facet

(101 wyników)
  • czy albo umre sama albo w jakims chorym zwiazku z sadysta :(
  • Aż się trzęsę tak się zdenerwowałam. Chłop miał wrócić o 12, ale po pracy miał przegląd samochodu jeszcze pojechać zrobić. No dobra. Dzwonię o 12, czy duża kolejka, czy jak, za ile będzie. Nie odbiera. Dzwonię za godzinę. Nie odbiera. O 14 zaczęłam się lekko niepokoić, ale myślę nic to. Dzwonię o 15. Nie odbiera.Ręce mi się z nerwów zaczęły trząść. Od razu tysiące wersji co się mogło wydarzyć: wypadek samochodowy, mogli go napaść itd. No i nerw mnie chwyta, bo nie odbiera telefonu, a ni...
  • Co chwilę same rozczarowania i ostatnio jest nie do wytrzymania. Pierwszy facet - kiedyś mi bardzo bliski - często, gdy wyjeżdżał lub miał jakieś spotkania padało z jego usta magiczne ZADZWONIĘ i ........ cisza. Ja najzwyczajniej po ludzku denerwowałam się czy mu się coś nie stało, później gdy robiłam mu wyrzuty okazywało się, że się czepiam, bo on nie mógł. Wiem, że są sytuacje gdy faktycznie nie można, ale nikt mi nie powie, że w erze telefonów komórkowych nie znajdzie się choćby...
  • Chyba mu przywale mocno bardzooooooooo,moja agresywnosc w tym momencie w skali 1-10 to 11;/ Ten ciec przesadza juz ze swoja niedomyslnoscia,znamy sie juz 8 miesiecy a on nie zaprosil mnie jeszcze do domu.Niby u mnie lepiej bo zawsze wolna chata,mieszkam sama a on w kawalerce z bratem ale do cholery jasnej moglby w koncu.Byl u mnie ze 200 razy juz to moglby sie w koncu zrewanzowac. W koncu ten cholerny brat nie siedzi w domu 24 na dobe chyba?A nawet jak sie dzi to moglby mu dac na ...
  • Tak sobie tu czytam niektóre posty i tak się zastanawiam czego oczekują kobiety które wplątują się w romanse z żonatymi facetami? Przecież większość facetów chce się z nimi tylko zabawić i wracać do domu ,do żony ,dzieci itd. Jeśli są tutaj takie kobiety to prosze aby się wypowiedziały dlaczego mieszają się,rozwalają rodziny itd. Pytam bo dla mnie jest to niezrozumiałe.
  • Może to głupi problem ale mnie nie daje spokoju bo nadwątla moje poczucie wartości jako kobiety..Wnerwia mnie mój mąż bo gapi się bezceremonialnie na każdą ładniejszą babkę... Ja wiem, wiem , że faceci to wzrokowcy, że po slubie nie przestają dostrzegać innych kobiet itd.Ale nie wszyscy faceci tak sie wgapiają! Jakos moi kumple, czy ówcześni "narzeczeni".. w moim towarzystwie nie zachowywali sie tak jak mój mąż...Jestem bardzo zazdrosna i żle się czuję..bo mąz jakby chciał mi dac ...
  • Jak wiekszosc problemow na tym forum dotyczy facetow tak i moj dotyczy mojego. Pewnie nie uwierzycie jaka jestem jebnieta ze wogoel jeszcze z nim jestem,no ale zchecia poslucham waszego zdania. Tak wiec z moim facetem wracamy do siebie i zrywamy juz 4 raz.....teraz jestesmy niby w 2 tygodniowej zgodzie. @ lata temu gdy poznalam,pokochalam calym sercem za jego czulosc,wrazliwosc,delikatnosc i dobro....to byl wspanialy czlowiek,cudo poprsotu!!!Wiedzialam ze to ten,ze chce dac mu cala ...
  • Donoszę ze jestem diabelnie szczesliwa i motyle popierdalaja po moim brzuchu calymi stadami...nie bylo mnie jakos ostatnio bo sobie na urlopie bylam :))))) oczywiscie spotykamy sie,randki mega romantyczne,kurcze..normalnie rozwala mnie ten chlop na amen!!!!!!!!caly dzien chodze z bananem na gebie:)))))taaak ale jak zaczelo sie w koncu ukladac w milostkach..tak sie pojebalo w pracy....nigdy nie jest u mnie tak zeby WSZYSTKO grało....czekam jak na manne z nieba na MOJA WYPLATE!!!!!!!...
  • -- Trzymajmy się ramy to się nie posramy ;)W poniedziałek zapowiedział mi,że mnie zabiera w środę z rańca na zakupy i do pracy nie idziem i mam sobie odpocząć przed zakupowaniem się i listę zrobić co też uczyniłam. No i zabrał mnie na zakupy- do Paryża. Nic nie kupiliśmy bo ceny jak z kosmosu- dwa razy drożej niż u nas w londku- paranoja jakaś- nawet mi nie żal,żeśmy nic nie kupili. Śniadanie zjedliśmy, poszwędaliśmy się i tyle. To chyba następnym razem jak mi zakomunikuje o jakiejś w...
  • uważają, że jak mają nerwówkę np. w pracy, to ich to ze wszystkim usprawiedliwia? Nosz kurna, mój dzisiaj przegiął - rano przyczepił się że postawiłam teczkę na pufie jak on właśnie z butami w ręku chciał tam usiąść żeby je założyć. Ponieważ jest dzikim pedantem więc zazwyczaj nie dyskutuję, ale dzisiaj ja też się kiepsko czuję, więc powiedziałam mu żeby po prostu zestawił tę teczkę zamiast robić z tego problem. Usłyszałam, że on zawsze ją zdejmuje, bo ja ją tam zawsze kładę, a to...
