facet

(303 wyniki)
  • Jestem w dość nieciekawej sytuacji. Od kilku lat jestem związana z pewnym facetem. Na początku było w porządku, dogadywaliśmy się, nie było między nami większych zgrzytów, żyliśmy normalnie, nikt nikogo nie ograniczał. Ale to się zmieniło jakiś czas temu. On coraz bardziej jest zaborczy, teraz najchętniej zamknąłby mnie w domu, bez możliwości wyjścia. Nie podoba mu się nawet to, ze chodzę do pracy. Dla niego powinnam siedzieć w domu, tylko on powinien pracować. Nie zgadzam się na to przede ws...
  • czytam to i inne fora i zauwazylam ze zdrada mezczyzny (wiem wiem kobity tez zdradzaja ale o mezczyzn mi chodzi) jest na porzadku dziennym zdrada jest teraz wszedzie na forach w gazetach ciagle wszedzie natykam sie na zdrady, nawet w czytanych ksiazkach wszedzie kreowany jest obraz, ze facet ma taka nature, ze nie potrafi z jedna kobieta przezyc zycia ze wreszcie kazdy facet albo oglada ponrografie, albo flirtuje z kolezankami, albo wdaje sie w romans czy tak naprawde jest i musi byc? c...
  • Witam , mam problem . Z kuzynką miałyśmy kiedyś dobry kontakt - dzwoniłyśmy , odwiedzałyśmy się , jednak po jakimś czasie sytuacja się zaczęła zmieniać - ja wyszłam za mąż , urodziłam dziecko a ona była sama . Przez duużą nadwagę nie mogła znaleźć faceta . Dalej rozmawiałyśmy , odwiedzałyśmy się ale to już nie było to co dawniej , trudno jest osobie bezdzietnej i bez chłopaka zrozumieć kogoś kto ma rodzinę i dziecko . Sytuacja się zmieniła o 180 stopni jak zostaliśmy przez nią oszukani finans...
  • jestem z facetem juz 5miesiecy,oboje mamy 30lat,ja jestem bardzo uczuciowa,staram sie go calowac,przytulac,prawic mu komplementy,daje drobne prezenty,staram sie jak mogę,gdy gotuję w domu obiad jemu tez zapakuje od czasu do czasu aby zjadl cieply posilek w pracy,sex jest cudowny , on ma 30lat,jest facetem zupelnie obojetnym,nie jest w ogole o mnie zazdrosny,czasem przytuli,czasem pocaluje ale dzis mi powiedzial,ze mnie bardzo lubi,nie jest zakochany,zadnych prezentow nie daje,nawet zapomnial ...
  • Chcialam zapytac co sadzicie o takim zwiazku mezczyzny i kobiety. Facet nie mieszka z zona od 3 lat i nie utrzymuje kontaktu, ale nie ma rozwodu. Ma dziecko z ta zona, ale dziecko nie chce miec kontaktu z ojcem. Kobieta jest po rozwodzie i przyjela tego faceta do siebie i tak sobie zyja, facet bez rozwodu i oni bez slubu. Oboje sa po czterdziestce. Uwazacie, ze taki zwiazek ma sens? Kobieta sie na to godzi, bo ma lepszy standart finansowy zycia teraz niz zyjac sama. W takim zwiazku zyje...
  • Od 2 lat spotykam się z nowym facetem , od kilku mies.mieszkamy razem , planujemy wspólna przyszlość.Obydwoje z poprzednich związków mamy po jednej córce.I zaczyna pojawiac się problem Swiąt.Moi Rodzice nie żyją, córka w tym roku wyjeżdża do swojego Ojca.Córka mojego aktualnego partnera jak co roku przyjeżdża na 1-2 godz na Wigilie do dziadków , gdzie zawsze jest obecny jej tato.Do momentu poznania mnie ,mój facet prowadził dość lużne zycie, nie wiązał się na dłużej z żadną kobietą i u jego b...
  • Dzis piszę w imieniu mojej przyjaciółki. Jest w dość trudnej sytuacji, ja nie wiem co jej doradzić, ale może Wasze opinie jej jakos pomogą. Dziewczyna ma 26 lat. Kilka lat temu poznała pana ok czterdziestki. Pan był wtedy żonaty, z dwójką dzieci. Ale jak twierdził on i zreszta wielu ludzi z żona łączyły go tylko dzieci. Znajomosć stopniowo przerodziła sie w romans. Żona o tym wiedziała, facet ciągle mieszkał z rodziną żeby zajmowac sie dziecmi i byc blisko nich. Dzieci moze cos o roma...
