Forum eDziecko edziecko Przedszkola
ZMIEŃ
      dzielnice

dzielnice

(37 wyników)
    • Wiem, że przedszkola dysponują systemem, który umożliwia sprzawdzenie, czy rodzice starają się zapisać dziecko jednoczesnie do kilku przedszkoli. Czy ktoś wie, jak to rzeczywiście działa i czy dotyczy tych samych dzielnic/gmin. Mieszkam w Warszawie i z uwagi na sytuację, chciałabym złożyć dokumenty do przedszkoli w 2 różnych dzielnicach. Czy przedszkola są w stanie sprawdzić, że staram się tez o miejsce w innej dzielnicy? proszę o informację i z góry dziękuję.
    • Mam taki problem, poniewaz chce zapisac swojego synka do przedszola , ale boje sie ze jak zapisze go do jednego a okaze sie ze sie nie dostał to zostaniemy na lodzie. Czy mozna zpiasac dziecko do 2 przedszoli w tej samej dzielnicy, w razie gdyby do jednego z nich sie nie dostał, prosze o rade z doswiadczenia. Pozdrawiam. bianka
    • Planuję otworzyć prywatne przedszkole i byłabym wdzięczna za wskazanie najlepszej lokalizacji. Chodzi mi o dzielnice,w których występuje deficyt tego typu placówek, a zatem i zwiększone zapotrzebowanie rodziców. Z góry dziękuje.
    • Moja Młoda w prawdzie za rok idzie (mam nadzieje) do przedszkola ale juz warto wiedzieć gdzie sa te najbardziej popularne przedszkola. Mieszkam na Woli i tu byłoby najlepiej ale jesli nie tu to gdzie?
    • Bo większość mam nawet nie pisze miasta w tytule postu zakladając że to o stolyyyycę chodzi.....
    • Bardzo prosze o rade, poniewaz ten watek był poruszany na forum, ale kazdy pisze cos innego i ja wkoncu juz nie wiem jak to jest naprawde. Chodzi o to, czy moge zlozyc dwa podania do dwóch przedszoli o przyjecie dziecka na tej samej dzielnicy Ochota? czy tylko wolno do jednego? Boje sie ze jak złoże do jednego a okaze sie ze moje dziecko sie nie dostało wtedy zostane na "lodzie" niektórzy pisza na forum" ze jesli sie zlozy podanie do 2 przeszoli" wtedy system odrzuci nasz wnio...
    • czy ktos z Was sie orientuje, czy w Srodmiesciu sa przyjmowane (jesli sa miejsca oczywiscie) dzieci z innych dzielnic. Bo np. w jednym z przedszkoli na Starym Mokotowie znalazlam zapis, ze dzieci z innych dzielnic sa przyjmowane dopiero jak zostana wolne miejsca (czyli w praktyce chyba nigdy). Czy w Srodmiesciu tez tak jest?
    • System powinien sam szukać wolnego miejsca jeśli do przedszkola z wyboru dziecko nie jest przyjęte. A tak to wszystko jest anonimowe, nie wiadomo o co chodzi z tymi punktami, dyrektorzy mowią że to system decydował. Moje dziecko nie dostalo się do żadnego z sześciu przedszkoli na Ursynowie, oboje pracujemy a dziecko jest z października 05. Pamietajmy że te przedszkola są płacone z naszych podatków !!!
    • witam, jestem na etapie przygotowywania przedszkola przy ul. Głębockiej. Jak wygląda sytuacja w tym regionie? czy jest problem z miejscami? Wiem,że jest dużo placówek, ale proszę o informacje co powinno wg Państwa posiadać nowe przedszkole. Na tym etapie mogę powiedzieć,że będzie to placówka polsko-angielska o profilu muzycznym, Koszt około 1000zł/m-c, grupy maksymalnie 15 osób, w grupie 2 panie jedna porozumiewa się w języku angielskim, druga polskim. Dodatkowo 3 razy w tygodniu...
