facet

(1461 wyników)
  • Drodzy Panowie (ale i opinia Pań będzie ciekawa)! Taka sytuacja - koleżanka poznała faceta, byli już kilka razy w łóżku. Facet sam się nie rwie do seksu oralnego, ale jak ona go poprosiła to się zgodził. Widać, że chyba nie ma doświadczenia, bo cmokał ją tam jak babcię w policzek ;-) I teraz - uwaga - najdziwniejsze: po akcji pieszczenia jej oralnie jemu wszystko opadło, stracił wzwód. Przeciętnego faceta takie rzeczy to chyba raczej kręcą, a nie powodują flaczenie?? Oboje są po 30-tce, więc ...
  • po serii nieudanych krótszych czy dłuższych związków postanowiłam wybrać się do psychoanalityka, żeby wyjaśnił mi co ze mną nie tak. Mam 33 lata, jestem wykształcona bardzo, studia za granicą, języki, obycie, mam własne mieszkanie i auto, jestem niezależna i zaradna, mam fajną pracę i mnóstwo hobby. Jestem dbającą o siebie, atrakcyjną babką, mistrzem flirtowania. Podobają mi sie faceci, którzy wiedzą czego chcą, z pasją, wcale nie piękni Adonisi. Problem polega na tym, że ci faceci mnie nie...
  • ..zdarza sie, albo zdarzylo choc raz miec samej orgazm? Wiem, ze to mozliwe, ale nie wiem jak standardowo powszechne lub wyjatkowe. Zeby nie bylo watpliwosci, w sensie bez "osob" trzecich, czy namacalnych wspomagaczy czy to urzadzen hi-tech, low-tech, no-tech, owocow, warzyw, czy innych produktow spozywczych badz niespozywczych. Bez zadnych fragmentow Pana, ktorego raczycie ustnym rajem w miedzyudowym centrum Waszych rozkoszy. Tak w sensie samoistnie po prostu. Podobnie jak w jedn...
  • Czy mężczyzna potrzebuje impulsów wzrokowych tj gazetki,filmy itp żeby sie zaspokoić w samotności? pewnie to sprawa indywidualna.Ale generalnie mężczyźni robią to ,ot tak jak jest sposobność i ochota bez "pomocy"innych źródeł?
  • www.kafeteria.pl/przykawie/obiekt.php?id_t=1968?utm_source=o2_pl&utm_medium=kobieta_4&utm_campaign=kobieta_gora
  • Czy faceci po prostu nie lubią się całować? Rozmawiając z niektórymi zaczynam dochodzić do wniosku,ze tak,ale nie jest to na tyle reprezentatywna grupa, żeby tę teorię uznać :P Rozumiem, że dla faceta dłuuugie mizianie się może byc nudne,no ale...Naprawdę? Jeden z kolegów powiedział mi, że dla faceta całowanie to tylko jeden z etapów,który ma sie zakończyć konsumpcją, lubienia raczej w tym nie ma. Tak własnie jest?
  • od jakiegoś czasu spotykam się z facetem, nie współżyjemy zbyt często przez dzielącą nas odległość, on nigdy nie miał ze mną orgazmu... przyznał sie jak zapytałam, ale nie chciał kontynuować wątku. Że kobiety go nie mają to jakby "normalne" ale mężczyźni no wiadomo, ze czasmi okej ale nigdy ze mna ! jakieś moze ktoś ma doświadczenia z podobnym problemem, albo nie wiem coś mi na ten temat napisze, dzięki
  • Problem rodem z podstawówki:( Nieznajomy facet na siłowni ciągle się gapi już tak 4 miesiąc ale nic z tego nie wynika. Nie powiem podoba mi się ale go nie znam. Sama nie jestem tak odważna by zagadać a on chyba też nie. Wydaje się być sympatyczny. Z innymi kobietami gada a jak próbowałam coś zagadać to zaczął się jąkać i nie mógł wydobyć z siebie słowa więc było mi przykro ale stwierdziłam ze nie będę go stresować i pewnie nic z tego nie będzie. Chciałabym go poznać ale on tylko się gapi i na...
  • i jestem tym przerażona. Jesteśmy ze sobą od 3 lat, bardzo się kochamy. W kwestii seksu - cóż, nie mam żadnego porównania, bo on był moim pierwszym. Nigdy nie miałam orgazmu pochwowego, co do łechtaczkowego - samej wychodzi mi najlepiej, mojemu facetowi może raz pozwoliłam, żeby zrobił mi to palcem, oral - nigdy, nie jestem w stanie przełamać bariery wstydu. Na początku mnie kręcił, bo seks to była nowość. Jednak od około 2 lat seks pojawia się baaaardzo rzadko. Było sporo prób osiągnięcia pr...