  • Witam. Otoz moja sprawa polega na tym iz zwiazalam sie z facetem ktory ma dziecko z inna kobieta... To jest nieslubne dziecko..wpadka. Wiedzialam ze on ma syna na weekendy-sobota,niedziela. Jestesmy razem od ponad roku i mieszkamy razem ale od dluzszego czasu te weekendowe odwiedziny zaczely sie od piatku a nawet i w tygodniu. Z tego wyszlo ze mamy dla siebie gora 2 wieczory w tygodniu dla siebie. Ona tzn jego eks w weekendy pracuje. ja moge sobie pomarzyc o wspolnych wakacjach, weekendach-...
  • Witam wszystkich forumowiczów. Mam kłopot i to nie mały. Bardzo proszę o opinie bez względu na to czy będą one pozytywne czy negatywne, po prostu proszę o szczerość. Tak więc mam 18 lat, ok 2 lata temu poznałam przez znajomych pewnego mężczyznę. Ok. pół roku temu coś zaiskrzyło i zaczęliśmy się spotykać. Ja mu pomogłam w jakiś sprawach on mi, jakaś herbatka itd... Tak to się zaczęło i nikt z nas ani naszych znajomych by się tego nie spodziewał. Wszystko jest pięknie i wg, świetnie się dogadu...
  • Tak jak w temacie, moi koledzy, mam ich 3 to są moi byli, z niektórymi byłam dłużej z innymi krócej- z każdym spałam. I o to wkurza się mój obecny facet- jesteśmy prawie 2 lata razem: że mam kolegów, że pisze do nich smsy- czasami przez miesiąc czy dwa z żadnym się nie kontaktuje. Spotykam się z nimi średnio 2-3 razy na pół roku. To normalne że on się wkurza? Ja stoję twardo że przecież nic złego nie robię, mam prawo mieć kolegów. I jak tego nie zrozumie on zakończy jako mój k...
  • Facet który stracił swoją Rodzinę to ja.... 12 lat razem , 7 po ślubie . dwóch synów ( 5 , 7 lat ) . Fajne rodzinne życie , Pierwszy poważny problem pojawił się 3 lata temu , odnalazłem w mailach korespondencję mojej Żony do jej kolegi , flirt biurowy bez zdrady raczej . Moja wsciekłość , żal , przepraszanie mojej Żony. Moje obrażanie jej , nękanie psychiczne :( , powracało niestety . nie było ta ciągłe ale wracało. 2 lata temu powtórka, moja Żona mimi swoich obietnic zrobiła to ponownie...
  • jestem od ponad 2 ipol roku w zwiazku z partnerem,mamy sliczna 9 meisieczna coreczke ktora bardzo mocno kochamy.Wszystko byloby ok gdyby moj facet mnie bardziej dowartosciowywal.Narazie nie pracuje tylko studiuje zaocznie.Mieszkamy za granica i na pomoc nikogo nie mozemy liczyc.Bardzo chialabym by facet moj bardziej docenial mnie i to co robie w domu czy przy dziecku<to nasze pierwsze dziecko>jak moge to zmienic?na rozmowe o tym bardzo szybko wpada w gniew ze on okazuje uczucia ...
  • ...swoja rodzine, czyli zone z dwojgiem malutkich dzieci, i odszedl do innej kobiety, bo sie "zakochal"? I teraz praktycznie sie tymi dziecmi z poprzedniego malzenstwa nie interesuje : nie dzwoni, odwiedza je raz na rok, a tylko ogranicza sie do placenia alimentow i wyslania prezentow na gwiazke? Jak myslicie? Czy ta nowa kobieta, bedaca z tym facetem w zwiazku moze oczekiwac, ze on bedzie swietnym ojcem dla dziecka, ktore beda razem mieli? Pytam o to, bo moja przyjaciolka jest w...
