ebay

ebay

(15 wyników)
  • No moze nie jak sprzedawac ale jak sprawdzac jakie sa koszty wysylki, skad sie bierze te foliowe worki w ktorych wysyla sie np. ubrania. Czy sa dostepne na poczcie? Jak dokonac wysylki? Czy po prostu pakuje cos, ide z tym na poczte i wysylam?? A co z duzymi przedmiotami?Jak sie je nadaje przez kuriera?? Z gory dziekuje za odpowiedzi
  • Hmm...jakie sa realia otrzymania zwrotu pieniedzy od oszusta 'sprzedajacego' na ebay'u? Tu konkretnie chodzi o ebay.com.au ale zakladam, ze ebay to ebay.. Maz 'kupil' stroj do nurkowania i mial byc on wyslany polecona przesylka. Niestety nie dotarlo a nadawca jedynie stwierdzil, ze tez nie wie co sie z tym stalo i bez problemy wysle nam drugi. Drugi tez nie doszedl choc mial byc poleconym i ekspresem. Facet nie odpisuje juz na emaile, forse dostal przez paypal. Wiem, ze mozna tak...
  • ebay?

(4)
    Hej, Czy wiecie moze dlaczego przy rejestracji na ebay trzeba wpisac numer i waznosc karty platniczej??? Anka
  • Nie dotarla do mnie pralka, ktora kupilam Julce, sprzedajacy utrzymuje, ze wyslal. Jak to wyglada, moge sie domagac refund? Nie dotarly tez jedne buty i facet od reki zaproponowal mi refund, ktory ma sam potem sciagnac z poczty. Mialyscie taka sytuacje?
  • szukam fotelika maxi cosi city nie iwem czy oplaca sie kupic go na ebay i sprowadzic do Polski prosze o rady
  • Pilnie potrzebne dla 6 letniego chlopca!! jezeli ktos ma takowe (fioletowa gora i dol, z fioletowym ogonem) to blagam dajcie znac! dziekuje z gory!
  • Dziewczyny, Szukam używanego wózka (już chyba 4 w historii Dominika) oraz myślę o sprzedaniu swojego. Patrzyłam na ebay i w ogóle nie jarzę o co w tym wszystkim chodzi?! Czy naprawdę ludzie sprzedają wózki na £15? a obok ten sam wózek za £200? I czy są to autentyczne zdjęcia? Czy ktos mi może napisać jak się to wszystko załatwia, co to są paypale, ile to wszystko trwa, na co uważać, czy to się w ogóle opłaca, czy można kogoś oszukać... Bedę wdzięczna za informacje. (P...
  • cześć. mam pytanie odnośnie ebaya. czy korzystałyście? czy zdarzają się podróbki? dzięki za odpowiedzi.
  • Jadę na wakacje nad morze do Pobierowa, w zachodniopomorskim i wpadłam na pomysł że moze kupiłabym wózek w niemczech noey lub uzywany....Gdzie tam w poblizu jest granica i czy nacie jakieś sklepy lub komisy za ta granicą?Bede wdzięczna za odpowiedź
  • Spróbuję, może się uda. Jak nie spróbuję, nie dam sobie szansy :-) Pewnie wiecie, jak bardzo chce się sprawić radość swojemu dziecku. MOje szaleje za Noddym i bardzo chciałabym zrobić Olce niespodzianke. Znalazlam maskotki z McDonald'sa na ebay-u, ale nie umiem sie tam zalogowac. Mam problem z adresem mailowym, nie podoba sie koncowka PL. Gdyby ktoras mama zechciala mi pomoc w licytacji i wysylce... Oto przykladowa aukcja: cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=20916&...
  • Czesc dziewczyny. Moja corcia nie korzysta juz z duzego wozka i chcialabym go sprzedac. Problem jest taki, ze to duza Emmaljunga. Nie wiem czy to ma sens ja wystawiac na e- bay bo koszt transportu na pewno bedzie duzy ze wzgledu na rozmiar - nawet po zlozeniu i wage ok. 19 kg. No i problem dla mnie jak ja dobrze zapakowac, zeby sie nie zniszczyla. Moze lepiej dac ogloszenie w gazecie? Poradzcie bo nie mam doswiadczenia. Nogdy niczego nie sprzedawalam, zawsze oddawalam do Salvati...
  • .
  • Pilnie odkupię używane lub nowe pomoce naukowe, które posłużą mi do nauki j. niemieckiego 5-letniej córeczki(jestem germanistką na poziomie licenc). Mała uczy się z zapałem słówek, chcę jej trochę urozmaicić naukę. Kupię program komputerowy, książeczki, płyty kompaktowe, kasety video lub DVD, jednym słowem wszystko, co może okazać się pomocne(zapłacę z góry). Będę też wdzięczna za podanie stron niemieckich w internecie dla dzieci oraz słowa prostych wierszyków, rymowanek i piosene...
  • Czy moze ktos z Was nie byl zadowolony z zakupu na ebay i probowal odzyskac pieniadze, ktore byly sciagniete z konata przez paypal? Moj maz niedawno zakupil cos na ebay i rzecz rozni sie od tej na przedstawionym zdjeciu i opisie. Osoba, od ktorej to odkupil, owszem odpowiada na jego emaile z zazaleniem ale te odpowiedzi sa ponizej krytyki. Ostatni komentarz to byl taki, ze 'produkt w sumie inny ale jaka dobra cena...'. Rece opadaja. No wiec teraz pytanie: jak wywalczyc te 40 funto...
  • Jestem zmuszona okolicznościami prosić Was o pewną przysługę. Zapewniam, że gdyby nie to iż jesteśmy "pod ścianą" nie odważyłabym się na sprawianie Wam tego kłopotu. Otóż chodzi o sprawdzenie cen aparatów cyfrowych w krajach innych niż nasz, w którym jak wiemy ceny są zawsze mocno wywindowane. Potrzebujemy sprzętu profesjonalnego do pracy. Niestety, przy próbie zakupu takowego na początku września zostały nam skradzione pieniądze z konta. Jaka to dla nas tragedia możecie się tylko domyślać....
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.