facet

(391 wyników)
  • Witajcie. Proszę oceńcie to bo nie wiem co myśleć. Poznałam faceta miesiąc temu. Ja rozwódka z dwójką dzieci, facet młodszy o 3 lata. Kochany, czuły, dobry. Mówił że chce się ze mną spotykać i się spotykaliśmy, czułam że mu zależy. Wydawało by się że bez wad. Nie przeszkadzał mu mój wiek. On w trakcie rozwodu z dużymi przeszkodami związanymi z tym. Chciał się spotykać, pisał że tęskni, że chce się spotkać, prawił mnóstwo komplementów. całował, przytulał, kupował prezenty. Gdy ja nie pi...
  • Pewnie zjedziecie mnie tutaj nieźle, ale wiem że sa tutaj fajne babki i faceci i coś mi poradzicie. Poznałam fajnego faceta. Miły, uczynny, troskliwy i zadbany. Na początku lawina wspólnych smsow, tęsknota, przyjaźń i mnóstwo rozmów. Spotykaliśmy się raz na 3-4 tyg., ale na codzień pisaliśmy do siebie. W przeciągu 2-3 tyg.było nawet 600 smsow pięknych, miłych. Wino, miłe slowa i sms. Wyglupy, żarty i śmiech. Gdy tylko jeden dzień nie pisałam to zaraz była troska czy coś się stało. Nie było ...
  • Od jakiegoś czasu mamy osobne sypialnie, gadamy ze sobą tylko "służbowo", zazwyczaj sprawy te dotyczą dziecka czy zrobienia czegoś w domu, jestem na etapie zamykania wszystkich spraw tutaj,część rzeczy mam już w nowym mieszkaniu, sprawy dotyczące rozwodu mamy już przerobione (przynajmniej w tych podstawowych tematach) i w zasadzie nasze małżeństwo jest już skończone. Tak myślałam.Do wczoraj. Wczoraj Pan i Władca wpakował mi się do sypialni twierdząc,że to przecież też jego łóżko i może spać g...
  • Na innym portalu w odpowiedzi na artykuł, że często małżonkowie będąc w związku przestają o siebie dbać, (czasem męzczyźni, czasem kobiety) że żony często się zapuszczają, nie uprawiają żadnych sportów mimo sugestii i próśb wysportowanego małżonka by coś z sobą robiły itd jedna z kobiet napisała taki tekst: "Ja tez nie mam jeszcze dzieci, ale ... jak nie miałam faceta miałam dużo więcej czasu dla siebie, nie gotowałam bo nie miałam dla kogo (sama zjadłam coś na prędce, ale dla niego j...
  • Czy normalny związek z facetem, który pracuje w tzw. służbach (nie chodzi o służby specjalne) jest w ogóle możliwy? Jakieś wielotygodniowe a czasem kilkumiesięczne "wyjazdy", te "służby", które mogą wypaść w każdej chwili i trwać dobę lub dwie. Mam wiele symptomów, że mój mąż spotyka się z inną kobietą. W zasadzie miałam je od dawna, ale nie przyjmowałam tego do wiadomości. Ignorowałam, Ale ostatnio trudno mi udawać przed samą sobą, że nic się nie dzieje. Zadzwoniła do mnie 2 miesiące temu ...
  • Byl watek o placeniu w kawiarniach i knajpach na Forum Kobieta. Moj problem to placenie za wycieczke. Na Forum Kobieta mnie wysmiali, wiec zwracam sie do was jako do doswiadczonych. Znam faceta ( Szwajcara ) od 5 miesiecy. Zaproponowal kilkudniowa wycieczke zagraniczna. Facet ma dobra sytuacje finansowa a ja bardzo zla ( jestem bezrobotna ). Juz 3 razy zaprosil mnie na weekend do hotelu. Wyraznie powiedzial, ze to zaproszenie, wiec zrozumialam, ze zaplaci i zaplacil. Przy czym ja zaplacil...
  • Nie ukrywam, że wieszam to dla otwarcia oczu co poniektórym. Albowiem ilekroć na tym forum pojawia się wątek o przemocy i ktoś się powoła na badania o podobnych u obu płci skłonnościach do stosowania przemocy, zaraz pojawia się negująca te fakty. Z kolei powszechne społeczne wyobrażenie, jest takie, że jak ktoś molestuje dzieci to tylko facet, a prawda jak widać jest inna :( www.dw.de/dw/article/0,,16086915,00.html
  • Dziewczęta, pewnie pojawią się głosy, że to takie infantylne ale porozmawiajmy o facetach :D Tych znanych facetach z radia, TV, prasy, polityki itp itd. I napiszcie w ramach wątku na luzie, który facet byłby dla Was niezły pod choinkę ;) Mnie ostatnio znowu spodobał się Małaszyński. Ma to coś ;) no i może w ramach dobroci świątecznej oszczędzimy sobie wpisów typu "aleś ty prosty garnkotłuk" ;) A panowie jak maja ochotę, to niech napiszą o świątecznej Śnieżynce ;)
  • Pisalam o tym na Forum KObieta ale robia sobie ze mnie jaja, wiec pytam i was o zdanie. Juz kiedys o nim pisalam. Zero jakiejkolwiek inicjatywy z jego strony. Jestem wlasnie po weekendzie z nim. Ogladalismy filmy na video wypozyczone przeze mnie, ja ugotowalam jak zawsze zreszta fajne potrawy. Ja mu kupilam prezent na Boze Narodzenie ( po 7 miesiacach zwiazku to dosc oczywiste , perfumy ) on mnie nie. Przyniosl bombonierke, ktora, jak zaznaczyl, dostal od klienta. Jakis czas temu byli...
