Forum Ukryte emagiel
ZMIEŃ
      facet

facet

(194 wyniki)
    • mój (facet, nie zwierzak) oznajmił mi dzisiaj - [b]nie lubię twojego kota[/b]. :D hahaha, no padłam. chociaż już dawno podejrzewałam, że jest o zwierza nieco zazdrosny, ale na boga - dorosły facet?;) a wasi jak się do waszych "braci mniejszych" odnoszą?
    • Dziś rano obudziło mnie pytanie wypływające z ust 3,5-letniego Grocha : "Mamo, gdzie są moje skarpetki ?". WTF !!! Oni, tzn faceci, mają to pytanie sprzężone z chromosomem Y !!! Rodzą się z wkodowanym tym pytaniem i jeżeli nie wypowiadają go od razu po narodzinach, to tylko dlatego, że nie potrafią go wyartykułować. :D
    • pytanie z tych serio :) czy facet może się zmienić na lepsze? tak trwale? i to facet który w przeszłości zawiódł, jako partner i ojciec? proszę o podzielenie się opinią i doświadczeniem, obserwuje z bliska takiego chłopa i zachowuje się tak jakby się zmienił... no może nie o 180% ale o 150% to już na bank no i tak się zastanawiam, o co kaman? dojrzał?, zrozumiał? odgrywa jakąś rolę? WTF
    • to wiemy wszystkie. i posiadaja swoje przyzwyczajenia ktore doprowadzaja nas do dywanu ;) a teraz pragne zapytac czy wy moje drogie, nieskazitelne i doskonałe pod kazdym wzgledem, posiadacie jakies przyzwyczajenia, ktore waszych partnerow, mezow, kochankow popychaja w kierunku sliskiego kocyka [oczywiscie dla was :P ] ? ja mam kilka takich wad, rzec by mozna prawie niezauwazalne ale mojego meza doprowadzaja do wscieku. zupelnie go nie rozumiem :> po pierwsze: mam taki zwyczaj ...
    • Nie mówię, że wszyscy ale o exa chodzi. Po 1-sze - dowiedziałam się od niego, że szuka mieszkania w Poznaniu, a więc planuje się wyprowadzić. Ciekawe co z odwiedzinami małego, jeszcze jakiś czas temu odwiedzał go 3 razy w tygodniu, teraz to jest raz w tygodniu... Po prostu akurat tego się po nim nie spodziewałam i stąd zdziwienie. Po 2-gie, też o niego, wygadał się że ma dziewczynę, która nawet nie wie, że on ma dziecko. Dla mnie to też dziwne, bo chyba wypadałoby powiedzieć. Tak, ...
    • Błażej. Jak patrzę na niego (teraz na Pudelku oblukałam), to mam ciarki. Ma coś w oczach, wygląda na niegrzecznego, a ja lubię takich :) I ma ładne dłonie, wrrr...
    • W każdej większej korporacji raz na kwartał/na jakiś czas jest podsumowanie dotychczasowej pracy,przyznanie ewentualnie podwyżki,zaproponowanie awansu itd.... No i moje pytanie czy wasi mężczyźni też się tak tymi podsumowaniami stresują????? Bo ja się zaraz z domu wyprowadzę! ! Nosz k...waaa od poniedziałku mam jazdę-wszystko żle,lenię się,jak on nie załatwi to nikt nie zrobi(bezzasadne zarzuty ,bo ja dużo wkładam w dom ale on ze stresu paznokcie obgryza i żeby zapomnieć o ocenie w pracy,wył...
    • Utrzymujecie kontakt z byłymi facetami? Jakaie były Wasze rozstania; przyjazne czy hardcorowe?
    • ale jeszcze swego czasu był cudny wacik na jematce o myciu mężów . idę poszukać linka, by wkleić i przypomnieć sobie ubaw po pachy :D aha, bym zapomniała o kwestii formalnej - ciuchy mojego męża w ogóle mnie nie obchodzą, nie piorę ich, nie suszę, nie wieszam na sznurkach, nie prasuję. jedyne co, to czasami jak coś fajnego mi wpadnie w oczy, to kupię mężu, poza tym sam sobie dba oo garderobę. o buty też.
    • Przychodzi do przedszkola z córkami i zawsze się modlę, żeby na niego akurat nie trafić. Facet śmierdzi. Tak autentycznie śmierdzi. Pamiętam taki smród obok ustronnego miejsca, gdzie łatwe panienki z dyskoteki wychodziły na numerek. Tam zawsze było nasikane i leżało pełno prezerwatyw. Śmierdzi od kiedy zrobiło się zimno i nie wiem, czy facet na coś chory, czy może jakieś kalesony albo cieplejsze spodnie śmierdzące nosi. Zwróciłabym mu uwagę gdybym miała pewność, że to nie przez jakąś pa...