    • No właśnie - czy wolno mi składać wnioski do kilku przedszkoli, czy tylko do jednego? Chciałabym zapisać do kilku na wszelki wypadek, jakby nie zostało przyjęte, ale nie wiem, czy nie naruszę jakichś przepisów. Pozdrawiam Kasia
    • Witam, wszystkie drogie i "zestresowane" mamy przyszłych przedszkolaków. Dziewczyny mam pytanie. Wszystkim wiadomo, że ogólnie miejsc w palcówkach przedszkolnych brak. Zawsze się może stać tak, ze wniosek zaniesiemy, a potem okaże się, że nasz szkrab nie został przyjęty z powodu braku miejsc. Mam pytanie, czy zapisujecie tylko do 1 przedszkola, czy składacie ( na wszelki wypadek ) podanie do kilku przedszkoli? P.S Czy wy też już się denerwujecie wrześniem, stresujecie, że będzi...
    • chodzi mi o Gdansk. wiecie cos?
    • Właśnie przeprowadzamy się do innej dzielnicy. W starym miejscu zamieszkania dziecko chodziło do przedszkola. Teraz chce ją przenieść bliżej domu, do grupy 4-latków. Zastanawiam się czy wpisać w "dodatkowych" informacjach, ze dziecko od ukończenia 2,5 roku chodziło do przedszkola w innej dzielnicy. Jak to zostanie zinterpretowane: - na niekorzyść, bo jak chodziło tam, to dalej moze chodzić. - na korzyść, bo to nie "swieży" przedszkolak, tylko taki, który kontynuuje edukację przedszkolną,...
    • witam, nie chce nikogo urazic.dowiedzialam sie ze kolezanka zlozyla podanie w dwoch przedszkolach w tej samej dzielnicy(wygadala sie).i co przyjeli jaj corke, a mojej niestety nie, ja złozylam w jednym , tak mialo byc.ciekawe ile trzeba dac w koperte zeby miec pewnosc ze dziecko przyjma, 300, 600, 1000 a moze wiecej.tak sobie rozmyslam .... pozdrawiam
    • składać podania o przyjęcie? Niestety kompletnie się nie orietuję, pomóżcie!
    • Witajcie, Jesteśmy rodzicami dzieci z rocznika 2003. Aktywnie sprzeciwiamy się próbom likwidacji przedszkolnych zerówek w Warszawie, między innymi na Bielanach. Jeszcze nie zapadły ostateczne decyzje. Musimy działać szybko i w dużej grupie. Pamiętajcie, że po likwiadacji waszej przedszkolnej zerówki nie będziecie mieli wyboru innego niż zerówka w szkole. Prosimy o wysłanie maila na adres bielanscyrodzice@gmail.com tresci: jestem przeciwko likwidacji zerówki w przedszkolu n...
    • mieszkam w Warszawie na Bielanach i chciałabym wysłac córeczkę od września2007 r. do przedszkola. Czy ktoś wie, od kiedy można zapisywać dzieci, czy sa jakies ogólne ogłoszenia z ministerstwa czy kazde publiczne przedszkole indywidualnie to ustala? Czy decyduje kolejnośc zgłoszeń czy jakoś ineczej wybiera się dzieci które będą chodzić do danego przedszkola? Jakie dokumenty sie składa przy zapisie? Będe wdzieczna za wszystkie informacje?
    • Czytałam dużo na tym forum na temat adresu zameldowania, a warunków przyjęcia do przedszkoli. Moje koleżanki podają adresy zamieszkania (nawet bez meldunku tymczasowego) i dzieci są przyjmowane do przedszkoli w wybranej przez nie gminie. Nikt w urzędzie gminy nie sprawdza czy takie dzieco mieszka pod podanym adresem. (Warszawa) ?????
    • Ursynów. Oczywiście, zabrakło miejsca... Trochę mi lżej, jak poczytałam opinie innych nieprzyjętych... Pytanie mam takie: składając podanie p. dyrektor twierdziła, że dodatkowym naszym atutem jest to, że mieszkamy niedaleko przedszkola. Dzisiaj twierdzi, że miejsce zamieszkania nie ma tak naprawdę znaczenia. ż jej sugetii zrozumiałam, że nie wsystkie dzieci są z Ursynowa. więc, jak to jest? ma to znaczenie, czy nie? dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich, szczególnie niep...
    • Drogie Mamy Czy zapisaywałyście dzieci do 2 przedszkoli w różnych dzielnicach. Ja zapisałam na ursynowie- marne szanse i na mokotowie. Tak poradziły panie dyrektor.A teraz okazało sie ,że można złożyc tylko jedno podanie w CAŁEJ Warszawie !Dostanie sie tam gdzie będą miejsca i tylko do jednego. Jak jest u Was? pozdr. Kasia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się