  • Właśnie się dowiedziałam, że kolega z pracy zarabia więcej ode mnie, przy czym on nie robi nawet połowy tego, co ja. Zaraz mnie coś strzeli. Kurde, dlaczego to jest takie niesprawiedliwe? A dodam że pracujemy na równorzędnych stanowiskach. Pieprzone życie.
  • Jestem tu po raz pierwszy. Mam doła, jest mi źle i nie wiem co mam zrobić. Wstyd mi opowidać takie historie przyjaciółce czy mamie, a wygadać się muszę. Znam swojego męża od 13 lat! Byliśmy razem przez prawie 8 lat, później on się wyprowadził, bo zakochał się w koleżance z pracy. Nie było mi lekko, ale dałam rade, zaczęłam się spotykać z innymi facetami, zmienłam prace. Było coraz lepiej. Z moim ex spotykałam się od czasu do czasu, kumplowaliśmy się. Tamta dziewczyna szybko go ...
  • Nie mam już ani siły ani ochoty na nic.Wczoraj mama zobaczyła mnie z papierosem(mam 45 lat) i bardzo mi ubliżyła i oczywiście się nie oddzywa.Od rana w pracy miałam poważną kontrol a jak wyszłam zamyślona z pracy to na parkingu stuknełam facetowi auto.Żeby tego było mało to mój przyjaciel jakoś ostatnio ma mało czasu dla mnie (nie możemy się dogadać co do wspólnego zamieszkania)
  • skoro trafiłam do centrum, to się użalę, a co.. Na pierwszej randce z fajnym facetem dostałam takiej czkawki, że musieliśmy sie pożegnać. I już nie zadzwonił... Czkawka przeszła po 2 dniach, po lekach rozkurczowych
  • zaczęło się przed świętami, pokłóciliśmy się o głupotę. i ja winna i on winny. Ja zbyt dumna, on zbyt dumny. Nie odzywaliśmy się do siebie. po kilku dniach ja wyciągnęłam rękę, on uświadomił mi jak wiele złego zrobiłam, pojechałam do niego do innego miasta, porozmawiać. żadnego skutku. w wigilię zadzwonił, prosiłam go żebyśmy spróbowali. Spróbowaliśmy, raz jeszcze. Okazało się ze sylwestra mamy spędzić oddzielnie, bo on chce go spędzić z kolegami. postawiłam ultimatum. wysłał mi smsa: t...
  • Nie chce mi się żyć.Nie mogę mieć dzieci i właśnie odszedł kolejny mężczyzna z tego powodu.Wymienił mnie na dużo młodszą,powiedział,że łączy go z nią tylko chęć posiadania potomstwa.Oczywiście w to nie uwierzyłam szczególnie po tym jak odkryłam,że od dawna był zalogowany na portalach randkowych.Powiedział,że jestem wspaniała ale muszę zrozumieć ,że On chce dziecko.Jestem samodzielmą osobą ale jednak potrzebuję kogoś.Samotność mnie przerasta,jak pomyślę i tym że rodzina litościwi...
  • Opowiem Wam moje życie,może mi będzie lepiej na duszy.Mając 20 lat pokochałam ewangielika z innego kraju (mieliśmy zamieszkać u niego).Moja rodzina zrobiła wszystko ,żeby do tego nie doszło a ja po dwuch latach walki o uczucie nie miałam już siły.Mój następny chłopak po 1.5 roku spotykania się,bywania wszędzie jako para wychodząć któregoś wieczoru powiedział,że może kiedyś tu wstąpi.Uznałam to za żart a po dwuch tygodniach usłyszałam jego zapowiedzi w koścele.Przez długie lata n...
  • Też tak macie, lub miewacie, lub miałyście? Żeby zilustrować problem, wyobraźmy sobie sytuację, w której chłop częstuje was zupą, która okazuje się zbyt słona. Poniżej kilka wariantów rozmowy z moim chłopem. Sytuacja wymyślona, "argumenty" z życia wzięte. 1. Ja: Ta zupa była za słona. On: Tak! Więc jestem zupełnie do niczego! 2. Ja: Ta zupa była za słona. On: Ale ty też kiedyś przesoliłaś! 3. Ja: jak wyżej On: Ty zawsze musisz mówić o jedzeniu! 4. Ja: j. w. On: Ale to b...
  • jeszcze nie dawno taka radosna cwierkalam...chyba ze dwie doby temu co?:) a tu lipa...zadna tam w sumie lipa, tylko tesknie po prostu... taka glupia tesknota za mezczyzna z ktorym nie moze sie byc i w dodatku z wlasnego wyboru...:)
  • Zawsze podejrzewałam,że z głową to ona coś nie "teges" ma- zresztą nie tylko ja. Koleżanka z pracy- czasami ma takie odchyły,że zabić bym ją mogła- też nie tylko ja zresztą. No więc siedzimy wczoraj na przerwie w pracy przy stole w kilka osób- między mną, a nią siedzi mój Łosiek, ta otwiera jednego z brukowców The Sun, na drugiej stronie jak zwykle panna w samych stringach, a ona co? Do mojego Łośka prosto z mostu pytanie "podobają ci się jej cycki"?- a ja siedzę z boku. Noż koorwa ręce...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.