    • tak z ciekawości bo może gdzies przeoczyłam -ile masz lat? -czym sie zajmujesz? -stan cywilny? nie żeby mnie na podryw brało, po prostu ciekawa jestem...
    • stoję sobie w kolejce na poczcie i wchodzi taki jeden facet. spodenki, sweterek, fantazyjny fontaź na szyi, gęba nawet nawet... i już z nudów miałam oko na facecie zawiesić, gdy on się odwrócił, nachylił nad stolikiem by coś zapisać i oczom moim ukazał się rów na dupie faceta. ległam w gruzach. dziękuję za uwagę.
    • Co w facetach Was odstrasza seksualnie? przykład mój: stopa w adidasie bez skarpetki i do tego spodnie za kolano ciut i jeszcze brudne paznokcie (myślę zaraz, że nie dałabym sobie tych łap wsadzic TAM) tłuste włosy szczątki jedzenie między zębami a u mojego małża: zapach wypitego piwa z ust (jak i ja wypiję to nie przeszkadza:) ) aha...u Was też podgląd nie działa?
    • Czym się różni mucha od męża? - Mucha jest upierdliwa tylko latem. Czym różni się facet od papieru toaletowego? - Papier się rozwija. Kobieta modli się do Boga: - Panie Boże, sam wiesz jak trudno jest żyć mądrej kobiecie - Proszę, spraw bym była głupsza... Na to Bóg: - No, niestety kochana, mężczyzny to ja z Ciebie nie zrobię! Mężczyzna 1/3 życia spędza na spaniu. Pozostałą część poświęca na namawianie kobiet do przespania sie znim. Dlaczego mężczyźni są wyżsi od ko...
    • w dzisiejszej uwadze było o facetach do wynajęcia: " target="_blank">www.mazdowynajecia.net/ " target="_blank">www.facecizwenus.pl/ poza seksem to podobno wszystko mogą=potrafią, ale za wieszanie firanek 55 zeta to juz przesada he? oooo albo zabranie pupila do weterynarza 80 zeta-rozbój w biały dzień :)
    • Przemoc jest zła i wogóle nie powinna mieć miejsca w związku. Wyobraźcie sobie jednak taką sytuacje: mężczyzna od lat okłamuje kobiete w pewnej bardzo ważnej sprawie. W pewnym momencie mężczyzna robi lub mówi coś czego kobieta nie akceptuje (to w czym ją okłamuje) lub wzbudza w niej ogromną złość. Mężczyzna robi to świadomie tylko po to aby poniżyć/rozwścieczyć kobiete, aby pokazać jej że ma ją centralnie w... Kobieta nie wytrzymuje i uderza go w twarz - raz, z otwartej dłoni. On jej oddaj...
    • ktora sie ze mna zgadza??? bo ja od dzis tego jestem pewna w 100%, jak nigdy, wrrrrr, normlanie bym rozniosla tego typa, chyba se machne wieczorem jakies winko bo zwariuje
    • Pewnego dnia w rajskim ogrodzie, Ewa zwróciła się do Boga: - Mam problem. - O co chodzi Ewo? - Ja wiem że dzięki Tobie istnieję i mam ten przepiękny ogród, wszystkie zwierzęta, tego zabawnego węża, ale ja po prostu nie jestem szczęśliwa. - Dlaczego Ewo? - Jestem samotna i po prostu rzygać mi się chce jabłkami. - Aha Ewo, w takim wypadku stworzę ci mężczyznę. - Co to jest "mężczyzna"? - Mężczyzna będzie wadliwym stworzeniem, mającym wiele złych cech; niezdolny do słuchania i em...
    • W takich butach, o : [img]http://shop.nord-shoes.pl/photo/177E000.jpg[/img] Tylko nie takich swiecących, ale chłop stanowczo odmawia zakupu takowych bo sa wg niego wstrętne. Zawinąc go w dywan? Uderzyc młotkiem? ( predzej znajdę jak wałek;) ) Pogodzic sie z tym, ze nie chce spełnic mojej zachcianki?;) Jak zyc maglu, jak zyc?
    • Tak jak radziłeś nasmarowałam sie wit E, świecilam sie jak...mozna sie domyslec:) Ale jak zmyłam witamine to i tak mi sie czoło złuszczyło. Co zrobiłam nie tak? Ewentualnie ile razy tygodniowo mam sie tą tłuścizną wysmarować, zeby był efekt?

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.