funduszy

(14 wyniki)
  • Proszę o informację ,jeśli komuś wiadomo,czy emerytom banku pko bp przysługuje korzystanie z Funduszu Socjalnego,czy jest odpis na emerytów i rencistów.Pracownicy otrzymują bony,a o emerytów już nikt się nie troszczy bo i po co?
  • czy ktoś wie kiedy w kwietniu zbiera się komisja do przyznawania zapomogi z funduszu socjalnego?kiedy można się spodziewać pieniążków na koncie?proszę o info i dziękuję
  • Czy ktoś z Was leci do Stanów w nagrodę za sprzedaż funduszy?
  • Czy może mi ktoś odpowiedzieć po co potrzebny jest fundusz reprezentacyjny dla CRW? Z moich obserwacji wynika, ze Naczelnik i jego zastępca chodzą po korytarzu częstując innych pracowników CRW słodyczami zakupionymi właśnie za pieniądze z tego funduszu.Jestem daleka od jakiejkolwiek zazdrości, ale nawet gdyby fundusz ten wykorzystywany był we właściwym celu, to pytam się jakich klientów ma częstować kawą czy ciasteczkami Naczelnik? Dłużników? czy jeszcze jakichś innych? Czy to nie przypadki...
  • Chcę złożyc wniosek z ZFM o pożyczkę na remont domu, czy znacie kwotę, o jaką mogę się ubiegac (czy wymagana jest zgoda męża/żony? i jak to załatwic? dzięki
  • witam czy możecie napisac jakie macie plany kwartalne?PPI - pytanie kieruję do kasjero - dysponentów z oddz. B chciałabym wiedzieć jak to wygląda w innych placówkach wartość / % dziekuje
  • Czy pracownicy PKO BP S.A. otzrymują z Funduszu Socjalnego bony Sedesu?
  • Czy u was też daje się zaobserwować masowy odpływ klientów, także tych znaczących, długoletnich, lokujących dotychczas w PKO nierzadko duże oszczędności? Myślę, że to niepokojące zjawisko powinno dać zarządowi do myślenia. Przy takiej konkurencji na rynku i tak marnym oprocentowaniu w PKO trudno się dziwić odpływowi klientów, szukających atrakcyjniejszej oferty. Bywają dni, że w Oddziale jest pustka, podczas gdy dawniej codziennie była kolejka. Klienci zrywają lokaty, zamykają R...
  • Czy u was też mówi się już o imiennych "zaproszeniach" do Wawy na temat sprzedaży funduszy inwestycyjnych. A może już ktoś był? Klienci to mają dobrze , przynajmniej MiFID ich chroni. A może by tak po"włosku" ???? Każdemu klientowi super ofertka: krótki przegląd po funduszach w podziale na np ryzyko, horyzonty inwestycyjne.... potem bardziej szczegółowo: skład portfeli, następnie ...krótkie zasady inwestowania , dalej zgodnie z dyrektywą opowiemy o rodzajach ryzyka (ok 24:)) , na koniec k...
  • Bardzo proszę o odpowiedź,czy w funduszach można stracić wszystko? Wiem,że w Polsce jeszcze się tak nie stało,ale już sama nie wiem,co mam mówić Klientom,czy namawiać ich na przetrwanie tej bessy,czy wręcz przeciwnie?Dziś ,moja Klientka,którą na początku roku namawiałam,aby uzbroiła się w cierpliwość o mało nie napluła mi w twarz,bo w lutym była /przy 30-tu tyś./do tyłu 4 tyś,dziś była 14,i zlikwidowała. Boję się,że kiedyś mi napieprzą w ciemnym kącie.
  • mam pytanko odnosnie mobbingu w PKO BP, chcialbym poznac prawde dotyczaca sprzedazy jednostek funduszu akcyjnego PKO/CS Malych Spolek Japonskich - pracownicy tak wzieli sie za akwizycje tego funduszu, ze zebrano ponad 170 mln zl, przy czym fundusz ten nigdy nie osiagnal dodatniej stopy zwrotu. w pewnym momencie strata niektorych inwestorow osiagnela ponad 50%!!!! chcialbym sie dowiedzic, czy pracownicy sprzedajacy ten fundusz mieli z tego jakas prowizje, bo teraz juz widac ze byl to jed...
  • dla mnie jest bezsensowna. Do tej pory klient mial wybor pomiedzy dwoma funduszami. Teraz musi zainwestowac pol na pol z tym, że to co zyska na zrownowazonym straci na amerykanskim, ktory za ostatni rok mial straty prawie 7%. Myslalam ze mamy klientow przekonac do funduszy a nie ich odstraszac. Ta lokata to totalny niewypal, no chyba ze ludzie z TFI maja jakies przecieki, ze fundusz amerykanski raptem pojdzie w gore. Czy ktos cos wie na ten temat ?????
  • wycieczki

(4)
    Czy to prawda, iż PKO dofinansowuje wycieczki swoim pracownikom? Mam koleżankę w oddziale łódzkim i wybierają się na sobotę do Krakowa, a PKO finansuje to w znacznym stopniu. To możliwe?????
  • O jakich wogóle świadczeniach tu mówimy. W PKO nie ma żadnych świadczeń socjalnych.Przynajmniej ja nic nie otrzymuję (jak znaczna część pracowników tej firmy), a od mojej pensji od kilkunastu lat przecież PKO dokonuje potrąceń z tego tytułu. W innych normalnych firmach prywatnych i samorządowych z naszego terenu (świętokrzyskie) pracownicy bez względu na zarobki dostają talony, mają organizowane z tego funduszu kilkudniowe wycieczki w tym zagraniczne, imprezy integracyjne, wyjśc...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się