dostajemy kartę którą trzeba podać Pani w okienku przy (lub po) załatwieniu sprawy. Jeśli karta jest "podbita" to nic nie płacimy, a jeśli nie jest to trzeba najpierw gdzieś zapłacić. Zatem parking byłby darmowy dla petentów, tak jak z resztą powinno być bo nie powinno być problemu z dostępem do urzedów państwowych a inni by tam nie parkowali z...
  • skąd my znamy te nazwiska ? www.zw.com.pl/artykul/2,645868_Bardzo-drogie-koncerty.html
  • Urząd Dzielnicy Targówek Wydział Infrastruktury wystosował 12 września pismo do ZTM m.st Warszawy w którym w imieniu mieszkańców stwierdził, że linia 152 jest na Zaciszu zbędna i nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją skrócono od strony Białołęki do pętli Bródno Podgrodzie. Pod pismem podpisał się szef Wydziału Infrastruktury Waldemar Masłowski. Nie wierzycie? Polecam wykonanie telefonu pod numer (022)6752027. .
  • Mam nadzieję że nie..
  • Poczytajcie - sprawa parkowania wokół Urzędu coraz trudniejsza - zamiast rozwiazań - poligon do polowania dla straży miejskiej: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11165&w=76812106&a=77982274
  • Prokuratura uznała, że błędy popełnione przy budowie basenu Polonez na Targówku, mogły doprowadzić do katastrofy i narażenia wielu osób na niebezpieczeństwo. Obiekt wart ponad 30 milionów złotych jest zamknięty od półtora roku. Teraz dzielnica chce go wyremontować. www.tvnwarszawa.pl/stolica,news,beda-zarzuty-za-fuszerke-w-polonezie,50913.html
  • Czy znów leniwi kierowcy zdemolują południowe Bródno parkując na trawnikach, łamiąc i rozjeżdżając żywopłoty? Czy znów straż miejska będzie udawała, że tego nie widzi?
  • Podobno kandyduje do Sejmu nasz radny Sebastian Kozłowski /LiD/ Czy wiecie kto jeszcze i z jakiej partii?
  • witam na naszym forum bródnowskim.jestem mieszkańcem bródna od 36 lat . absolwentem szkoły podstawowej nr 277.kandyduję w wyborach samorządowych z listy nr2 lpr okręg nr5 poz 5.nazywam się piotr tadeusz walusiewicz mam 45 lat .jeżeli chcecie państwo poznać mój program odsyłam do strony http//piotrwalusiewicz.bloog.pl ,bądż e-mail piotrwalusiewicz@wp.pl,ewentualnie na stronę www.targowek.pl
  • Juz w najbliższy piatek, 25 maja 2007 roku, kolejna Warszawska Masa Krytyczna, "czyli przejazd pojazdów napędzanych siłą ludzkich miesni". Start o godzinie 18, plac Zamkowy. Tempo rekreacyjne, aby i duzi i mali , chudzi i grubi, zdązyli i sie nie zmęczyli. Uwaga, tym razem trasa nieco długa - 39 km. Ale spokojnie, wszyscy dadza rade. W połowie trasy mała niespodzianka. Planowana trasa przejazdu: Pl. Zamkowy, Senatorska, Pl. Bankowy, Andersa, Mickiewicza, Pl. Wilsona, Kra...
  • www.rp.pl/temat/24.html Czy taka impreza jest potrzebna na Bródnie?
  • PISowcy poszli "w odstawkę". Nowymi burmistrzami Targówka zostali ludzie z PO/ burmistrz główny i dwóch wice/, dwóch wiceburmistrzów "dostała" SM"Bródno"/ma 3 radnych, którzy wspomogli 10 radnych z PO za cenę dwóch wiceburmistrzów/. Potrzeba nam aż 5 osób, żeby zarządzać dzielnicą,dobrze że tylko aż pieć, a nie więcej?,
  • ...gdy Warszawą kierował p Kaczyński , p WALTZ na czele z całym PO krytykowała sposób rządzenia( chciała /rządała większej autonomi Burmistrza Dzielnicy)MÓWIĄC-kto lepiej wie o potrzebach dzielnicy jak nie burmistrz?? I CO SIĘ DZIEJE??.Jako Prezydent Warszawy robi dokładnie to co krytykowała !!!!INSTALUJE nam STADION bis mimo sprzeciwu mieszkańców dzielnicy . OBŁUDA ,OBŁUDA,OBŁUDA !!! Pamiętajcie o tym 21.10.2007.
  • Witam Was serdecznie jako była mieszkanka Bródna (od 1970r mieszkam w Szczecinie)i proszę Was o pomoc w znalezieniu książek, broszur o tej wspaniałej dzielnicy. Niedawno byłam w Warszawie i odwiedziłam swoją ulicę (Siedzibną) i popłakałam się ze wzruszenia. Wyobrażcie sobie, że mój dom jeszcze stoi!. Wspomnienia beztroskiego dzieciństwa powróciły....
  • www.ztm.waw.pl/wz2009.php Pretekstem jest remont torów na trasie WZ.
  • zamiast jak zwykle kończyć komentowanie każdego wątku "wycieczką w politykę "zacznijmy punktować to co jest złe na naszym osiedlu /dzielnicy. Jeśli zawinił Urząd Dzielnicy "róbmy reklamę urzędowi ",jeśli autobusy /tramwaje nie kursują walmy w MZA. Jeśli w bloku syf itp "reklamujmy "ADK ,Wspólnotę czy też Spółdzielnię . Gdy w sklepie nieuprzejma obsługa ,przeterminowany towar itd. TYLKO prośba by podpierać każdą opinię rzeczowym opisem ,konkretnym przykładem. Żadej opinii typu...
  • Jak wyglądało ródno w okresie 20-lecia międzywojennego? Jaka zabudowa tam była? Jak wyglądało na tle innych części Warszawy?
  • Opór żoliborzan protestujących przeciw nowemu mostowi przez Wisłę zdenerwował w piątek mieszkańców Bródna, którzy chcieliby nim jeździć jak najszybciej. - To dla nas sprawa najwyższej wagi - podkreślał burmistrz dzielnicy Grzegorz Zawistowski. miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,5112890.html
  • Wiecie może co tam będzie? na działce między Malborską a nowym centrum handlowym?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się