dzielnice

(139 wyników)
  • Targówek jest kolejną warszawską dzielnicą, w której Platforma Obywatelska nie będzie rozdawać kart. Podczas czwartkowej sesji radni odwołali burmistrza Grzegorza Zawistowskiego. Nowy włodarzem został Sławomir Antonik. To spowodowało, że Platforma Obywatelska przeszła do opozycji. tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,platforma-stracila-kolejna-dzielnice-zmiana-wladzy-na-targowku,82392.html
  • Czy to prawda, że Marek Borowski startuje na senatora w naszej dzielnicy? Ktoś mi ostatnio to mówił, a ja mu nie wierzyłem, że z posła rezygnuje.
  • Z Targówka do rady miasta z PO weszli: Ligia Krajewska zamieszkała w Wesołej, Ewa Masny zamieszkała w Wawrze - była wiceburmistrz tej dzielnicy, Kalbarczyk Piotr zamieszkały w Wawrze oraz, Jolanta Gruszka zam. na Pradze Południe - radna "milczek", która nigdy nie zabrała głosu. Zatem możemy pożegnać się z metrem na Targówku, przebudową Św. Wincentego skoro w radzie miasta nie będziemy mieć z partii rządzącej w Warszawie nikogo z Targówka. Dlaczego ludzie nie głosują na przedstawiciel...
  • Kto wszedł do rady dzielnicy Targówek? ktoś już wie?
  • "PiS żąda informacji: co dzieje się w dzielnicach" Patrzcie jak trą dupami żeby wsadzić Sasina do Praskiego koryta. Już mu zbrzydło zarządzanie firmą śmieciarską gdzieś pod Warszawą !
  • Myślę, już nadeszła pora, aby to forum podzielić tematycznie na dzielnice: - Praga Płn - Targówek - Białołęka Trzy dzielnice na jednym forum to stanowczo za dużo. Wszystkie trzy dzielnice terytorialnie są bardzo duże. Najbardziej dynamicznie rozwija się Białołęka, która ma też najwięcej problemów (przede wszystkim komunikacyjnych). Problemy Białołęki dominuja na tym forum i drażnią niektórych forumowiczów. Dlatego też proponuje zmianę poprzez podział na dzielnice. Łatwiej...
  • W piątek 15 czerwca o godzinie 18 w ratuszu Białołęki radni podejmą decyzję dotyczącą Jarmarku Europa. Zapraszam wszystkich do przyjścia. Mamy szansę powiedzieć że mieszkańcy są przeciw tej inwestycji!Więcej o lokalizacji Jarmarku i jego uciażliwości dla Białołęki na stronie: jarmarkeuropa.googlepages.com/
  • jakby kto pytał jakie oni mają "poczucie ładu" i estetyki niech się właśnie przejdzie ulicą główną rządzonej przez nich Dzielnicy, czyli ul Kondratowicza............niedługo koniec kadencji czas ich zmienić!
  • Nie wiem, czy czynsz jest tak niski, czy właściciele lumpeksów są aż tak majętni. Ilość sklepów z używaną odzieżą przy głównych ulicach prawobrzeżnej Warszawy powala, a kolejne otwierają swoje podwoje.
  • Zapraszam na spacery: W ROCZNICĘ POWSTANIA STYCZNIOWEGO HOŁD ROMUALDOWI TRAUGUTTOWI PLUS SPACER DO CYTADELI Data: 27.01.2007 sobota Godzina rozpoczęcia: 11.00 Miejsce spotkania: ul. Konwiktorska r. Zakroczymskiej przy PWPW Przewodnik prowadzący: M.Stefaniak * PRAGA DZIELNICA Z CHARAKTEREM * W DRODZE Z PETERSBURGA DO TERESPOLA Data: 28.01.2007 niedziela Godzina rozpoczęcia: 11.00 Miejsce spotkania: ul. Targowa, r. Al.Solidarności przed dyrekcją PKP Przewodnik prowadzący: E....
  • Czy waszym zdaniem wśród mieszkańców Warszawy istnieje jakiś stereotyp tej dzielnicy,a jeżeli tak to dlaczego i czy zgadzacie się z nim?Pomóżcie,bo pisze prace na ten temat!
