facet

(98 wyników)
  • ryczeć mi się chce znowu, sobota a ja nie mam co ze sobą zrobić, wszyscy znajomi w parach mają swoje sprawy i swoje plany a ja sama jak kołek :(. był taki jeden ostatnio już mialam nadzieję, było super, miłe gadki, spotkania, było wesoło i nietypowo, trochę szaleńczo - aż chciało się żyć, od dawna nie miałam takiego usmiechu na twarzy, mialam wrazenie ze unoszę sie nad ziemią............. "zadzwonię do ciebie/odezwę się, buziaki serducho" (tak mnie nazywał mimo ze znalismy sie kró...
  • powiedzcie mi coś bo chyba pogubiłam się we wszystkim... jak to jest u Was? Czy Wasi mężczyźni też ciągle myslą o seksie...? podkreślam ciągle... długi związek i nagle przyczyną wszystkich problemów okazuje się to, że facet ma w głowie tylko ciągły seks... załamka... a miał być ślub... a teraz sama nie wiem... niby mnie kocha itd, ale ciągle ma taką na mnie ochotę, że komplikuje to trochę wszystko. kocham go bardzo, też lubię się z nim kochać ale bez przesady...
  • takim wnioskiem zakończyła sie wczoraj dyskusja moja i moich kumpeli. Dyskutowałysmy długo, przy winku, i normalnie ostatecznie do takiego wniosku dosłzysmy. Wiem, że to nie jest nic odkrywczego, ale naprawdę - ONI SĄ TACY SAMI!! chyba zostanę lesbijką :D
  • ...czy mozna kochac tak zeby nie zwracac uwagi na inne osoby... Zacznę od poczatku... Mam faceta- kilka dobrych lat- jest fajnie, chce z nim spedzić reszte zycia ale zanim dojrzałam do tej decyzji przez te 9 lat razem miałam i mam rozne "przygody"...przede wszystkim w mojej głowie...podobało mi się kilku facetów...byli w moich myślach...w moje głowie obecni bardziej niż powinni...potem był znajomy z neta...spotykalismy sie...on tez zajety i spotykalismy sie po to zeby poprzytulac sie...
  • Witam wszystkie panie;) Chyba potrzebuję się wygadać. Mogę? (zakładam, że odpowiedź jest twierdząca:)) Mam 22 lata. Mój facet także. Oboje studiujemy, coś tam dorabiamy na boku, generalnie nie jest źle. Jesteśmy razem już prawie cztery lata, a jego rodzice traktują mnie praktycznie jak córkę (zapraszają na obiadki, coby pogadać, dzwonią, pomagają, łącznie z tym, że ostatnio teść zaczął robić różne aluzje na temat dzieci:)). Cud, miód i orzeszki. Pochodzimy z tej samej miejsc...
  • W piatek na imprezie na ktora wybralam sie z przyjaciolmi poznalam faceta.. cala nac zawracal mi glowe, taka mala przylepka i chyba z 10 razy prosil mnie o numer.. W koncu go dostal. Pod koniec imprezy postanowil mnie odprowadzic do domu.. po drodze jednak zadzwonila do mnie przyjaciolka by zapytac czy juz wrocilam do domu.. gdy skonczylam rozmawiac zauwazylam ze "kolega" rozmawia sobie z jakimis ludzmi, i zapomnial o calym swiecie.. wiec poszlam sobie do domku.. Nastepnego dnia d...
  • A więc dałam sie oszukać facetowi czuje się podle i jest mi bardzo smutno,chciał mnie tylko wykorzystać, chciał zapomnieć o dziewczynie a ja głupia myślałam... teraz co? ona wróciła do niego a on co? Olał mnie nie pisze, nie dzwoni choć jeszcze wczoraj twierdził coś innego,że będziemy pisać... że pozostaniemy przyjaciółmi...Nic dla niego nie znaczę...
  • moglybyscie byc z nizszym od siebie facetem? ostatnio coraz czesciej takie pary widuje. panna nie dosc, ze wyzsza to jeszcze na wielkich szpilach na przyklad. a moze to taka nowa moda? :) ja wlasnie poznalam fajneeeeego faceta, jest mojego wzrostu, jakos mi dziwnie z tego powodu, jakos przywyklam do duuuuzych facetow... moze sie przestawie? :)
  • 1. Wrzeszczy kiedy jest głodny. 2. Zawsze pcha się do łóżka. 3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry. 4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej. 5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę. 6. Nie lubi obcinania pazurów. 7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety. 8. Ciężko przemówić mu do rozumu. 9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa. 10. Nie sprząta po sobie. 11. Wpycha nos do każdego garnka. 12. Cały czas by spał. 13. Nie wyjaśnia,...
  • Witam Wszystkie Panie! Dawno mnie juz tu nie bylo,ale w końcu znalazłam chwilę żeby odwiedzić moje ulubione forum. No i musze Wam cos opowiedzieć. Robimy z mężem remont, pomaga nam bardzo wielu znajomych i przyjaciół no i pewnego wieczora stało się tak, że mój mąż nie mógł pójść do tego mieszkania a przyjechał nasz dobry znajomy i chciał żeby mu otworzyć drzwi i cos tam pokazać( ale mniejsza o to), więc mój mąż poprosil mnie, żebym pojechała. Więc wsiedlismy w samochód(ja i ten z...
