facet

(186 wyników)
  • Co o tym myślicie? Mój chłop złożył dziś papiery na pedagogikę specjalną. Decyzję podjął wczoraj. Na pytanie o motywację stwierdził że 1) znudziła mu się jego praca, 2) podoba mu się moja praca. Jestem w lekkim szoku... no, dobra całkiem ciężkim szoku :/
  • odpowiedzi na to pytanie pomoga mi rozwiklac pewnien zyciowy problem. prosze o rzeczy wazne i niewazne, praktyczne i niepraktyczne, po prostu kazde :) moge zaczac od tego co sama wiem do naprawiania auta i roweru do pogadania o niczym do seksu do postraszenia nachalnego żula
  • No, jak w temacie. Nie chodzi o to, na co zwracacie najpierw uwagę, że "ja lubię niebieskie oczy", "ja lubię zgrabne tyłki"... Tylko chodzi o jakieś nietypowe cechy ciała (umysłu?) Was kręcą. Dla przykładu: ja maniakalnie kocham blizny. Podniecają mnie na maksa. Z tego względu bardzo mnie ruszają też tatuaże, byle oryginalne... Uwielbiam też męskie ramiona, mocne, umięśnione - dają mi max poczucia bezpieczeństwa, takiej męskości właśnie. Są bardzo erotyczne. Tyle, co mi przyszło ...
  • .. macho, raczej oschły "pan i władca"? tak się zastanawiam. spotkałam wczoraj parę, która stanowiła dla mnie clou "cipowatości". ona w ciąży (małej, gdyby nie powiedziała, nie zorientowałabym się) i on: "od kiedy zaczęliśmy starać się o dzidziusia, nie uzywamy kuchenki mikrofalowej", "50m2 na trzy osoby to za mało, dziecko od urodzenia musi miec swoje miejsce", "Madzia jest w ciąży, nie może spać na materacu" i szczerze mówiąc, miałam odruch wymiotny. czy byłabym w stanie znie...
  • co byście zrobiły: Jesteście kobietą samotną koło 30... dobra praca, mieszkanie ... po przejściach. Poznajecie faceta z którym mieszkacie i żyjecie już jakiś czas. Facet ma dziecko i nie spędza wakacji z wami tylko z dzieckiem... nie spędza z wami weekendów tylko z dzieckiem... jedno popołudnie w tygodniu też jest tylko dla dziecka. to normalne czy nie bardzo??? walczyłybyście o swoje normalne miejsce w tym układzie czy trwały tak dalej dla dobra nie wiadomo czyjego???
  • Lubicie facetow noszacych kolczyki, bransoletki i inne blyskotki? Ja nie znosze, jedyna ,moim zdaniem, dopuszczalna bizuteria to obraczka i zegarek. W ostatecznosci spinki do mankietow.
  • Moja przyjaciółka z liceum związała się z facetem młodszym o 4 lata - no i fajnie, jest szczęśliwa (właśnie brali ślub) - tylko jedna rzecz jest dla mnie dziwna. Póki nie znała tego gościa bardzo często się spotykaliśmy, również razem z moim małżem, odkąd zaczęła z nim kręcic nasze kontakty były coraz rzadsze - widac było, że jej chłopak nas nie lubi, aż w końcu praktycznie zerwała kontakty ze wszystkimi dawnymi znajomymi. W tej chwili obraca się tylko w kręgu znajomych swojego ...
  • Technicznie wiem dlaczego, ale co za niesprawiedliwość! Nie dość, że "w bólach rodzić będziesz", to jeszcze okropna skóra po zimie (no dobra, po obżarstwach zimowo-wiosenno-przedletnich) Kupiłam dziś szorty, w domu obejrzałam się dokładnie i... z przodu jak cię mogę, ale z tyłu, zwłaszcza przy przykucaniu, upiorstwo wyłazi w całej krasie. Żeby nie było, waże 50 kg, więc nie mam nadwagi. A cellulit beautiful :( A co powiedzieć mają te przy kości???? A facet rozbebeszy na plaży p...
  • auto. pojechaliśmy na warsztat, no i musiałam zapłacić 300 zeta mam doła, NO NIECH MNIE KTOŚ PRZYTULI!!! dodam zem spłukana na maxa za tydzien biore ślub
  • obiecałam koleżance, że zapytam szersze grono. Sytuacja: Niedawno się poznali, może coś z tego będzie. Rozmowa przez telefon: Ona: Jesteś teraz w necie? On: tak ona: czy możesz coś dla mnie sprawdzić? on: tak ona: wejdź w google. on: w co? ona: no w google. on: .........co to są te google? (wykluczamy niedosłyszenie lub zakłócenia na linii) I teraz: czy taka , powiedzmy luka w obyczajach, przekreśliłaby faceta u Was?
