Forum Dom Developerzy: Wrocław
ZMIEŃ
      dzielnice

dzielnice

(31 wyników)
    • Drodzy forumowicze, zapewne cześć z Was nabyła mieszkania we Wroclawiu. W jakiej dzielnicy Wam sie dobrze mieszka, a w jakiej nie? Nie patrzcie na ceny... po prostu argumenty za i przeciw... oceny moga być oczywiscie subiektywne :) Pomozcie w podjeciu decyzji
    • pomocy, chcę kupić mieszkanie w tej dzielnicy prosto od dewelopera i nie mam zamiaru płacić wysokiej prowizji pośrednikowi, proszę o jakieś nazwy, 100krotne dzięki
    • Mam zamiar wynająć małe mieszkanie w zwyczajnym bloku (nie tam jakims departamentowcu) w pięknym mieście Wrocławiu. Chciałbym się dowiedzieć o nazwy dzielnic/osiedli gdzie jest w miare bezpiecznie oraz nazwy "mordowni", których lepiej unikać.
    • Jaką ma opinię? Raczej spokojna (w sensie bezpieczeństwa) czy lepiej uważać? Warto tam kupować mieszkanie? Chodzi mi bardziej o tereny na południe od ulicy Średzkiej,a zwłaszcza pomiedzy pętlą tramwajową a stacją PKP.
    • Witam, Niedlugo sie przeprowadzam do Wrocławia i chcialbym gdzie przejrzyscie sprawdzic na stronie internetowej podzial miasta na dzielnie zaznaczony na mapie. Znacie moze taki adres? I przy okazji napiszcie, w ktorych dzielnicach lepiej nie mieszkac (bezpieczenstwo,brak szybkiego dojazdu do centrum, itp) dzieki Michal
    • Witam Za jakies dwa miesiace sytacja zmusza nas do zmiany miasta zamieszkania właśnie na Wrocław, o którym to mieście dość mało wiem i stąd moje pytanie. Na początku bedziemy wynajmowac mieszkanie, tylko gdzie jakie dzielnice polecacie i dlaczego.Mam pieciomiesięczno coreczke wiec chciałbym mieszkac w jakims spokojnym miejscu gdzie jest przewaga młodych ludzi, duzo zieleni, w miare spokojno, sensowne sklepy, dobry dostęp do komunikacji służby zdrowia Za dużo wymagam? czekam na op...
    • Kupię tbs w dzielnicy Psie Pole jeżeli ktoś ma do sprzedania proszę podać od razu cenę mieszkania interesują mnie 2 pokoje
    • witam chce kupić tam domek czy moze ktos wie czy ta fajna miejscowośc marta
    • zaslyszalam taka opinie ja znam na szczescie tylko kilku a wy;)
    • kupic mieszkanie? Zastanawiamy sie nad Biskupinem albo Sepolnem. Co jeszcze mozecie polecic? A co powiecie o Fabrycznej? Juz sama nie wiem. Chce aby bylo to osiedle spokojne, najlepiej stare poniemieckie domki. Ale niekoniecznie. Duzo zieleni, place zabaw dla dzieci- slowem fajna, mila, spokojna okolica :-) Marzy mi sie sypialniana atmosfera po tym jak od 1,5 roku mieszkamy w scislym centrum. Mam dosc! Pozdr. i dziekuje za informacje i pomoc w wyborze; w ten sposob latwiej bedzie ...
    • Trójkąt, czyli wrocławskie osiedle ograniczone ulicami Pułaskiego, Traugutta i Kościuszki. Jeżeli mieliście jakieś ekscesy z Trójkątem, lub znacie takie przypadki, chcecie wyrazić opinie o Trójkącie piszcie. Jestem ciekaw wszystkiego co związane z tą dzielnicą.
    • Jak nazywa się rejon ul. Gwiaździstej- Zielińskiego- Pl. Hirszfelda czy rejony ul Kruczej -Mieleckiej i Hallera Jest wiele miejsc które nie mają swojej nazwy
    • Witam, może zrobimy coś takiego? Jakieś propozycje? Pozdr. WK
    • Napiszcie która dzielnicz, które osiedle jaest waszym zdaniem najlepsze do zamiedzkania dla: młodych bezdzietnych rodzin z dziećmi seniorów JB
    • witam, noszę się z zamiarem kupna mieszkania 3 pokojowego we Wrocławiu, niestety nie mam pojecia w której dzielnicy.Proszę o rady, których unikać a które polecacie. pozdrawiam, Beata
    • Czy to prawda, że Partynice to przereklamowana dzielnica na siłę wypromowana przez developerów, dlaczego właśnie tam warto kupić mieszkanie a nie w innej okolicy ??? Ceny chyba są najwyzsze właśnie tam. Bardzo proszę o obiektywne wypowiedzi za i przeciw. Szczególnie cenne będą teuwagi ludzi, którzytam już mieszkają bo wiedzą jak jest naprawdę.
    • czołem, kupię chyba mieszkanie od ATALa...na Chrzanowskiego - Karłowice...dzielnica fajna bo mieszkałem tam 20 lat...ale...???...no właśnie czy jest jakieś ale ...proszę was o opinie i komentarze dzięki pzdr...maku...
    • Zapraszamy przyszłych mieszkańców na klecinę, sporo dzieje się tutaj ostatnio, co nie jest w zwyczaju we wrocławiu wraz z inwestycjami budowlanymi, rozbudowuje się drogi. Inwestycje budowlane: 1) w najbliższej przyszłości budotex rozpocznie budowę następnego etapu przy ulicy cukrowej/supinskiego. 2) powstają szeregi przy zabrodzkiej (dom developer) - osiedle promyk 3) Wrodombud kończy apartamentowiec przy wałbrzyskiej 4) Firma budotex rozpocznie budowę willi przy ulicy jutrzeńki 5...
    • Mam pytanie o tą dzielnicę.Jak się tam mieszka??Czy jest bezpiecznie i spokojnie? Jak ze szkolą podstawową?Czy dojazd do miasta jest klopotliwy? Będę wdzięczny za informacje ,pozdrawiam,
    • Chciałabym kupić tanie mieszkanie (30-50 m2) w dzielnicy krzyki. Znacie jakieś oferty (deweloper lub spółdzielnia). Serdeczne dzięki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się