facet

(187 wyników)
  • tak się zastanawiam..bo mój narzeczony swojej wielkiej radości jakos nie okazuje-mówi tylko że się cieszy.choc ostatnio sam wyszedł z inicjatywą mierzenia w sklepie obrączek:)jakiś taki się nieuczuciowy zrobił ten mój luby a taki był z niego romantyk ehh:)ja jako kobieta oczywiście cały czas chciałabym słuchać takich wyznań jak na poczatku związku a Ci faceci jak pare lat minie to tak na laurach siadaja :)jak jest z waszymi "mężami". mój wiem że sie przejmuje ale nie okazuje-a wręcz pr...
  • Przewertowałam sobie dzisiaj to forum i ze zdumieniem odkryłam, że wypowiadają się tu same kobiety! Przecież ślub biorą 2 osoby - kobieta i mężczyzna. Zobaczę jak u nas będą szły przygotowania. Jak się okaże, że wszystko spadnie na mnie to się wkurzę i odwołam to wesele :-(
  • Czy sadzicie,ze facet moze nosic taka obraczke? www.maty.com/index.aspx?bijou=38K058.0 I co o niej sadzicie?
  • Czesc dziewczyny i chlopaki:) Tak sobie podczytuje to forum, czasem sie udzielam, ale co jakis czas przewijają się wątki typu "on nie chce sie zenic"... I o ile w przypadku pary, ktora ze sobą nie mieszka to jest zastanawiające, to w przypadku gdy para mieszka ze sobą - moim zdaniem zupelnie naturalne... Bo tak naprawde, po co taki facet ma sie zenic? To zwykle kobietom zalezy na slubie... A facet? zyje sobie jak najlepiej, blisko z kobietą, wszelkie uroki zycia małżeńskiego sm...
  • Czy wyszłyście lub wychodzicie za mąż za faceta,np gdyby kilka lat temu ktoś powiedzial ze sie pobierzecie byście zaśmiały się tej osobie prosto w twarz nigdy byscie się nie spodziewały że akurat ten będzie waszym mężemA może wyszłyście za swojego byłego chloapkaa za osobę z którą byliście wcześniej?? Za kogo wychodzicie za mąż?/może to głupie ale ostatnio rozmawialam na ten temat z siostrą która wyszla za mąż za kolegę ze studiow,na początku wręcz się nie znosili...jak było u was?...
  • ja nie miałam zamiaru, ale słysze że niektórzy malują swoich facetów. nie mówie o ustach i oczach ;) jakiś puder??? a na zdjęcia ja będe pomalowana, niedoskonałości zakryte a on??
  • Pytanie a propos dnia ślubu, a nie tego co potem. Mój mąż ma jedno zmartwienie - nie u m i e tańczyć :-( Spędza mu to przysłowiowy sen z powiek. Jest to porównywalne z jego drugą obsesją, że ktoś się włamie przez okno balkonowe, a męczy mnie tym od dawna ;-) Byliśmy na kursie tańca dla narzeczonych, ale nic to nie dało. I nie chodzi tylko o to, że z moich planów na piękny pierwszy taniec (czyli walc) nic nie zostało, bo się pogodziłam już z myślą, że zatańczymy bujańca-przytulań...
  • od jakiegoś czasu nie myślę o niczym innym jak o tym że mój ukochany będzie miał wieczór kawalerski zoorganizowany przez swoich kumpli. Panicznie się boję że mnie poprostu zdradzi, że dojdzie tam do czegoś takiego jak np. striptiserka będzie swoimi piersiami dotykać mojego mężczyzny np. po twarzy, że pod wpływem alkoholu on zacznie ją dotykac, pieścić itp. Przez takie mysli nie mogę spać od jakiegoś czasu, proszę go aby z tego wieczoru zrezygnował ale on odmawia. Boże co robić, ta...
  • Witam kochane Panie:) Jestem chyba pierwszym mężczyzną na w tej kategorii:) Codziennie czytam na portalu wiadomości-gazeta.pl jest najlepsza, dlatego proszę najlepsze Panie w kraju o radę. Chcę zaskoczyć moją Ukochaną - odłożyłem trochę i chę przeznaczyć na obrączkę ok. 1000-2000 zł. [b]Wstępnie wybrałem 3 modele - wybrane z neta, tak wedle gustu (męskiego :D )...[/b] [b]Czy mogłybyście mi doradzić którą obrączkę z tych wybrać? Chodzi o to, żeby nie przepłacać i kupić coś w dobrej jak...
