frankfurt

frankfurt

(8 wyników)
  • Uwaga!!! Pod tym ogloszeniem kryja sie oszusci.Proponuja dobrze platna prace,a ich celem jest wyciagniecie kasy po wczesniejszym przyjezdzie delikfenta do pracy.Obecnie proponuja prace na budowie we Frankfurcie nad Menem. www.pracazagranica.pl/pracownicy/ogloszenie.php?job_id=5883 PRACA Hepi.pl - Portal Pracy - oferty pracy w portalu www.pracazagranica.pl
  • pytanie pod tytułem MÓJ PIERWSZY RAZ. Lecę do Londynu za kilka tygodni i muszę tylko kupić bilet. Dostałam ofertę Wizzair na ten własnie lot. Cena dobra ale ktoś mi mówił że takie loty często są opóźniane a nawet może sie zdarzyć że był overbooking i mogę nie wsiąśc do samolotu bo nie będzie miejsc. Wiem brzmi to może głupio i naiwnie, ale nie tylko boję się latać ale też stracic pieniądze. Poradźcie coś
  • Witam. Czy ktoś zna ""Tomasz Kowalski ogłoszenie praca dla pań zdecydowanych tel 00491731346941....lub Andrzej Gilszewski zatrudni budowlańców w różnych zawodach"" i ten sam nr telefonu praca we Frankfurcie. Bardzo PPPilnie poszukuję info o tym gościu. To chyba jedna i ta sama osoba i chyba raczej nie budząca zaufania. Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi!!! Pozdrawiam wszystkich Adek 70
  • Szukam osoby ktora potrafi zamontowac lustra oraz poreczy do recznikow w lazience. Potrzebna wiertarka. Doatkowo trzeba zawiesic rolety w oknach - zewnatrz okien wsrodku mieszkania- bez wiercenia- sa doprzyklejania. 4 okna. Oferta platna - 50 Eur. Prosze pisac na ten adres albo ffm8011@yahoo.de
  • Młody mężczyzna świetnie znający się na budownictwie pilnie szuka pracy! Mimo fachowości, problemem jest brak znajomości języka niemieckiego, ale proszę o pomoc
  • Szukam pracy w Frankfurcie nad Menem, jako pracownik budowlany (specjalność docieplenie budynków). Pracowałem już tam 3 lata,najpierw na pozwolenie i wizę, a teraz mam tam zameldowanie. Mieszkam tu, a tam tylko meldunek, bo żona ma podwójne obywatelstwo. Czy jest to takie proste, skoro chcą tylko z paszportem, a ja mam tylko (czy aż) zameldowanie?
  • Czy ktos moze wie jak dostac jakäkolwiek prace w tym miejscu? Moze ktos z was juz tam pracuje? Wkoncu to duzy pracodawca, chwalä sie ze zatrudniajä przeszlo 60 tys ludzi.. Ja mieszkam calkiem niedaleko, mam pozwolenie na pobyt etc, ale ten ogromny gmach mnie przeraza i prawde mowiec nie wiem od czego zaczäc Pozdrawiam Polakow w Niemczech (i nie tylko)
  • Witam W końcu udało mi się znaleźć pracę w Irlandii w Cork i teraz mam problem. Czym tam dojechać? Loty liniami oficjanlnymi są bardzo drogie (ok.tysiąca zł) i na tym w zasadzie kończą się możliwości.. Samochodu nie mam.. Jakie są możliwości dojechania tam za normalne pieniądze?
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.