facet

(223 wyniki)
  • i zrujnowac swoja kariere i zycie? I to jeszcze dla baby ktora znal tylko z.....netu.:D wyborcza.pl/1,75477,13538143,Geniusz_i_wielkie_piersi.html
  • Witajcie, pytanie jak zwykle z tych troche niewygodnych, wstydliwych, bo z innymi radzę sobie poza forum.. Jak powiedzieć facetowi (którego się notabene mało jeszcze zna, chociaz może chciałoby się poznać),ze jest ogólnie super, ale... mógłby troche skrócić włosy na brzuchu w miejscach gdzie skóry spod nich nie widać, tudzież ogolić włosy pod pachami...?:) słowem zadbać o siebie trochę...
  • Znaleźć odpowiednią kobietę, spłodzić dziecko lub kilka i stworzyć rodzinę, a potem kombinować, żeby zarobić i utrzymać ten dom. To decyduje o byciu odpowiedzialnym facetem i głową rodziny?
  • i znowu AmberGold....:S wyborcza.pl/1,75248,13317897,Sprawa_Amber_Gold__Marcin_P__zada_400_tys__zl_zaleglej.html
  • "Niesamowite przeżycie! O rany! W życiu tyle krwi nie widziałem, jak w jakiejś grze!". Tak reagują niektórzy mężczyźni. Ale czy obecność partnera przy porodzie to na pewno dobry pomysł? www.rodziceradza.pl/Porod/facet-przy-porodzie-,q,171898.html
  • Chyba minęły już czasy ciężkiej pracy fizycznej, gdy chłop po robocie wracał do domu, a na stole czekała na niego micha krupniku z grubym kawałem mięcha. Potem był talerz z kopą ziemniaków, drugim kawałem miecha i jakąś tam zieleniną, którą rasowy samiec niezmieniający co dzień gaci odsuwał ze wstrętem widelcem na bok. Pojedyncze egzemplarze raczyły spróbować jeśli była to kwaszona kapusta. Mamy XXI wiek, a wielu facetów nadal uważa, że posiłek bez mięcha to tylko przekąska. Czy nadal ...
  • ...a takie pierdoły wypisuje: wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/zszokowal-mnie-zart-posla-wikinskiego,1,4818500,aktualnosc.html Dodatkowo cudowne jest zrównanie roli politycznej Oleksego i Biedronia :D:D:D Będzie miał się z czego Józio "ucieszyć". :D
  • Wyglądu nie zmienię. Nie będę chodził do salonów urody i się upiększał. Wystarczy, że na ulicach widzę coraz więcej zniewieściałych mężczyzn. To chyba efekt tego, że kobiety same wychowują dzieci. Ubolewam, że przez pracę i wyjazdy nie mogę uczestniczyć tak jak chciałbym w wychowaniu syna. Chcę, żeby wyrósł na prawdziwego faceta. sport.onet.pl/tylko-w-onet-pl/magazyn-sportowy/spec-od-dokarmiania-pilkarzy,1,4654648,wiadomosc.html
  • www.dziennik.pl/kobieta/article355439/Facet_ktory_boi_sie_porodu_jest_tchorzem.html Polemizowałbym.
  • Nie eksperymentują, bo wiedzą, że chłodna elegancja to największy atut. Bez względu na to, ile mają lat nigdy nie brakuje im klasy. Poznaj nasze typy! kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,9387230,Faceci_z_klasa,,ga.html
  • wyborcza.pl/1,75248,14075872,Polska_wedlug_Rymkiewicza__Jesli_PiS_wygra_za_bardzo_.html#TRNajCzytSST Słów brakuje. Ten facet po prostu jest chory.
  • Narzeczona Tomasza Kammela ponownie ma swoje 5 minut. Wszystkie media opisały jej seksowną kreację z imprezy Deni Cler Milan. Teraz już wiadomo dlaczego Niezgoda zdecydowała się założyć tak wyzywającą sukienkę. - Ona doskonale zdaje sobie sprawę, jak działa na mężczyzn. (...) T www.fakt.pl/Niezgoda-wie-ze-podoba-sie-facetom-,artykuly,105792,1.html
  • Eksperci z zakresu psychologii seksualnej radzą kobietom zwrócić uwagę na kolor skarpetek swoich partnerów. Specjaliści twierdzą, że mężczyźni noszący skarpetki w jaskrawych kolorach są zazwyczaj optymistami, lecz często skłonnymi do zdrady. Egoiści z wygórowaną samooceną wybierają sportowy fason skarpetek. Kolorowe skarpetki z wesołymi rysunkami noszą "maminsynkowie". Mężczyźni kochający i rodzinni preferują stonowane kolory skarpetek, głównie czarne i szare. Gdy spotkacie faceta w bia...
  • facet chyba zwariowal.....:D wyborcza.pl/1,87648,13497981,Plagiatuje_pan_pierogi_.html
  • ...których "kręcą" takie wymiona. muzyka.onet.pl/galerie/szalenstwa-panny-iwony,5074619,0,galeria-mala.html#photo11703193
  • Padł ostatni bastion męskiej dominacji! Facet nie jest już mistrzem kierownicy, koronę odebrała damska ręka. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez specjalistów Dekry, tylko co 4. ankietowany uważa mężczyzn za lepszych kierowców. Dwóch z trzech uważa, że kobiety są ostrożniejsze. www.dziennik.pl/auto/article422111/Za_kierownica_facet_jest_gorszy_od_kobiety.html
  • wiadomosci.onet.pl/2078063,11,polska_jest_zapijaczonym__nieudolnym_facetem_z_depresja,item.html [u]"Polska jest zapijaczonym, nieudolnym facetem z depresją"[/u] Kobiety musza wziac sprawe w swoje rece, inaczej Polska zginie :(
  • www.plotek.pl/plotek/51,79592,8161605.html?i=6
  • Wszyscy fajni mężczyźni już są zajęci – żeby znaleźć sobie kogoś konkretnego, trzeba szukać wśród rozwodników albo wziąć się za żonatego. W końcu zakazany owoc kusi najbardziej. Najnowsze badania wskazują, że kobiety uznają żonatych panów za bardziej atrakcyjne zdobycze. Wzorem Angeliny Jolie świadomie rozpoczynają łowy na tych z obrączką na palcu. www.dziennik.pl/kobieta/emocje/article431146/Dzis_kobiety_gonia_za_zajetymi_facetami.html
  • Nic dodac nic ująć.Mieszkam z nim 3 lata mamy 2 letniego synka.nie chce juz konkubinatu ,a on nie chce slubu .Czuje że mogłabym zniknąć ,ale nie jest dziecko ,odwieczne pytanie dlaczego nie chc a faceci sie zenic

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.