facet

(207 wyników)
  • Witam. Zakładam ten wątek bo czuję się strasznie samotnie. Ostatnio z powodu mojego wieku (28) dopadają mnie czarne myśli... Coraz bardziej wątpię w to że kiedykolwiek uda mi się odnaleźć własne szczęście, wymarzoną drugą połówkę, założyć rodzinę. Przez długi czas myślałem że wszyscy o tym marzą, ale teraz sam już nie wiem co o tym sądzić. Dziewczyny zawsze wybierają facetów którzy umieją "bajerować" i cały czas imprezują... Tacy ludzie zwykle nie mają ochoty tworzyć trwałych zw...
  • "Ostatnie badania szerzej opisujące seksualne tendencje nastolatków pojawiły się w 2011 roku. Wtedy w grupie badanych w wieku od 15 do 17 lat stosunki dopochwowe odbyła co trzecia dziewczyna i co piąty chłopiec. Stosunki oralne i analne miała średnio co dziesiąta dziewczyna, chłopcy są w tej grupie nieliczni." Jak to wygląda w przypadku starszych? A mówi się, że facet to świnia :D Trzeba chyba zweryfikować pogląd kto czym myśli i co ma w głowie.
  • Ależ to forum jest żałosne. Tak samo zresztą jak i wszystkie portale srandkowe. Piszą tu niemal wyłącznie faceci. Sami nieudacznicy? Żeby nie było sam również się do nich zaliczam. Z drugiej strony, czy to naprawdę moja wina, że jestem brzydki a moi rodzice są biedni. Sam zarabiam nie najgorzej, ale za późno i za mało. Prosty test na portalu srandkowym z wyszukiwarką. W dużym mieście na jedną wolną kobietę przypada dwóch mężczyzn. W małym mieście (z takiego pochodzę) czterech. Co nas pcha do ...
  • Ostatnio natrafiłem na forum , gdzie kobiety rozprawiały ostro na temat facetów, z którymi mogły lub znały się w przeszłości, tudzież są w trakcie podejmowania decyzji, czy związać się czy nie. Faceci ci mieszali albo u rodziców, albo na stancjach (po kilka osób w mieszkaniu). W opinii ogólnej faceci ci to nieudacznicy. Najgorsi to ci ,co mieszkają u rodziców. Są nieudacznikami, bo nie mają własnego mieszkania. Najczęściej nie maja też zdolności kredytowej aby takowe ewentualnie zakupić. Zal...
  • JESTEM 34 LATKIEM O MŁODSZYM WYGLĄDZIE SZCZUPŁYM I TAKA BUDOWA CIAŁA 174 WZROST. ROMANTYK WRAZLIWY SPOKOJNY BEZ NAŁOGÓW CENIACY CIEPŁO DOMOWEGO OGNISKA O DOBRYM SERCU LUBIĄCY CISZE SPIEW PTAKÓW PARK ZAMIAST HAŁASU DYSKOTEK,, JESTEM BARDZO SAMOTNY....CHCIAŁBYM ZNALEŹĆ SWOJE SZCZESCIE CZEKAM NA CIEBIE..ODEZWIJ SIE MIESZKAM W PODKARPACKIM ALE CZEKAM NA PANIĄ Z CAŁEJ POLSKI MOGA BYĆ SASIEDNIE WOJEWODZTWA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE I SLASKIE LUBELSKIE I NIE TYLKO...
  • ...zajęty albo zasrany. Pytanie do kobiet - w jakim wieku i po jak długiej samotności uznajecie faceta za "zasranego"?