  • Mam pytanie do tych dziewczyn co już miały panieński i był u nich striptizer..: jak było? rozbierał się całkowicie czy...? tańczył z wami? Opowiedzcie! Niedługo cos takiego przede mną... ;)
  • Wspaniałe i Piękne Mam do was pytanie. W jaki sposób wasi mężczyźni sobie uświadomili, że wy jesteście tymi jedynymi? Czy stosowałyście tak zwane sztuczki kobiece, czy też szłyście na żywioł? Jak pokazać mężczyżnie, że pragnie się ślubu i powiedzenia wspólnie Tak? :D
  • Chcę kupić mojemu narzeczonemu prezent zaręczynowy. Ja dostanę kwiatki, bizuterię, chcę tez mu dać. No i kłopot, sygnetów, łańcuszków , bramsolet nie nosi. Jak to zaakcentować? pomóżcie mi poroszę
  • Witam, to znowu ja ale muszę podzielić się z Wamim co zrobiła moja żona bym nie zapomniał o rocznicy ślubu (mimo że data jest łatwa 10.06.2006). Skorzystała z przypominacza : www.abcslubu.pl/przypominacz/ Teraz dostanę maila wcześniej i nie będzie wykrętu, że zapomniałem ;-) A potem doda jeszcze dzień urodzin naszego dzidziusia, imieniny teściowej i rocznicę pierwszego pocałunku ;-) Pewnie każda z Pań pomyśli, że jest tyle innych możliwości by pamiętać, ale my faceci mamy kłopoty...
  • Co zrobic zeby facet sie w koncu oswiadczył?
  • Pokrotce przedstawie sytuację: po studiach przeprowadzilam sie do mojego męzczyzny, 520 km od domu. Mama z domu przeprowadzila sie do Dojczlandii, ale w miejscu domu i jego okolicy została cała jej rodzina ( ma liczne rodzeństwo, a rodzeństwo ma liczne dzieci;P). Rodzina mojego faceta jest TU i w okolicach. I teraz meritum sprawy: jak my mamy zorganizować ten ślub??? Bo sluchajcie, ja bym chciała taki ładny,z białą suknią, z weselem, może jestem infantylna, ale chyba raż w życiu można:...
  • Normalnie mi to nie przeszkadza wcale, ale jak przymierzyłam suknię ślubną i buty na obcasie (w których normalnie nie chodzę), to okazało się, że jestem ciut wyższa od niego (a buty na niskim obcasie- takim 3 cm koreczku). Do tego mam lokowane włosy, kte chcę po prostu luźno spiąć- ale one teę dodają optycznie wzrostu- no więc wg mnie wyglądamy komicznie razem. On do tego jest raczej szczupły, więc mimo że nie mam wielkiej sukini, czuję się przy nim "potężnie" (mimo, że jestem szczupła). Wiem...
  • dziwne że jakiś facet udziela sie na tematy fryzur, sukni, paznokci, butów,okresu, złego humor przed... itp... Jak dla mnie to coś nie tak z nimi ;/ cel- nieznany .....
  • Cześć wszystkim. Jestem z moim facetem od 5 lat, wszystko jest wjak najlepszym porządku, tylko jeden temat mnie trapi. Od jakiegoś czasu a dokładniej od swiat bozego narodzenia coś mnie wzięło i marzę o ślubie. Dawniej też chciałam ale tak bardzo jak teraz, wiem skąd to się wzięło:babcia, mama, koleżanki....wszyscy pytają kiedy ślub, czemu jeszcze nie. No właśnie czemu? Nie wiem. W Sylwestra postanowiłam porozmawiać zfacetem na ten temat, wyłożyłam ku kawe na ławę, że chcę już być ż...
  • czy wasi męzczyżni pomagaja wam w przygotowanaich do slubu, anagażują sie?? Bo moij nie zabardzo i jest mi z tym strasznie smutno. Wszytsko mu obojetne- do jakiej piosenki bedziemy tanczyc przy pierwszym tancu, jakiego koloru beda kwiaty, jakim samochodem bedziemy jecahc, jaki tort, jakie serwetki, jaki alkocholo itd., itd.. Jego najlepsze wytlumaczenie to to ze chce zebym to ja byla szczesliwa i zeby bylo tak jak ja chce. na poczatku to bylo przyjemne ale teraz chcialbym poznac je...
  • że w ogole nic się nie krepują? Gdy go odwiedzam w pracy normlany kulturalny człowiek, czysty i wiedzacy jak sie nalezy zachowywac, w domu niestety ten człowiek zamienia sie w wieprzka. Nie myje sie gdy nie musi wyjsc, beka przy stole, puszcza bąki, uzywa nagminnie wulagarnych słow oczywiscie nie w moim kierunku tylko w normalnej rozmowie, non stop klnie. Cały czas sie takze drapie ponizej pasa. Niesamowicie mi to przeszkadza do tego wymaga w wekeendy aby cały czas uprawiac z ...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.