  • co zniesprztajacy, facetem?? nie sprzatac??i zarosnac w brudzie?? wymusic krzykiem?? fochami?? aby troche po sobie posprzatal?? bo ja juz nie wiem.. prozba nie pomaga. zracji ze mi zle ide na solarium dzis :) idzie ktoras ze mna :D
  • Bo po rozstaniu z narzeczonym i wikłaniem sie w różne inne dziwaczne związki powoli opuszcza mnie nadzieja. :( Dużo pracuję, nie mam siły codziennie gdzieś wychodzić, randki internetowe są tragiczne... I tak sobie pochlipuję w kąciku...
  • trochę z humorem, trochę z żalem...;-) (nie było mnie to teraz nadrabiam wątkiem który mam nadzieję się spodoba;-) Odkryłam, już po swoim ślubie, już jakiś czas temu, że nagle mam powodzenie...że gadam z facetem, i on od razu coś sobie wyobraża;-) ciągle słyszę komplementy, miłe słowa, ze strony mężczyzn starszych i młodszych. Wcześniej, kiedy byłam sama - jeszcze to pamiętam - nie było tak. Było raczej naprawdę cienko... czy faceci doceniają kobietę patrząc przez pryzmat docenienia j...
  • poklocilam sie wczoraj z chlopem, troche przesadzilam pojechalam po nim rowno:-(( wiem, wiem..mam trudny charakter, troche mnie ponioslo, nie przebieralam w slowach. wkurzyl sie. chcialabym go etraz jakos przeprosic, macie jakies sprawdzone sposoby??? ;-)
  • nie 5 lat, nie 10, ale na przykład 20. to mam na myśli pisząc "dużo". mam fenomenalnego kolegę, przyjaciela, dużo starszego ode mnie. nie widać tego po nim, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. a widać za to emocjonalnie. potrafię z nim rozmawiać o wszystkim, jest DOROSŁY, wie co nieco o życiu (bo jego też do najłatwiejszych nie należy), ale czasami zachowuje się jak walnięty 17-latek i za to go uwielbiam. prześwietnie się z nim bawię na przykład - najczęściej dużo lepiej niż z moimi r...
  • panuje stereotyp, iz to facet powinien w zwiazku byc starszy najlepiej o 2 lata. Ale duzo ostatnio zwiazkow rowiesnikow, a nawet kobiet, z mlodszymi mezczyznami. Czy Polska zawsze bedzie patrzec na stereotypy.. wiem, ze faceci podobno dojrzewaja pozniej, ale to nie jest regola i zdarzaja sie wyjątki. Nie jeden facet potrafi rozsadkiem dorownac straszej kobiecie. Niestety takich ludzi jest malo. Co na ten temat myslicie? Wolicie dojrzalego mlodszego np o rok, czy moze starszego, a ...
  • Macie takiego?? i nie wkurza was to czasem?? co 2 dni trening sobota, niedziela mecze:( jak ty masz czas to on nie ma, a jak on ma to ty znowu nie masz:[ Oboje mamy jeszcze studia i prawie od rana do wieczora siedzimy na uczelni...a potem on na trening:[:[ nie chce mu mówić zeby wybierał między mną a sportem(bo wiem ze jest dla niego baaaardzo ważny) a ja nie moge być taką egoistką...ehhhhh:[ i właśnie dziś jestem sama i smutno mi::(:(:(:(:(:(
  • Mamy zabytkowy samochód. Bardziej on stary niż zabytkowy, ale mniejsza z tym. Stary wymaga dokładnego, przeglądu, kilku napraw. Mąż zobowiązał się posiedzieć nad nim przez zimę i zrobić go na tip top. W związku z tym było dla nas oczywiste, że do momentu zakończenia prac nie będę jeździć tym samochodem. Dlatego też postanowiliśmy zaoszczędzić na przeglądzie, który wyszedł miesiąc temu i pojechać na badanie techniczne już po pracach męża. Jak samochód nie ma przeglądu to wiadomo że...
  • czesto sie klocicie z facetem o pierdoly typu: znowu to ja musze zmywac; prosilam Cie,zebys costam zrobil,czekam juz drugi tydzien i nic; znowu zapomniales o..; mi sie zdarza,ze takie rzeczy mnie wkurzaja, jakby sie nie mogl domyslic, ze jestem zmeczona albo ze mi sie nie chce... albo jak go prosze, zeby cos naprawil, to czasem mam wrazenie, ze to zrobi dopiero wtedy, jak sie zdenerwuje, ze nie jeszcze nie zrobil.. oczywiscie demonizuje go i wyolbrzymiam caly problem, bo zazwycza...
  • moim kompleksem ,nie wiem czy slusznym, sa oczy,nie raz sie z nich smiano sie,mowiono ze jak nacpany wciaz wygladam ,smutny itp,kobiety nie patrza mi w oczy jak rozmawiaja itp,mam poprostu takie ulozenie oczu /\ podczas gdy normalnie sa tak -- lub tak nawet \/, A WIEC PYTANIE DO KOBIET: CZY TAKI EOCZY SIE WAM PODOBAJA?tylko szczerze prosze, jesli nie to czy wolicie skosne oczy u faceta czy proste ? sam nie wiem bo rodzina mowi ze mam romantyczne ladne oczy,komu wierzyc? moje foto...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.