  • Jak dzisiaj byłam w pracy, zwróciłam uwagę na mężczyzn, którzy ze mną pracują i którzy przychodzą z zewnątrz. Oglądałam ich sobie dokładnie, pogadałam z niktórymi i doszłam do wniosku, że podciągają mnie faceci: - starannie ubrani ( nie chodzi mi o gajer i lakierki, tylko o dopasowanie np. kolorów) - czyli brązowe, skórkowe buty i takiż pasek do spodni, - posiadający duże poczucie humoru, niedopowiedzenia są booooskie! - krótko ostrzyżeni i ogoleni, - ładnie pachnący ( nie potem g...
  • Facet, 26 lat, po studiach nr 1 w Wawie, drugie kończy jesienią w L . Szanse na pracę/rozwój zawodowy – w Wawie jak najbardziej – w L. – tak sobie. Wybranka – równolatka, ma 3 lata do skończenia specjalizacji w L. Po tejże – znajdzie bez problemu pracę gdziekolwiek bądź. Najbliższe trzy lata muszą jednak spędzić w L. No i zagwozdka. Jaki użytek zrobić z tych 3 lat?? Założyć rodzinę, wygenerować i podchować ewentualne dzieci i potem ruszać na Stolicę? (...
  • Rzeczony facet ma lat 10. Lubuje się w literaturze fantastycznej/przygodowej/podróżniczej i książkę o takiej właśnie tematyce zażyczył sobie pod choinkę. I jestem w kropce, bo moje pomysły skończyły się na Władcy Pierścieni, którego zresztą ów młodzian raczył już łyknąć. Help <prosi> :)
  • Aaaaaaaaa! Zabierzcie go do cholery, bo go ukatrupie. Wstaje o 8 (ja wstalam o 6.30 z mloda), zly humor (no bo mu pospac dalam) i sie zaczynaja klotnie. Bo co ja zrobilam, ze mi nie wyszla polewa na ciasto? Ale ile to jest za duzo kremowki? I wszystko z nastawieniem, ze cos zle zrobilam a on, co sie przeciez zna, na pewno pokaze mi co zrobilam zle. No to ja wkurw. I wrzask, zeby mi sie odpierniczyl i z kuchni wyniosl. To obraza majestatu bo on tylko chcial sie zapytac ALE zanim sie zapytal to...
  • ma 39 st. Od pierwszego dnia naszej znajomości pierwszy raz choruje. Dałam mu Apap, bo nic innego zresztą nie mamy, łyżkę miodu i herbatę malinową. Coś jeszcze może mu pomóc (za sugestie erotyczne z góry dziękuję) czy po prostu zostawić w spokoju?
  • Czy Was też śmieszą przeokrutnie faceci noszący torebki swoim towarzyszkom? Rozumiem aktówkę z dokumentami czy torbę z laptopem, ale kiedy widzę idącą parę a w jego rękach małą, fikuśną damską torebkę to śmiać mi się chce strasznie. Źle pojęta dżentelmeńskość?
  • Powiedziałam w grupie znajomych i zostałam opierdzielona lekko - bo to obraźliwe podobno. Czyli co - o białym facecie powinnam mówić "jasnoskóry"? A o Azjacie "bardzo jasnoskóry"? Powiedzcie, czy "czarny" to brzydkie słowo?
  • żadna prowokacja :D zastanawia mnei ejdna rzecz. Jakaś taka prawidłowść. Facet, który o swojej ex mówi źle, twierdząc że całą wine za rozpad związku ponosi ona często okazuje się wcale nie takim ideałem. Mój przykład. Ojciec Zu na swoją byłą gadał straszliwie, jaka to głupia wredna itp. Teraz z tego co wie o mnei mówi to samo. On sam aniołem nie jest, charakter ma trudny i konfliktowy. Po bliższym poznaniu zaczełam się zastanwaiać kto tak naprawde był przyczyną rozpadu ich związ...
  • może nie najzgrabniejsze pytanie stworzyłam, ale musiało zmieścić się w temacie ;-) Moja wątpliwośc dotyczy takiej sytuacji: facet dostaje pracę za granicą, przenosi się tam z rodziną. Co robi żona? Zajmuje się domem, znajduje sobie tam pracę? Czy znalezienie pracy przez kobietę (oczywiście zakładam, że zna język) jest w ogóle możliwe, zakładając, że nie jest specjalistą w jakiejś dziedzinie - lekarzem czy informatykiem? Wiem, że pare osób jest na emigracji albo ją planuje - może macie zna...
  • co sądzicie na temat długich paznokci u facetów bo mi się chce rzygać jak to widzę

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.