Forum Towarzyskie Romantica
ZMIEŃ
      facet

facet

(710 wyników)
    • Wychodzimy do prawdziwych facetów, żonatym odradzamy - odwiedź nas na Sprawdzone i prawdziwe dziewczyn żądnych przygód.
    • co mam myśleć o facecie który zapytał mnie czy ten gość z którym tańczyłam to mój chłopak czy brat a gdy powiedziałam że brat to się speszył i mało ze mną rozmawiał ale widziałam że cały czas sie na mnie gapi ...
    • Mam problem... podoba mi się pewien facet. Świetnie się dogadujemy, z charakteru jesteśmy do siebie bardzo podobni. Jest romantyczny, zabawny i przyjacielski. Najlepsze jest to, żę gdy widzi kobietę zwraca uwagę na jej charakter, a nie na fizyczność. Niestety mieszka 35km ode mnie, więc widujemy się w weekendy, a poza tym to tylko gg;/ jak go poderwać i dać delikatnie do zrozumienia, że mi się podoba? W sobotę idziemy razem na kawę (niestety nie sami), więc czekam na propozycje :)
    • A właśnie , że nie!Z okazji Walentynek szarpnę się na wyznanie, że te wszystkie uogólnienia, że facet to...wszystko co najgorsze, są mocno krzywdzące. A nawet dodam, że z mojej obserwacji świata wynika, że są często wrażliwsi, wierniejsi i bardziej spragnieni normalności niż kobiety.I to mówię ja pyszczek, z zawodu kobieta:)
    • Hej ludziska, Mam taka mala historie.. Zaduzylem sie po uszy w kolezance z pracy, ktora to ma faceta :( Otoz... pracujemy w jednej firmie a do konca zeszlego roku w jednym dziale.. Bardzo mi odpowiada jej osobowosc i aparycja (po prostu czuje ze to moja druga polowka pomaranczy :)). Na ostatniej imprezie firmowej oboje troche popilismy i poszlismy do klubu w ktorym tanczylismy jak szaleni chyba z 3 godziny non-stop- bylo cudownie. Jakos tak wyszlo, ze non stop trzymalismy sie za re...
    • Witam serdecznie szukam fajnego faceta jestem przecietną osobą ni piekna ni brzydka:) nie szukam księcia z bajki. jesli ktos taki sie znajdzie prosze o pozostawienie sladu odpisze na bank :) aha i dobrze by bylo jak by byl od 30 do 30 pare:)
    • Co ma zrobic dziewczyna żeby facet odważył sie zrobic pierwszy krok tj. zaprosił na piwo lub kawę?
    • .....sobie przyrodzenie? Czy wam kobieta sprawa przyjemnosc jak facet sie poniza starajac sie o wasze wzgledy, ze unikajac tego wolimy zyc samotnie? fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/pijany-mezczyzna-odcial-sobie-siekiera-genitalia,882061,2943
    • Mialam wrazenie,ze krazy kolo mnie (widuje sie z nim codziennie) i teraz nie wiem czy to mi sie wydaje,ze przestal czy faceci potrafia czasami udawac?a moze mu minelo zainteresowanie?
    • gdzie wy jesteście mężczyzni którzy przynoszą kwiaty, przytulają ,mówią miłe słowa ....no gdzie????????
    • Nurtuje mnie to pytanie od pewnego czasu, mianowicie od czasu kiedy po rzostaniu z chłopakiem stałam sie ponownie "wolna" w sensie " do wziecia" ;)) Wkroczyłam w zapomniany do tej pory świat randek, kokieteryjnych spojrzeń, spotkań w kawiarni, ogólnie rozpoczał sie czas poszukiwania nowego partnera. No i teraz słuchajcie, dla 99 % facetów z którymi sie do tej pory spotkałam byłam, cytuje " tą NORMALNĄ dziewczyną, tą której szukali, poznać mnie to jak trafić 6 w totka, nie wiedziel...
    • nie wiem, czy to ja jestem jakaś dziwna, czy to wszystkich fajnych romantycznych facetów z okolicy wywiało, bo dookoła sami twardzi maczo, a mi tak się marzy romantyk z bukietem róż w dłoni i tomikiem wierszy pod pachą. gdzie takiego znaleźć?
    • "loda"?
    • gdyby nie był kłamcą... Dlaczego ja mam takiego pecha!?!
    • Witam. Prosta sprawa: jest facet, jest dziewczyna. Oboje spotykali się trochę jakiś czas temu (ale nie są razem), teraz sprawa przycichła z pewnych powodów (niezależnych od faceta, problemy dziewczyny + jej wahanie względem niego i jeszcze kilka rzeczy, których ona powiedzieć jemu nie chce (osoba ogólnie zamknięta w sobie)). Chłopakowi dalej zależy, myśli itd. Ona prostuje swoje życie, on szaleje (wewnątrz siebie, nie okazując tego na zewnątrz), że nie może się z nią spotykać. Mówiła...
    • zmieniają zdanie o nas gdy zobaczą... potem znowu zmieniają gdy doświadczą kobiety na własnej skórze;-) A gdy sami sie zmieniają szukają potwierdzenia, że nie zmieniaja się...
    • doradźcie gdzie się Ci fajni, wartościowi faceci podziali?
    • czy faceci kierują się w postępowaniu rozumem, mózgiem? cz czymś innym?
    • ...juz mam dosyc mojego stanu samotnego... skad sobie wytrzasnac faceta??? tylko niech mi nikt nie pisze, ze mma nie szukac on mnie sam znajdzie... bo w to nie wierze!!!!!!
    • Z poprzednim facetem rozstałam się po długoletnim związku 1,5 roku temu i zaczynam zastanawiać się, czy kobieta (na marginesie atrakcyjna, wykształcona)krótko przed trzydziestką ma jeszce szansę na znalezienie fajnego faceta żeby stworzyć z nim udany związek. Prawdę mówiąc po upływie tego czasu zaczynam tracić nadzieję, zwłaszcza, gdy (głównie za sprawą pracy) brak okazji na spotkanie drugiej połówki. Czyżby w tym wieku pozostali mężczyźni już tylko z odzysku ?

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.