Forum Społeczeństwo Bez Granic
ZMIEŃ
      facet

facet

(113 wyniki)
    • Serdecznie zapraszam wszystkich mężczyzn do udziału w 3-minutowym badaniu.Badanie dotyczy kontaktów z kobietami, więc myślę, że jest bardzo ciekawe Potrzebuję bardzo dużo wyników.Każdy jest dla mnie na wagę złota,bowiem od tego zależy moja praca magisterska...Z góry dziękuję za udział. Link: moje-ankiety.pl/respond-33471.html
    • kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,107881,10727388,Facetom_wstep_wzbroniony.html
    • A jak Ty sobie wyobrażasz faceta idealnego?
    • [img]http://www.kiepy.pl/uploads/2012_08/23/43415_20_500_Idealny-Facet.jpg[/img]
    • Czy facet który robi w domu wszystko za żonę /partnerkę nie ma potrzeby spotykania się z kolegami w pubie , to już "zniewieściała baba", cofający się w rozwoju men ? Czy raczej men dbający o dobro rodziny ? forum.gazeta.pl/forum/f,50394,Bez_Granic.html "Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni." Éric-Emmanuel Schmitt
    • w łóżku oczywiscie ..... zniewiewściałych czy maczo ?:) bo w zyciu to na pewno takich co myją okna;)))
    • Od jakiegoś czasu pociągaja mnie inne dziewczyny i chciałabym spróbować jak to jest, a żeby to nie była zdrada mógłby przyłączyć się do tego mój facet, który też o tym marzy ( jak prawie chyba każdy). Ale jest szkopuł, jestem dość nie śmiała, nie jestem osoba która dominuje i boję się, że po czuje się w tym trójkącie odrzucona, no i też jest problem w tym że mam troche kompleksów. Jak spełnić swoje marzenie, ale jednocześnie nie mysleć o tych wszystkich rzeczach przeciwko temu. Poradźcie mi...
    • Facet jest jak papier toaletowy - ciągle czepia się jakieś dupy.
    • gdy nawiąże bliższe stosunki z kobietą, jest pytanie: a ilu miałaś przede mną? Po pierwsze, to jest wkraczanie w najgłębszą intymność! Po drugie, kobieta myśli sobie - a co on mnie ma za dziwkę?! Czy ja się jego pytam ile zerżnął kobiet? Po trzecie, kobiety nie znoszą takich "dociekliwych". Każdy chce mieć margines swobody, w którym ukrywa swoje własne tajemnice, tym bardziej kobiety. Reasumując, po takim pytaniu facet ma małe szanse.
    • jest skuteczne wyrwanie ładnej kobiety. O tym chyba wszyscy wiedzą, ale czy ktoś zadał sobie pytanie "dlaczego?". Hehehe, powiem Wam Drogie Panie - ponieważ chce się przed kumplami pochwalić! Myślicie, że faceci pod tym względem są inni? Otóż nie, są tak samo próżni i zarozumiali jak Wy... Zaraz, nie mówię, że wszyscy i wszystkie, ale duża część na pewno. Po prostu jest tak, że ludzie lubią się przechwalać, popisywać, opowiadać o swoich sukcesach, aby zdobyć poklask, podziw kolegów czy ...
    • Czy my nadajemy na innych falach? Dlaczego często słyszymy od partnera że nas nie rozumie?
    • który w swoim mieszkaniu zrobił przytulisko dla jeży. Ratuje jeże ranne w wypadkach na drogach, nosi do weterynarza i opiekuje się nimi w domu. Zadłużył się, bo kasa idzie na whiskasy i weterynarza i chcą go wywalić z mieszkania... A wiecie, że gościu jak opowiadał o tych jeżach, co to nieboraków rozjeżdżają samochody, to płakał?! Ja pierniczę, ten to ma serce do jeży... a one kłują, ale jego nie, jakieś oswojone trochę bo i po mieszkaniu tuptają jak po swoim!?
    • Obrzydliwie wygląda facet w tiszercie na ramiączkach i nie wygolonych pachach. W dodatku cuchnie potem jak cholera, a pot leje się pod pachami. Takie "atrakcje" w komunikacji miejskiej z nastaniem upału się trafiają :(
    • Który facet szarpie się z goleniem nóg czy depilacją okolic bikini bądź wyskubywaniem brwi w idealnie równe i kuszące łuki? Nawiasem mówiąc, każdy dorastający licealista płci męskiej powinien mieć w ramach zajęć z przygotowania do życia w rodzinie obowiązkowe zajęcia praktyczne, podczas których zaznałby koszmaru depilacji woskiem - miałby wówczas pojęcie o randze poświęcenia własnej dziewczyny, która regularnie poddaje się podobnym zabiegom, by sprostać kryteriom idealnej białogłowy - m...
    • Czyli brzusio , jak reagujecie na tenże? U mnie facet z brzuchem nie ma szans:DDD
    • Czy podoba się Wam jak spodnie wiszą pod tym brzuszyskiem?
    • Facet powinien być jak bajka - mieć dobry koniec.
    • Po prostu się ceń Nawet w momencie jakiejś brutalnej konfrontacji trudno jej o obiektywne wnioski. Nie umie sobie powiedzieć: Czy to nie ja byłam głupia, popełniłam błąd, dałam za duży kredytu zaufania? Dziewczyna myśli wtedy: Jestem nieatrakcyjna. Kiedy rany miłosne zagoją się cały schemat powtarza się od nowa. kobieta.wp.pl/kat,26325,wid,10037706,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=2 Zgodzicie się z tym?
    • W poniedziałek został otwarty po remoncie basen - którego remont trwał od czerwca. Dzisiaj byłem po raz pierwszy [size=16][i]...ómarłem[/i][/size] po raz pierwszy. Wychodzę ci ja z kabiny - spoglądam w lewo a tu gościu z ręcznikiem przewieszonym przez ramię z reklamówką w ręku maszeruje ...bez majtek! Zdumiałem się niepomiernie i mowę mi odebrało. Facet spojrzał na mnie i jak nie złapie się za swoje klik-klaki , odwrócił się , zabłysnął zadem i - szur z powrotem do kabiny. Pod prysznicem mi p...
    • to to nie jest, dwie sobie wiezie?? Jakim prawem? [img]http://images39.fotosik.pl/1165/0fa10b06edac706c.jpg[/img]

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.