facet

(162 wyniki)
  • cellulit? czy ja wiem? może oni po prostu za rzadko nóżki pokazują? ;) www.plotek.pl/plotek/1,78648,6440990,Na_dobry_humor___czyj_to_fan_.html
  • wiadomosci.onet.pl/1710192,441,item.html Jestem ewenementem, nie czytam przy sraniu, nie lubię siedzieć długo. Cholera, może nie jestem prawdziwym mężczyzną?
  • czuje sie jak idiotka moja naiwność graniczy z głupotą wczoraj było cudownie z moim kolegą-przyjacielem obiad, rozmowy, chyba ze 4 telefony nie jestesmy parą, współpracujemy ja lat 30 wolna, on 43 rozwiedziony od 14 lat stanęło na tym, że dziś popracujemy w internecie wysłałam esa około 13 że jade do mamy i bede w domu po 17-stej i wtedy Robert może przyjechac niestety nie było odpowiedzi około 18-stej wysłałam esa że chciałabym wiedziec czy przyjedzie czy tez nie nie było znowu od...
  • Dlaczego faceci są tacy fajni: 1. Ich dupa nigdy nie jest czynnikiem decydującym podczas rozmowy o pracę. 2. Ich orgazmy są zawsze prawdziwe. 3. Ich nazwisko zostaje. 4. Garaż jest ich cały 5. Ich plany weselne troszczą się same o siebie. 6. Mechanicy samochodowi zawsze mówią im prawdę. 7. Gówno ich obchodzi, że ktoś nie zauważa ich nowej fryzury. 8. Ta sama robota większa płaca. 9. Zmarszczki dodają charakteru. 10. Nie muszą opuszczać pokoju aby poprawić sobie krocze. 11. Suknia ś...
  • Weźmy na przykład Roberta Kubicę... i co,dobrze Ci ???
  • Nie wiem, co mam w sobie. Ale, dzisiaj przystawiał się do mnie jakiś stary oblech. Starszym facetom pozostało chyba już tylko szukanie kochanki. Jakiś młody to fajnie. Ale w pracy to jest nieprzyjemne. Przed swoim końcem odważył się. A, teraz będzie bał się, że oskarżę go o molestowanie:))))) Mężczyźni. Nie bierzcie uśmiechu i miłego usposobienia za zaproszenie do czegoś więcej!!!
  • no, nie wiem co mozna robic z taka iloscia na raz. plis, niech ktos podpowie!:)
  • co myślicie na ten temat...Czy wyglądają męsko w tym kolorze, a może widząc takiego jegomościa od razu kojarzy Wam się jedno...??? :-)
  • wcale nie marudny facet! Moje mezowie burzy stereotypy, zaskoczyl mnie na maxa. Kicha, charla i ma dreszcze,ale uparl sie,ze musi dokonczyc robote kuchenna (podlaczanie wody) i nie slucha moich nakazow pojscia do lozka... Tez tak macie?
  • az sie gotuje no!!! siedza takie pedaly i kombinuja.. zabronic czy pozwolic usuwac ciaze.. (pomijam fakt moralnosci w tym poscie bo jest to sprawa indywidualna).. niech jeden z drugim zajdzie w ciaze, przenosi ja i bedzie "pelnoetatowa mama" i potem decyduje.. czy my kobiety wnikamy jaka iloscia spermy maja tryskac faceci..?? i czy wogole maja tryskac..?? a moze im tego zabronic...?? wrrrrrrrrrr!!!
  • wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3693941.html
  • Dlaczego każda sytuacja, w wyniku której się do nich nie odzywa jest przez nich utożsamiana z fochem, obrażaniem się etc.nawet jeśli powiedzą "I'm sorry", jakby po polsku nie mozna tego wyrecytować???A może oni wciąż mają coś na sumieniu??? Nie rozumiem...Ehhhhhhh... Dobra, pomarudziłam trochę Badzia
  • to wiem jedno - wiedziałabym, jak się zająć kobietą. jak ją uszczęśliwić. i nie wiem, czy wynika to z tego, że jestem kobietą, czy z tego, że to takie proste i banalne, a 80% mężczyzn nawet na to nie stać... ku.wa, przysięgam, normalnie czułaby się przy mnie jak księżniczka... p.s. anonse o tematyce lesbijskiej będę odnotowywane jako spam, nie tędy droga
  • też bobra? znaczy u siebie. czy jeżozwierza? słów, więcej słów mi dajcie!!! jak wołał poeta.
  • no normalnie nie mogę sobie go jakos skojarzyć, czy mozecie mi powiedziec, on prowadzi jakis teleturniej, program kulinarny, zdrowotny, czy jakis? normalnie spac mi to nie daje skad ja go znam, bo m jak milosc nie ogadam, a wiem, ze gdzies go widuje w tv. Pomocy.
  • jak dziewczyna ma duzu dziuru? :D I czy jak moj eks sie okazal gangsterem to moge opowiadac, ze bylam dziewczyna gangstera? :D
  • tak pomyślałam dzisiaj o moim małżu, kiedy pobrudził koszulkę nie włożywszy jej jeszcze na grzbiet. Inna sprawa spodnie. Kobiety wiedzą (może i niektórzy facecie też) ile trzeba włożyć wysiłku w upranie i uprasowanie spodni garniturowych. Mój, kiedy założy takie prosto spod żelazka jest pewne, że zaraz ubrudzi na imprezie... Jak dziecko, jak dziecko!
  • jak coś im wypadnie (w ich mniemaniu ważnego) to przekładaja spotkanie i tak spokojnie mówią, że jutro dla nich to normalne, taki "lajcik" niemal a kobiety jak sie ustawią na spotkanie to choćby sie paliło i waliło: będą i jak tu nie robić focha>? normalnie jak nie ma być przykro!
  • www.sfd.pl/1/images2002/20021228223711.jpg taka sylwetka, to esencj amskosci, szerkie barki, waska tali ai biodra, ladna czysta skora,zadbany wydebilowany,usmiechniety,wyrzezbiony, ani grama tluszczu, czemu tak klamiecei na forum ze taka sylwetk asi ewam ni epodoba? przeciez w glebi duszy zazdrsocic ekobietom ktor emaja takich facetow, (pominmy fakt ze jes czarny bo jak wiadomo polskei kobiety ni elubi ainosci a co za tym idzie murzynow] jesli wywalici e zno wto bede spamowal ile...
  • Kolacja pyszna, facet hmmm...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.