  • Witam! Chciałabym usłyszeć Waszą opinię na powyższy temat. Spodobało mi się jedno z oglądanych przeze mnie mieszkań(szukam większego, ale bez pośpiechu)w samym centrum starej Pragi, oczywiści ochrona, monitoring na terenie budynku jest, na patio fontanna i inne bajery, nieopodal katedry, misiów. Muszę na nie namówić męża, i jakie mam podać argumenty? Ja sama nie jestem przekonana do zmiany dzielnicy, ta decyzja wywróciłaby chyba nasze życie do góry nogami. Teraz mieszkam w super ...
  • Podobno ostatnio radny PO A.Jakubowski przeszedł do klubu PiS. Tym samym PiS w radzie ma absolutna większość 13 mandatów. Podobno szykuje sie odwołanie przewodniczącego rady dzielnicy. Jak wpłynie to na pracę w dzielnicy? Pozdr
  • Na dzisiejszym posiedzeniu Rady Dzielnicy Targówek doszło do dużych przetasowań. Odwołano pana przewodniczącego Świderskiego [PO] i przyjęto rezygnacje wiceprzewodniczących pani Góralskiej [d. LPR] i pana Zalewskiego [PiS]. Nie wiem czy w wyniku przeoczenia czy świadomie przyjęto taki plan posiedzenia, że dokonano następnie wyboru jedynie jednego wiceprzewodniczącego. Został nim pan Wielądek [LPR]. Na przewodniczącego Rady wybrano głosami radnych PiS i PO pana Kobla [PO]. Sytuacja d...
  • Jutro tj. w czwartek 5.03.2009 o godzinie 16.30 odbędzie się rada dzielnicy Targówek w sprawie sześciolatków w szkołach. Ma być burmistrz i radni. Rodzice będą mogli zabrać głos w tej sprawie.
  • Kilka razy byłam ostatnio zmuszona zjeść obiad w stołówce Urzędu Dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza.Czegoś tak niesmacznego o podejrzanej jakości dawno nie jadłam.Żle przyrządzone, najniższej jakości produkty to najkrotsza recenzja tego bufetu. Przy tym wcale nie niskie ceny. Uważajcie
  • Myślę, że jest się czym pochwalić. Gdzie się podziewają teraz ci wszyscy „wspaniali, mający na sercu i w sercu dobro Naszej Dzielnicy”? Dlaczego milczą?? Potraficie tylko narzekać i ganić, wy wszyscy pseudo społecznicy i pseudo patrioci lokalni. Na czele z takimi "postaciami" jak "ponury", "alex" i inni fałszywcy widzący tylko czubek własnego nosa i własne interesy. Pan T. też już spasował ze swoimi pseudo felietonami w tubie propagandowej - gazecie, której redakcja ja...
  • zobaczyłam dziś ogłoszenie, że w czwartek, 22.06.2006 o godz.16.30 w Sali Konferencyjnej w Urzędzie przy Kłopotowskiego ma się odbyć otwarte spotkanie w sprawie rewitalizacji dzielnicy
  • Trapi mnie to jakie poczucie ładu, porządku czy estetyki prezentuje burmistrz dzielnicy Targówek. A bierze się to z następującej obserwacji. Burmistrz urzęduje w nowoczesnym obiekcie usytuowanym przy głównej ulicy dzielnicy czyli ulicy Kondratowicza. 300 metrów od ratusza zaczyba się bajzel i bałagan. Auta parkują na trawniku rozjezdżając go i tworząc bajora. Parkuja tez na chodniku uniemozliwiając bezpieczne poeuszanie się pieszych, Na ulicy kwitnie handel różną tandeta wschodni...
  • Słuchałem dziś w telewizorni burmistrza Targówka co to wypowiadał się na temat przebudowy Zaby. A jak mądrze, jak uczenie prawił. Jaka troskę przejawiał. Widać że sen chłopu ten problem zakłóca. Widziałem w Jego mądrych oczach wielka troskę o duzą sprawę. Bo sprawy mniejsze już pozałatwiane sa. Tymczasem nie radzi sobie PanBurmistrz z zamiataniem, utrzymaniem prostego porządku na głównej drodze dzielnicy czyli Kondratowicza.Gdzie z taką skuteczno scią do zajmowania się tak skomp...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się