Forum Gospodarka Biznes i prawo
ZMIEŃ
    elektronicznej

  elektronicznej

  (3 wyniki)
  • Jestem ciekawa ile zapłaciliście za podpis elektroniczny (dla jednej osoby) w Waszej firmie? Nie potrafię się w tym połapać a facet z firmy od której zamierzam go zakupić chce za niego ok 600 zł. Tzn. przyjedzie po papiery, zainstaluje, itp. Czy tyle to kosztuje czy gościu chce mnie nabić w butelkę?
  • e-faktury

   (6)
   Mam pomysł na zrobienie kasy na e-fakturach. Wydaje się to tak proste, że dziwne iż nikt do tąd nie zrobił tego jeszcze. A i ekolodzy by poparli. Podpis elektroniczny może być problemem, bo jak słyszałem sporo kosztuje. Czy ktoś wie jak dużo?
  • Mam następujący problem: moja firma zamawia za granicą (w Wielkiej Brytanii) nagrania (pliki elektroniczne), które wykorzystuje potem w produkowanym przez nas oprogramowaniu komputerowym. Pliki te otrzymujemy droga elektroniczną, są one umieszczane przez brytyjskie studio nagrań na naszym serwerze ftp. Studio nagrań następnie wystawia nam za tę usługę fakturę w funtach brytyjskich. I tu pojawia się problem: księgowa odpowiadająca w mojej firmie za transakcje zagraniczne utrzymuje,...
  Pokaż wątki z forum:

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się