  • Założyłam nowy wątek ponieważ źle się chyba zabrałam do poprzedniego zwykła mama bogaty tata). Wyszłam od punktu ‘dziecko’, a powinnam zacząć od siebie. Największym chyba moim problemem jest to, że nie mogę przeboleć, że facet mnie zrobił 'na szaro'. Przez kilka lat (jeszcze przed ślubem) niemal go utrzymywałam, taki dobry był i uczynny, wcisnęłam go do znajomego gdzie zaczął zarabiać 10 razy więcej, on swoje zarobki inwestował w dom, zresztą budowa była moim pomysłe...
  • zastanawiam sie co zrobic z moim facetem...nigdy mnie nigdzie nie zaprosil...ani razu nie dal kwiatow...na urodziny nic mi nie kupil, a na swieta dal mi uzywany prezent ktory mial w domu bo szkoda bylo mu wydac kase na nowy prezent dla mnie.zastanawiam czy taki zwiazek dobrze rokuje na przyszlosc.co zrobilybyscie na moim miejscu? zastanawiam sie czy mu na mnie zalezy czy nie jestem dla niego tylko dziewczyna z ktora tylko uprawia seks...na swoje wydatki ma zawsze...mnie nigdzie n...
  • Była żona mojego faceta, z którą mieszka ich wspólne dziecko, nie może się, mimo upływającego czasu, pogodzić z faktem, że mój facet się z nią rozstał. Niestety, cały swój żal i gniew z tej okazji przelewa na dziecko. Odbywa się to tak, że uwagi na temat ojca dziecka i mój są wyrażane zawsze w obecności Młodego, zawsze wulgarne, zawsze obrazujące nas jak najgorzej. Posunęła się ostatnio do stwierdzenia, że ojciec chce, żebyś się rozchorował i umarł, żeby nie musiał płacić alimentów (Mło...
  • [i]Jakby chcial do ciebie zadzwonic, to by do ciebie zadzwonil[/i] Tak powiedzial brat moje przyjaciolkce w odpowiedzi na jakies jest kolejne milosne rozterki (prawie 20 lat temu). czesto sie zastanawim nad gleboka madroscia w tym jednym zdaniu, zwlaszcza w kontekscie wlasnego zwiazku, nie mowiac juz o przezyciach znajomych czy wreszcie historiach z forum. mezczyzna jest gotowy naprawde na wiele, kiedy jest zaangazowany w zwiazek. Bierze pod uwage informacje zwrotne, slucha o potrzebach...
  • Witajcie, Mam prosbe o rade gdyz sama, myslac o tym wszystkim kompletnie stracilam wyczucie co jest dobre a co zle. Jestesmy z TZ po rozwodzie, mamy troje dzieci, najmlodsze urodzilo sie niedawno. TZ, jeszcze za czasow naszego malzenstwa - napisze brzydko - "dorobil" sie dziecka z inna kobieta. Od dwoch lat usilujemy zbudowac jakos nasze zycie od nowa, ale koscia niezgody od zawsze jest tamta kobieta i tamto dziecko. TZ deklaruje ze chce sie kontaktowac z dzieckiem, przy czym r...
  • Witam. Problem mam oczywiście z meżczyzną, jakżeby inaczej. To nie jest mój mąz, tylko przyjaciel. Ja jestem po rozwodzie, mam 3,5-letniego syna. Przyjaciel jest przyjacielem bliskim mi bardzo, chociaż rodzaj związku, w jakim jesteśmy, jest specyficzny. Mieszkamy oddzielnie, spotykamy się dwa razy w tygodniu (na dłużej, gdy mój synek jest u swego taty). Ale kontaktujemy się codziennie. Ale nie sam rodzaj związku jest problemem, bo na taki układ sama się zgodziłam, więc nie będę go szc...
  • Witam, ja nie wiem co mam robić. Mam 17 lat. Mam jeszcze 2 siostry i małego brata i jego ojciec z nami mieszka. Ostatnio więcej czasu spędzam u swojego chłopaka z którym jestem już 6 miesięcy i planuje z nim wspólne życie. Kiedy wracałam do domu za każdym razem były awantury-szczególnie jej facet krzyczał na mnie (dziś nawet mnie szarpnął za rękę aż zabolało a mama ma to "w dupie" że tak powiem) razem z mamą i mi wszystko wypominali. Mama powiedziała że mi nie kupi książek w tym roku do...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.