  • Właśnie trafiłem na taki zabawny wątek na WP i jestem ciekaw co o tym myślicie:) Proszę o to link: kobieta.wp.pl/gid,14171659,img,14171686,kat,79596,title,8-meskich-grzechow-glownych,galeriazdjecie.html
  • Uwaga, będę narzekał. Jestem spokojnym, ciepłym, czułym facetem z gatunku takich co lubią się przytulać, patrzeć w oczy, chuchać i dmuchać. I któryś już raz z rzędu obserwuję że w starciu z tzw. bad boyami jestem z góry skazany na porażkę. Niektóre z szanownych Pań zachowują się tak, jakby chamstwo i buractwo były najlepszym afrodyzjakiem, jakby lgnęły do facetów dających możliwie największą szansę na awantury, bicie i zdrady. Zdaję sobie sprawę że istnieją genetyczne uwarunkowania do wybier...
  • Gdzies uslyszalam, ze faceci sa jak rozmowy telefoniczne: zajety albo pomylka:) Gdzie szukac tych normalnych?
  • Mam 23 lata. Nie ukrywam, że jestem nieśmiała i wrażliwa (może nawet trochę za bardzo), a szukam kogoś męskiego, opiekuńczego, pełnego pomysłów i pozytywnej energii... jak na razie bezskutecznie, bo niestety coraz mniej takich. Jeśli jesteś z Torunia lub okolic i masz ochotę pogadać z marzycielką i niepoprawną romantyczką, to zapraszam na gg: 6286510.
  • Nudzi mi sie a pisać nie ma z kim
  • Tak mam nadwage i juz jestem krotko po 30-stce, ale mimo to jestem wesola osoba ktora nadal szuka swojego szczescia.
  • Zastanawiam się gdzie podziały się czasy, w których męzczyzna chciał nim byc w pełni tego słowa znaczeniu.Gdzie kobieta mogła byc kobietą, czuć się bezpiecznie przy nim. Tyle wszędzie kobiet gdzie muszą walczyć o pozycję w społeczenstwie. To przecież facet był kiedyś kims takim. Czy to nie kolejny argument na to, ze facet nawet z tego zrezygnował by iść na łatwizne? A co z kobietami, które cenią sobie tradycję rodzinne. Chcące czekać z obiadem dla swoich bliskich? Przecież właśnie...
  • Próbuję ale chyba nie potrafię zrozumieć ich zachowania. Mam taki problem z jednym, na początku pisał codziennie, słonko i takie tam, a teraz potrafi się nie odzywac przez parę dni. Tłumaczy się ze praca, studia itd. ale ja nie wiem czy to prawda, a najgorsze ze nie ma czasu nawet żeby się spotkać. kiedyś się zdenerwowałam i powiedziałm ze chce to zakończyć, a on ze chce byc ze mną, tęskni. Kurcze więc o co tu chodzi??
  • Hej. Gdzie można poznać ciekawego faceta ok. lat 30-tu w Warszawie? I proszę nie pisać cudownych rad "nie szukaj- sam się znajdzie", bo samo nic się nie zrobi:) Jak spędzają wolny czas owi mężczyźni? Gdzie ich szukać?
  • tak naprawdę każdy facet chce się tylko fajnie pieprzyć, w dupie ma to co kobieta mysli, co czuje, chyba ze to co mysli i czuje związane jest ze sferą seksu! rzygam ju,ż takimi facetami, wszyscy sa tacy sami! kurwa wszywscy!!
  • Jestem samotną dziewczyną. szukam jakiegoś normalnego faceta. męczy mnie to jak facet tylko myśli o jednym. czekam na jakiś kontakt.
  • Witam;) Mam 19 lat ale jestem bardzo dojrzałą osobą... niestety jestem samotna;( chętnie poznam faceta z okolic Żywca;)
  • ...jest powabna? :>
  • jakiś czas temu założyłam konto na serwisie randkowym. poznawanie nowych facetów w realu mam nieco ograniczone przez przesiadywanie w fabryce i tłuczenie sie wciąż w jednym środowisku które już obrzydło. ;) więc postanowiłam tak. powiem wam -fajni są ci faceci tam, myślałam że może tam rzeczywiście same jakieś niedoroby albo żonaci faceci szukający wrażeń na boku- tacy też są, ale nie tylko. :D fajni są. jak tacy fajni wirtualni to należało sprawdzić czy poza siecią też tacy fajni. i t...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.