  • Zgodnie z sugestią kolegi: 'Niech sobie kobitki założą wątek, chętnie poczytam co tam o nas napiszą. Zapewne wezmę to pod uwagę i "będę dążył do ideału księcia z bajki" :D ' Podobno kobiety w wiekszości łączą seks z miłością i po prostu muszą kochać danego mena, aby się z nim kochać ;-) W sumie jest to wspaniała gratyfikacja i wyróżnienie dla panów, pod warunkiem, że są otwarci na zaangażowanie akurat z tą kobietą, w innym wypadku uważają ta cechę kobiet za balast i idąc do łóżka oba...
  • czyli bigos, za cholerę nie da się Was pojąć, dobrze, że przynajmniej posiąść łatwo!
  • urquhart napisał: > sabat-77 napisał: > > O mój ty Boże. Łzy wzruszenia mi poleciały po plecach. Facet to świnia, z > awsze(...) > > Mąż się nie podoba, bo chciałaby księcia Carringtona. Kop w dupę to za ma > ło. > > he, he, zawsze mnie rozbawisz... > "Jej się podobają faceci, których drukują na banknotach NBP. Z takimi trzeba kr > ótko, bez przesadnej czułości, jak raz zauważy, że ma nad tobą władzę, to przeg > rałeś, Grucha" ...
  • W nawiązaniu do różnic między mężczyzną a popularniejsza odmianą miłym facetem: "W jednym z badań, przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych, eksperci zapytali kobiety o to, czy ich partnerzy zmieniają się pod wpływem kobiecej ręki? Zapewne specjaliści spodziewali się dyplomatycznych odpowiedzi, w stylu: "Naturalnie, że związek wymusza zmiany - tak na jednej, jak i na drugiej stronie...", lecz panie okazały się zaskakująco butne w swoich wypowiedziach. 30 proc. z nich stwierdziło na przykła...
  • Jakich facetów lubią studentki chodzące do klubów? Myślę nad bardziej wyjściowym stylem - buty do garnituru połączone z jasnobłękitnymi dżinsami, lekko różowa koszula, zegarek na skórzanym pasku, pasek do spodni z lakierowanej, błyszczącej skóry. Noszę się dość sportowo i "po swojemu", a czasem myślę nad stylem bardziej eleganckim i bardziej podobającym się kobietom. Poza samym stylem - jakich facetów wy imprezujące w klubach studentki lubicie?
  • W wieku nastoletnim dużą rolę grają pierwotne instynkty, kierowanie się zwierzęcym doborem naturalnym. W związku z czym dla dziewczyn atrakcyjne są przystojne, pewne siebie, wysportowane chłopaki, mające wysoką pozycję w grupie. Jak byłem nastolatkiem to dziewczyny mnie prawie nie zauważały, nawet jako kolegi. Po 20stce trochę wyładniałem, dziewczyny też już miały inne podejście. Nagle okazało się, że miałem całkiem sporo koleżanek. Jednak w wieku nastoletnim te koleżanki na pewno by mnie nie...
  • Jaki powinien być facet, z którym kobiety chcą uprawiać przygodny seks? Co w nim powinno być takiego podniecającego, żeby kobieta chciał przed nim wyskakiwać z majtek po 10 minutach?
  • Jesteśmy małżeństwem od liceum. Jedynymi dla siebie partnerami seksualnymi smile Jakiś czas temu wpadłem na pomysł, żeby spróbować czegoś więcej. Podsunąłem pomysł swingersów. Na początku Ona się wahała, zresztą ja też. Ale wkręcało. Obydwoje mamy prawie 40 lat. Atrakcyjni ale czas biegnie. Nasze rozumienie rozszerzenia Naszego związku jest różne. Ja chcę, abyśmy zrobili to razem. Ona, żebyśmy zrobili to osobno. Ja mam sobie sam znaleźć kochankę, ona kochanka. Niestety ja się na taki ukła...
  • Coś dla kobiet. Co wam bardziej w duszy gra ? Nie myślcie uprzedzeniami ani skrajnościami. Twardziel może kojarzyć się z przemocą, romantyk z ofiarą losu. To nie o to chodzi. Np małomówny, krzepki góral o stalowych oczach i silnych ramionach vs inteligentny, długowłosy gitarzysta, piszący wiersze i dyskutujący po świt o sensie istnienia (żartuję, przesadziłem :]) Wiadomo o co chodzi - kto bardziej kręci, kiedy i dlaczego...
  • Jestem z moim partnerem od 10 lat. Od kilku lat, mój mąż stroni od zwykłego seksu, na rzecz róznistych eksperymentów seksualnych ( cuckold, swing, femdom). Wiele z jego pomysłów zostało zrealizowane, do niczego mnie nie przymuszał. Mam nietypową seksualność ( a raczej miałam), więc jego propozycje trafiały na poddatny grunt. Jednak większość jego pomysłów po przetestowaniu okazywała sie przyjemniejsza w fantazjach niż w realu. Po pewnym czasie zrezygnowaliśmy z wprowadzania osób trzecich do n...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.