  • W jednym z postów przeczytałem, że mąż powiedział żonie coś w stylu "matka jest jedna, a żonę zawsze można zmienić". No i zacząłem się zastanawiać, bo jakoś zasnąć nie mogę. Bardzo często tutaj i w życiu słyszy się, że faceci to maminsynki, że w małżeństwie bardziej matki słuchają niż żony, że w kłótniach zawsze stają po stronie rodzicielki zamiast bronić żony, a po rozwodzie zamiast pokazać, że są prawdziwymi, samodzielnymi i dorosłymi facetami, biegną na przysłowiowy garnuszek do mamusi....
  • Kto winny ? - facet ... czemu?? -dlatego...ile razy? -wiele KONIEC Dlatego piszmy MY !
  • bo ciągle czytam, że mam zapuścić włosy, to poznam kogoś.
  • Hmmm, mam teraz chwilke czasu i sobie czytam wszystkie watki. W jednym z nich piszemy, ze duzo soob poznaje sie przez portale internetowe. I co mnie"uderzylo" to to, ze duzo kobitek pisaly, ze ich facet nie jest przystojny, ale....i tu wymienione inne zalety. Ja to chyba jestem wybredna, bo facet MUSI mi sie podobac, szczegolnie taki poznany przez net. Pewnie przez to zostane sama;)
  • Od początku roku mniej więcej mieszkam razem z moim mężczyzną (który jest moim mężem - nie mężem, zależy z której strony na to spojrzeć :) Wiecie, to dziwne, ale… chwilami się boję, bo widzę swoje totalne przewrażliwienie w momentach, które w jakiś sposób przypominają mi sytuacje sprzed rozwodu, np. gdy od mojego mężczyzny słyszę, że nie pójdzie z nami na jakieś tam spotkanie ze znajomymi, bo musi jednak jeszcze w domu posiedzieć nad czymś do pracy (podczas gdy siedział całą sobotę od ...
  • Melduje sie ponownie po 2 miesiacach. Pisze, choc w sumie wiem co przeczytam w Waszych odpowiedziach. Po 2 miesiacach nie zmienilo sie NIC. Bylismy tydzien na Malediwach - bylo bardzo fajnie, ale tam jest z definicji fajnie. Bylismy tez na 4-dniowej wycieczce w Europie i na jednym wyjezdzie weekendowym. To tyle. Weekendy i wieczory tu na miejscu bez zmian, to znaczy siedzenie u mnie w domu. I tyle, pomimo moich licznych prosb i propozycji wyjscia. W ubiegla niedziele pan wyszedl z domu na...
  • Czytam wątek o gąskach i oczom nie wierzę. Jeśli naprawdę polscy faceci mają takie świetnie samopoczucie i tak wysokie mniemanie o własnej męskości, seksualności i urodzie, to wiem dlaczego są tacy zaniedbani, brzuchaci, bęzzębni i do tego fatalnie ubrani. I zawsze smierdzą papierochami i piwem. A do tego mają te swoje miękkie i małe słowiańskie cofnięte niemęskie podbródki. Tyle w temacie. I przepraszam tych, którzy tacy nie są. Ale taka jest większość. I jeszcze komentarz zaprzyjaźnionych...
  • Chcę zrozumieć swojego ex męża a kto jak nie faceci będący w podobnej choć na pozór sytuacji mogą mi pomóc. Nie będę się rozpisywać bo i tak to nic nie da, nakreślę tylko o co mi tak właściwie chodzi. Jestem po rozwodzie od ponad 4 miesięcy ale z przyczyn finansowych wciąż mieszkam ze swoim byłym. Musieliśmy się chyba rozwieść aby móc się tak szanować jak teraz. Troszczymy się o siebie nie wchodząc w żadem sposób w swoją prywatność. Informujemy o swoich zamiarach i ogólnie dogadujemy się jak ...
  • Dlaczego rozpad to zawsze wina faceta ? Przeważnie każdy wątek taki jest. Facet zdradzał, facet pił hektolitry wódy, facet nie opiekował się dziećmi, nie dbał o rodzinę, nie pracował, nie wracał na noce.... tysiące powodów. Tylko ja się wybroniłem i jestem kryształ ? Nie - to jakieś dziwne ? Wszystkie kobiety to anioły, wszystkie kobiety pracowały na 2 etatach żeby zarabiać na dom dzieci i pana... nie piły, nie łajdaczyły się , nigdy nie zdradzały, wszystkie och i ach, są debest...
  • Poltora roku temu: jego przymiarki do zdrady, moja intuicja mi podpowiedziala, ze cos jest na rzeczy, pani z pracy dala mu kosza. Klamal i wypieral sie do konca swoich intencji, mimo dowodow czarne na bialym w postaci maili, zapewnial, ze kocha mnie i po prostu tamta go troche zauroczyla, blagal o wybaczenie, ze teraz to juz bedzie wspanialym mezem. Pare miesiecy temu postanowil byc uczciwy, bo najpierw pewnego wieczoru zazadal rozwodu, a dopiero pare dni potem odkrylam, ze mialo t...
  • Od prawie 2 lat sama wychowuję córkę, mam też 2 starszych synów. Z tatą dziewczynki rozstałam się miesiąc po jej urodzeniu. Bo... tygodniami sie nie odzywał, bo tak samo traktował moje dzieci (milczenie), bo strzelał fochy, dokuczał, obniżał poczucie własnej wartości, a gdy leżałam w pologu dogryzał, że w domu nie posprzatane na tip top, a ja tylko sie wyleguję. Tata uczestniczy w życiu dziewczynki 2 razy w tygodniu - w środy od 18 do 21 i w soboty od 12 do 21. Początkowo był z nią głównie u ...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.